Córka pastora Chojeckiego wystąpiła w TVP Info

Córka pastora Chojeckiego wystąpiła w TVP Info

środa, 29 listopad 2017 19:28
Eunika Chojecka Eunika Chojecka fot. YouTube/TVP Info

Eunika Chojecka, redaktor telewizji internetowej Idź Pod Prąd i córka pastora Pawła Chojeckiego, wystąpiła w programie "Minęła 20" na antenie TVP Info. Oto co mówiła.

Program dotyczył śledztwa w sprawie oskarżeń o molestowanie przez dziennikarzy "Gazety Wyborczej" i "Krytyki politycznej" czyli mediów lewicowo-liberalnych. Szefa portalu Wyborcza.pl Michała Wybieralskiego oraz publicystę Jakuba Dymka z "Krytyki Politycznej" o mobbing i molestowanie oskarżyło osiem kobiet na łamach "Codziennika Feministycznego". Sprawą ma zająć się warszawska Prokuratura Okręgowa.

Eunika Chojecka w "Minęła 20" powiązała tego rodzaju afery seksualne w kręgach liberalnych, które określiła jako "lewactwo", z brakiem moralności opartej na Biblii.

"Jak często mówi mój ojciec, Paweł Chojecki, lewactwo za Darwinem uważa, że człowiek to zwierzę, więc nie obowiązują nas żadne zasady moralne napisane przez Boga w Biblii, którą polecam. Także nie ma dobra i zła, a według teorii ewolucji, przesyłanie genów dalej to najlepsza rzecz. Także bazując na tej teorii, lewactwo, antychrześcijańska lewica zaczyna uzasadniać gwałt i pedofilię jako naturalne zachowania człowieka" - powiedziała.

Prowadzący program Michał Rachoń zauważył jednak, że wśród lewicy nie brakuje głosów potępienia w kwestii molestowania.

"Pani mówi, że oni gwałt pochwalają. Trudno się jednak chyba z tym zgodzić" - stwierdził.

Chojecka odwołała się tu jednak do warstwy ideologicznej tego środowiska.

"Na przykład Richard Dawkins, który jest guru ewolucjonistów, mówił swego czasu, że nie widzi nic złego w łagodnej pedofilii. Niemiecki europoseł Daniel Cohn-Bendit mówił o tym, że kiedy pięcioletnia dziewczynka zaczyna się rozbierać, to jest coś absolutnie fantastycznego, bo mamy do czynienia z grą erotyczną w jej najczystszej postaci. To jest człowiek Zielonych czyli lewicy. Też nie dziwi, że lewica zaprasza islamskich imigrantów, którzy także mają taki pogląd na gwałt czy pedofilię, że w ramach dżihadu można gwałcić kobiety, małych chłopców" - zwróciła uwagę.

Jak zauważyła, choć bezpośrednim kontekstem tej akurat sprawy molestowania, o której mowa, nie jest islam czy ewolucjoniści, to jest to "filozoficzna podstawa lewactwa, które teraz, zapraszając islamskich imigrantów, ma sojuszników w tym upadku moralności i odejściu od Biblii".

- Jeżeli odejdziemy od Biblii, to takie są skutki i te feministki naprawdę są ofiarami lewactwa - powiedziała.

"Twarzami" wspomnianej telewizji Idź Pod Prąd są: pastor Kościoła Nowego Przymierza w Lublinie - Paweł Chojecki i były kandydat na prezydenta wywodzący się ze środowiska narodowców - Marian Kowalski.

Program "Minęła 20" z udziałem Euniki Chojeckiej można obejrzeć na stronie TVP tutaj

Zobacz także: Ogórek: to dlatego liberałowie chętnie przyjmują muzułmanów

Reklama

 

Ostatnio zmieniany czwartek, 30 listopad 2017 13:19
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

@ale co ja tam wiem..Tacy krytykanci to nie sa wyznawcy Chrystusa
Wierzacy Marian Weclawek-spiacy prorok z Leszna twierdzil ze konca swiata nie bedzie w 2012  a wojna zacznie sie w 2024 lub 2025 w Kosowie. Swoja ...
Czytałem biblię wiele razy teraz czytam od nowa po resecie umysłu. Byłem katolikiem potem św Jehowy, dzisiaj jestem wolnym człowiekiem. Biblia to mitologia to co ...
@Nataszazgadzsm się z tym co napisałaś 
bardzo naciągany artykuł , wprowadzający czytelników w błąd
jeszcze ktoś się na tych szarlatanów nabiera u nas?
Przesluchajcie tego wywiadu bez emocji, jakosc wypowiedzi Putina, wszystko jest klarowne i wywarzone, caly ten konflikt zostal sprowokowany przez Zachod i jest podtrzymywany przez Zachod. ...
@Tadzik Coś podobnego.Katolik jest zawsze drugiej kategorii i oczywiście ulomny w mysleniu,czytaniu Biblii i we wszystkim,co sie tyczy zakonu.Ale jak nietrudno zauwazyc, ma w sobie mniej ...

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.