Kolejni pastorzy przeciwko indoktrynacji LGBT

Kolejni pastorzy przeciwko indoktrynacji LGBT

niedziela, 10 marzec 2019 08:08
Kolejni pastorzy przeciwko indoktrynacji LGBT fot. Pixabay

Rośnie liczba polskich pastorów, którzy otwarcie występują przeciwko indoktrynowaniu dzieci ideologią gender i LGBT. To reakcja na deklarację LGBT+ podpisaną przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Wywołała ona burzę w całym kraju.

Jak wcześniej informowaliśmy, swoje stanowisko przeciwko deklaracji i wprowadzaniu wspomnianej ultraliberalnej ideologii do edukacji wyrazili pastorzy Paweł Bartosik, Sławomir Ciesiółka i Paweł Chojecki, a wcześniej do "obudzenia się" wzywał ewangelicznych liderów pastor Jacek Słaby.

Ale kolejni pastorzy również nie milczą.

Pastor Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Zielonej Górze Jarosław Bagiński podkreślił w poście na swoim profilu na Facebooku, że szkoła powinna być miejscem "bezpiecznym, dbać o zdrowie emocjonalne i psychiczne dzieci, a nauczanie powinno uwzględniać przekonania rodziców oraz nasze prawodawstwo".

Przypomniał, że "prawo Boże i prawo RP wspierają małżeństwo jako związek mężczyzny i kobiety" i zwrócił uwagę, że środowiska LGBT jawnie promują inne formy życia rodzinnego i zachęcają do wczesnej inicjacji seksualnej.

"Wdrożenie w szkołach tego programu zaakceptowanego przez Ratusz w Warszawie spowoduje więcej szkód niż korzyści, i to na całe pokolenia... Powinniśmy zatem przeciwstawić się tym programom, które przy naszej bierności oraz poprawności politycznej mogą rozlać się na cały kraj" - oświadczył i dodał, że podpisał petycję sprzeciwu wobec tej agendy.

Bartłomiej Kurylas, pastor Kościoła Chrześcijańskiego Nowe Narodzenie w Tarnowskich Górach, jest oburzony postępowaniem polityków promujących projekt LGBT+ i określa to jako "zidiocenie".

Również na Facebooku podkreślił, że uczenie 9-letniego dziecka korzystania z prezerwatywy i czerpania przyjemności seksualnych jest pedofilią.

"Skoro poprzez ustawy chcą krzywdzić i krzywić moje dzieci - istnieje ryzyko spore, że krzywdzą i krzywią swoje" - zauważył.

Napisała do nas również Agata Pietras - pastor Kościoła Bożego w Chrystusie w Szczypiornie.

Podzieliła się swoim doświadczeniem, gdy określiła LGBT i seksualizację jako grzech. Jak mówi, została wtedy nazwana "homofobem".

"Uważam się za osobę wolną od fobii. I nie boję się homoseksualistów. Naznaczenie kogoś to już krok do prześladowania. To są ruchy, pod których pozorem wpływowe i zdemoralizowane grupy realizują plan zalegalizowania pedofilii oraz usunięcia z tej ziemi jakichkolwiek wartości chrześcijańskich" - zaalarmowała.

"My, rodzice, chcemy w atmosferze miłości i odpowiedzialności wprowadzać nasze dzieci w tą sferę (seksualości, red.). Jako pastor chcę to robić zgodnie Bożym Słowem. Mam do tego prawo jako matka i pastor" - oświadczyła Pietras, która z zawodu jest psychoterapeutką.

Ostatnio zmieniany niedziela, 10 marzec 2019 12:38
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Od lat opowiada dyrdymały a naiwni słuchacze patrzą w niego jak w jakiegoś guru. Dość dobrze umie wykorzystywać dla swoich celów różnych utalentowanych ludzi a ...
fałszerskie bergoglio WMAWIA nam GRZECH WIECZNY PRZECIWKO DUCHOWI ŚWIĘTEMU czyli zrównywanie Boga z dJABŁEM
@HaniaCzy to nie ona była "osobistym doradcą duchowym" Trumpa za jego prezydentury?
Pani Cindy to fałszywy prorok.
A syndrom sztokholmski w Polsce poszedl i zaglosowal na oredownikow : przyjdzta do Polski i robta co chceta,wy biedni nachodzcy
Prorocy ganili balwochwalstwo i za to byli zabijani.Jak to jest ze p.Krzywy usluguje w budynkach rzym kat.stojac wsrod figur i obrazow obwieszonych koralami itd i ...
@Jaoto jest CZAS HORUSAherezja horusa u drzwi
no i co z tego wieczoru proroczego wynikło? Jakieś spektakularne przesłanie? Ktoś coś..? 

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.