Cyrikas odpowiada na krytykę. Wzywał do ignorowania rozporządzeń

Cyrikas odpowiada na krytykę. Wzywał do ignorowania rozporządzeń

czwartek, 14 styczeń 2021 22:29
Andrzej Cyrikas Andrzej Cyrikas fot. YouTube/Droga Uczniostwa

Andrzej Cyrikas, pastor Chrześcijańskiej Wspólnoty Ewangelicznej w Bielsku-Białej, odpowiedział na nieprzychylne komentarze po tym, jak otwarcie wezwał do ignorowania "bezprawnych rozporządzeń" rządowych, z powodu których zamknięte są liczne usługi, jak hotele czy restauracje.

Przypomnijmy, pastor napisał:

"Jeśli chcemy pozostać wolnymi ludźmi, to możemy zrobić tylko jedno: zacznijmy ignorować wszystkie bezprawne rozporządzenia i dajmy sobie szansę na w miarę normalne życie".

Wskazał, że niektóre restauracje już zostały otwarte i spodziewa się, że niedługo, pomimo rządowych obostrzeń, otwarta zostanie większość tego rodzaju lokali.

Podczas, gdy wielu poparło stanowisko pastora w swoich komentarzach, byli też tacy, którzy go za nie skrytykowali. I to właśnie do nich skierował swój kolejny post, który został udostępniony około stu razy.

Jak zauważył, najczęstszym argumentem podnoszonym przez przeciwników pandemicznych obostrzeń, są przykłady zgonów z powodu Covid-19.

Pastor odnosi się do tej sprawy w następujący sposób:

"To prawda, że ludzie umierają i dodam, że nadal umierać będą i to z wielu przyczyn. Pozwolę sobie odbić piłeczkę argumentu i przypomnę; mój teść niedawno nie umarł na covida, ale z powodu wymyślonej plandemii covida! W szpitalu, do którego go przywieziono, nikt nie zechciał się nim zająć, dopóki nie przyszedł wynik testu na covida, oczywiście negatywny. Ale z powodu oszukańczej plandemii nikt mu nie pomógł; kiedy pojawił się wynik już było za późno!"

I pyta:

"Czy śmierć mojego teścia lub przedsiębiorcy, który niedawno się powiesił mniej waży? A co powiedzieć o nastolatkach, którzy seriami odbierają sobie życie, właśnie z powodu kłamliwych obostrzeń?!".

Według niego, wielu ludzi dostrzega tylko zgony z powodu koronawirusa, a zapomina te spowodowane przez inne choroby, które zostały także przez obostrzenia spotęgowane.

Pastor odpowiada też tym, którzy argumentują, że nie powinien wypowiadać się w sprawach medycznych, skoro nie ma medycznego wykształcenia.

"Zawsze od miesięcy mówię tylko to co mówią lekarze. Mój profil jest jawny i łatwo moje stwierdzenie sprawdzić! Jeśli powiecie, że to nie są właściwi lekarze, to pytam, którzy są właściwi!?" - pisze.

Cyrikas deklaruje, że zna "mnóstwo" zakażonych, którzy w kilka dni zostali wyleczeni amantadyną.

"Nie dziwi was, że polski rząd nie chce leczyć Polaków gotowym lekiem, a chce nas truć czymś, co eufemistycznie nazywa szczepionką!" - dobitnie zauważa.

Podkreśla, że nie chce żyć w strachu i przerażeniu. Według niego, "większość ludzi chce żyć normalnie" i, jak podkreśla, mają do tego prawo.

"Ludzie mają prawo pracować, prowadzić swój biznes i bronić swego majątku" - zaznacza.

Pastor kończy swój wpis stwierdzeniem, że w Chrystusie jest wolność i bezpieczeństwo. Dodaje, że jest gotów głosić ewangelię, bo tylko ona może uratować polski naród.

Piszę ten post w nadziei, że chociaż kilka osób przejrzy na oczy i zdoła się uratować z covidowego oszustwa. Mój...

Opublikowany przez Andrzeja Cyrikasa Wtorek, 12 stycznia 2021

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 01 luty 2021 17:55
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Ostatnie komentarze

"ewangelizator"
Czy komukolwiek z Was śnił się dinozaur? Skoro ludzie żyli razem z dinozaurami, to powinny one pokazywać się w snach. A tak poza tym wszelkie ...
@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?
bluźnierczy allah-azathoth i jego kacerski prorok muhammad-alhazred, ich dzieła to koran-azif

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.