Córka pastora Chojeckiego wystąpiła w TVP Info

Córka pastora Chojeckiego wystąpiła w TVP Info

środa, 29 listopad 2017 19:28
Eunika Chojecka Eunika Chojecka fot. YouTube/TVP Info

Eunika Chojecka, redaktor telewizji internetowej Idź Pod Prąd i córka pastora Pawła Chojeckiego, wystąpiła w programie "Minęła 20" na antenie TVP Info. Oto co mówiła.

Program dotyczył śledztwa w sprawie oskarżeń o molestowanie przez dziennikarzy "Gazety Wyborczej" i "Krytyki politycznej" czyli mediów lewicowo-liberalnych. Szefa portalu Wyborcza.pl Michała Wybieralskiego oraz publicystę Jakuba Dymka z "Krytyki Politycznej" o mobbing i molestowanie oskarżyło osiem kobiet na łamach "Codziennika Feministycznego". Sprawą ma zająć się warszawska Prokuratura Okręgowa.

Eunika Chojecka w "Minęła 20" powiązała tego rodzaju afery seksualne w kręgach liberalnych, które określiła jako "lewactwo", z brakiem moralności opartej na Biblii.

"Jak często mówi mój ojciec, Paweł Chojecki, lewactwo za Darwinem uważa, że człowiek to zwierzę, więc nie obowiązują nas żadne zasady moralne napisane przez Boga w Biblii, którą polecam. Także nie ma dobra i zła, a według teorii ewolucji, przesyłanie genów dalej to najlepsza rzecz. Także bazując na tej teorii, lewactwo, antychrześcijańska lewica zaczyna uzasadniać gwałt i pedofilię jako naturalne zachowania człowieka" - powiedziała.

Prowadzący program Michał Rachoń zauważył jednak, że wśród lewicy nie brakuje głosów potępienia w kwestii molestowania.

"Pani mówi, że oni gwałt pochwalają. Trudno się jednak chyba z tym zgodzić" - stwierdził.

Chojecka odwołała się tu jednak do warstwy ideologicznej tego środowiska.

"Na przykład Richard Dawkins, który jest guru ewolucjonistów, mówił swego czasu, że nie widzi nic złego w łagodnej pedofilii. Niemiecki europoseł Daniel Cohn-Bendit mówił o tym, że kiedy pięcioletnia dziewczynka zaczyna się rozbierać, to jest coś absolutnie fantastycznego, bo mamy do czynienia z grą erotyczną w jej najczystszej postaci. To jest człowiek Zielonych czyli lewicy. Też nie dziwi, że lewica zaprasza islamskich imigrantów, którzy także mają taki pogląd na gwałt czy pedofilię, że w ramach dżihadu można gwałcić kobiety, małych chłopców" - zwróciła uwagę.

Jak zauważyła, choć bezpośrednim kontekstem tej akurat sprawy molestowania, o której mowa, nie jest islam czy ewolucjoniści, to jest to "filozoficzna podstawa lewactwa, które teraz, zapraszając islamskich imigrantów, ma sojuszników w tym upadku moralności i odejściu od Biblii".

- Jeżeli odejdziemy od Biblii, to takie są skutki i te feministki naprawdę są ofiarami lewactwa - powiedziała.

"Twarzami" wspomnianej telewizji Idź Pod Prąd są: pastor Kościoła Nowego Przymierza w Lublinie - Paweł Chojecki i były kandydat na prezydenta wywodzący się ze środowiska narodowców - Marian Kowalski.

Program "Minęła 20" z udziałem Euniki Chojeckiej można obejrzeć na stronie TVP tutaj

Zobacz także: Ogórek: to dlatego liberałowie chętnie przyjmują muzułmanów

 

Ostatnio zmieniany czwartek, 30 listopad 2017 13:19
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

warto zobaczyć film dokumentalny na platformie HBO MAX
@LilaAle nie mówił tak o matce Pana.
Ten pastor który nazywa Matkę Boską Demonem? Jest znany pomiedzy Fundamentalnej protestanckiej polskiej połoni w Stanach i w Kanadzie… ma wielkie powodzenie.. przestraszajca herezja przeciwko ...
@Janek 72a kto to jest Stepanow ? jaki pastor ?
Od lat opowiada dyrdymały a naiwni słuchacze patrzą w niego jak w jakiegoś guru. Dość dobrze umie wykorzystywać dla swoich celów różnych utalentowanych ludzi a ...
fałszerskie bergoglio WMAWIA nam GRZECH WIECZNY PRZECIWKO DUCHOWI ŚWIĘTEMU czyli zrównywanie Boga z dJABŁEM
@HaniaCzy to nie ona była "osobistym doradcą duchowym" Trumpa za jego prezydentury?
Pani Cindy to fałszywy prorok.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.