Cyrikas: ci ludzie zaprzedali się watykańskiemu systemowi

Cyrikas: ci ludzie zaprzedali się watykańskiemu systemowi

sobota, 15 październik 2022 18:45
pastor Andrzej Cyrikas pastor Andrzej Cyrikas Fot. YouTube

Dosadny komentarz prezbitera naczelnego Chrześcijańskiej Wspólnoty Ewangelicznej i pastora zboru w Bielsku-Białej - Andrzeja Cyrikasa odnośnie udziału pastorów w spotkaniu z papieżem Franciszkiem w Watykanie.

Pastor przypomina „zwolennikom ekumenii”, że w katolickim dokumencie Lumen Gentium wymieniona jest zasada, że „nie mogą być zbawieni tacy ludzie, którzy dobrze wiedząc, że Kościół katolicki został założony przez Boga za pośrednictwem Chrystusa jako konieczny, nie chcą do niego wejść, ani w nim wytrwać”.

Dalej Cyrikas zarzuca „ludziom nieKościoła”, że „bratają się z Franciszkiem i Kościołem katolickim, udając, że nic takiego się nie dzieje”.

Według niego, ci ludzie „już zaprzedali się watykańskiemu systemowi i doskonale wiedzą co czynią. Oni nieustannie pracują nad tym, aby swoich naiwnych zborowników zaprzedać KK”. 

Jak pisze, w zamian „zostaną proboszczami parafii katolicko-zielonoświątkowych, katolicko-baptystycznych, katolicko-ewangelicznych, katolicko-luterańskich, katolicko-metodystycznych, katolicko-reformowanych czy katolicko-adwentystycznych”. 

„Dobra pensja, tytuł księdza pastora, możliwość ożenku - żyć nie umierać! KK nigdy nie zrezygnuje ze swojej pozycji i tylko naiwni mogą liczyć na partnerstwo! Dlatego uciekajcie z NIEKOŚCIOŁA, bo tam czeka na was duchowa śmierć!” - kończy swój wpis.

Na podstawie: Facebook/Andrzej Cyrikas

Ostatnio zmieniany wtorek, 18 październik 2022 08:12
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  Ewangeliczny uczeń Pana Jezu · 1 lata temu
  Pastorze proszę kończ waść i wstydy oszczędź, przecież Reformacja dawno się skończyła! Miłujmy katolików naszych braci w Chrystusie!
  • This commment is unpublished.
   Gosia · 1 lata temu
   @Ewangeliczny uczeń Pana Jezu Czy tym katolickim Chrystusem  jest Syn Boga Żywego,Jednorodzony Syn Boga Ojca,Stwórca nieba i ziemi,druga osoba całej Boskości i  Ten,który jest odblaskiem chwały Ojca,Ten dla którego  i przez którego  wszystko zostało stworzone,który jest przed wszystkim i wszystko istnieje dzieki Niemu i  który jest głową kościoła ,poczatkiem i pierworodnym z umarłych,aby we wszystkim był pierwszy.Czy jest to Ten sam ,którego upodobał  sobie Ojciec,aby w Nim zamieszkała cała pełnia ?( list do Kolosan 1,13-19)Czy to napewno Jeszua z Nazaretu ,przez którego mamy odkupienie przez Jego krew,Lew z pokolenia Judy,Mesjasz i Książę Pokoju?  Ten który był,który jest i który powróci?.Tak jak potężne jest imię Pana naszego, Odkupieciela  świata,tak niech da zrozumienie tym wszystkim ,którzy jeszcze Go nie poznali.Amen
  • This commment is unpublished.
   Waldek · 1 lata temu
   @Ewangeliczny uczeń Pana Jezu "Kto miłuje ojca i matkę,bardziej niż mnie  nie jest mnie godny.I kto miłuje syna lub córkę bardziej niz mnie,nie jest mnie godny.Kto nie bierze swego krzyża i nie idzie za mną ,nie jest mnie godny.Kto  znajdzie swoje życie,straci je,a kto straci swoje zycie z mego powodu ,znajdzie je.'Ew. Mateudza 10,37-39.Miłujmy Pana  Jezusa przede wszystkim,a potem bliżniego  w  prawdzie i w Duchu Chrystusowym
  • This commment is unpublished.
   Ewangeliczny uczeń Pana Jezu · 1 lata temu
   @Gosia Co współczesny protestant wie o katolikach? Kompletnie nic, chyba z wyjątkiem tych konwertytów o ile nie zostali oni zindoktrynowani przez kalwinów, metodystów, zielonoświątkowców.
  • This commment is unpublished.
   Gosia · 1 lata temu
   @Ewangeliczny uczeń Pana Jezu Drogi ewangeliczny uczniu Pana Jezusa!Jeśli jesteś uczniem Pana,to powinieneś wiedzieć,że" nie toczymy walki  przeciwko krwi i ciału,ale przeciw zwierzchnościom,przeciw władzom,przeciw rządcom ciemności tego świata,przeciwko duchowemu złu na wyżynach niebieskich( list do Efezjan 6,12).Proszę ,abyś zapytał  sam siebie,tak jak  kiedyś Jezus zapytał  swoich uczniów;"A wy , za kogo Mnie uważacie?" (Ew Mat 16,15).A teraz odsłona druga;Ewangelia Jana 13, 27' A zaraz po tym kawałku chleba wszedł  w niego szatan.Wtedy Jezus  powiedział  do niego:Co masz robić, rób szybko.Zaden jednak z obecnych przy stole nie zrozumial,dlaczego mu to powiedział.A ponieważ Judasz miał  sakiewkę,niektórzy sądzili,że Jezus mu powiedział:Nakup czego nam potrzeba na święto,albo żeby dał  coś ubogim"
   Jesli to wszystko dzieje się naprawdę,to Panie pozwól  mi  wznieść ręce do Ciebie i słowami Izajasza  zawołam" Obyś rozdarł  niebiosa i zstąpił,aby góry rozpłynęły się przed Tobą".Amen
  • This commment is unpublished.
   biblista · 1 lata temu
   @Gosia Uwierz mi siostro ale nie jeden katolik uznaje Pana Jezusa w taki sam ewangeliczny sposób uwierz się, że da się tak być katolikiem ewangelicznie wierzącym. Być może to nie zrozumiałe dla ciebie urodzonej w protestanckiej rodzinie z całym szacunkiem, ale jeśli rzeczywiście nie walczysz z krwią i ciałem to na Boga błagam w Imię Pana Jezusa, abyś nie oceniała katolików! Katolicy też wierzą w tego samego Pana Jezusa Chrystusa Syna Bożego Jednorodzonego , czyli Drugą Odrębną Osobę TRÓJCY ŚIWETEJ , Prawdziwy Bóg, i prawdziwy Człowiek, Bóg z Boga, Światłość ze Światłości, współistotny Ojcu! 
  • This commment is unpublished.
   Gosia · 1 lata temu
   @biblista Nie należę do żadnej protestanckiej rodziny,ani nie byłam wychowana w protestanckiej rodzinie.Nie oceniam ani katolików ,ani protestantów.Jestem ,chcę być uczniem Pana Jezusa.Mówię o grzechu.Nie należę do żadnego  kościoła stworzonego ludzką ręką,ale do Jezusowego koscioła.On nakazał nam miłować ludzi,ale nienawidzieć  grzechu.Modlę się za ciebie
  • This commment is unpublished.
   kotek · 1 lata temu
   @Gosia A to wybacz  dlatego taka zadziorna jesteś? :( Dołącz do jakiejś wspólnoty siostro. No nie zdrowo być wolnym strzelcem!
  • This commment is unpublished.
   Emerson00 · 1 lata temu
   @Ewangeliczny uczeń Pana Jezu Większość wie, bo opuścili ten bałwochwalczy kościół. 
  • This commment is unpublished.
   ewangelista · 1 lata temu
   @Emerson00 To mało wiesz, jakbyś wiedział tam się teraz nawracają do Pana Jezusa i okazuje się, że nie muszą opuszczać Kościoła Rzymsko-Katolickiego .
  • This commment is unpublished.
   Elo · 1 lata temu
   @Gosia Ty jakiś świadek jechowy jesteś czy co? Oni tak bełkoczą biblijnie.
  • This commment is unpublished.
   Elo · 1 lata temu
   @Emerson00 Bałwochwalczy to jest Watykan a nie kościół. Poprzez bratanie się z odstępcami i heretykami protestantami i pachamami
  • This commment is unpublished.
   Katolikos-powszechny · 1 lata temu
   @ewangelista Amen! 
  • This commment is unpublished.
   Olek · 1 lata temu
   @Emerson00 Kpisz sobie? Opuscic , zdradzic Kosciol Boga?My polscy katolicy  (z kraju bez stosow inkwizycji gdzie polski katolik , niemiecki proetstant, Zyd , prawoslawny Litwin i islamski tatar zyli obok) nie musimy  narodzic sie na nowo po protestancku wg modelu ansglosaskich purytan/baptystow . Ci narodzili sie na nowo scinajac sklapy indianom, karczujac ich i ich tereny , i wyzyskiem aftykanskich murzynow. To tam z tych prurytan-baptystow narodzily sie te nowo narodzone sekty swietojehliwe zielonoswiatkowcow, adwentystow, mormonow, swiadkow. Nie dziekujemy kochanie, nie potrtzebujemy nikogo wycinac wtym indian i gnoic muzina. Jeszcze w 60tych latach w stanach byla segregacja rasowa . Popytaj Majka Tysona albo Mahmeda Ali.
   Zdajesz sobie protestancie sprawe ze muzryni- czarni niewolnicy najpierw uciekali przed tym waszym anglosaskim narodzeniem na nowo na poludnie do katolickiej hiszpanskiej Florydy gdzie znajdowali ustawowa wolnosc i prosperite. Pozniej uciekali tez do katolickiej francuskiej Kanady na polnoc. NO , senkju za wasze falszywe diapelskie now*narodzenie.
   A ile mlodocianych niewolnic muzynek petofile wykorzystywali od 15 lat lub wczesniej.Poczytaj sobie i zwalcz te placebo pseudo chrzescijanskie protestanckie now*naroedzenie ze zbawinna formulka w tle.
   'The America untold story-450 years of african american experience in st augustine ' filmik
 • This commment is unpublished.
  Beata · 1 lata temu
  Przeciez KrK zaprzecza Żywemu Bogu z kart Biblii, naucza herezje, modli sie do zmarlych, uprawia okultyzm i bałwochwalstwo, jak można uczestniczyć w zjazdach ekumenicznych pod hasłem wszystkie drogi prowadzą do jednego Boga.Krk nie zna Słowa Bożego.Wstyd.
  • This commment is unpublished.
   wierny Bogu · 1 lata temu
   @Beata Są gorsze rzeczy, które wyprawiają różni pastorzy jak np. wstyd to kraść, np. żądanie dziesięcin od wiernych. Nigdzie w Nowym Testamencie nie znalazłem przykazania dawania dziesięcin, jest to jedynie starotestamentowy system jak np. obrzezanie. Paweł Apostoł napisał coś na ten temat chociaż wspomniał o obrzezaniu jedynie , bo za jego czasów chrześcijanie mieli z tym problem, więc myślę, że każdy kto daje się obrzezać (dziś np. kto daje dziesięciny), że jest zobowiązany wypełnić całe prawo. List do Galatów 5:3
  • This commment is unpublished.
   Beata · 1 lata temu
   @wierny Bogu Znam chrzescijanskie zbory i tez są rozne, jednak co do grzechu, rozprawiają się ostro bo biblijnie, po 1ym i 2im upomnieniu, osobnik jest wyrzucony.A jak w KrK te sprawy się mają?Np.homoseksualista prawa ręka papieża w Watykanie i mnostwo mu podobnych,  nie mòwiąc o pedofilli.I wielu innych patologia.
 • This commment is unpublished.
  Catty · 1 lata temu
  "Inną konsekwencją tego mrocznego i coraz ciemniejszego okresu jest to, że postrzeganie prawdy zostało wywrócone do góry nogami. Nie ma wielkiej troski i pośpiechu, aby pokutować, gdy zło zostanie ujawnione. Zamiast tego ludzie określają prawdę jako negatywną, surową i pozbawioną miłości i deklarują, że pochodzi od szatana. Przedstawiają stróżów Bożych jako zgorzkniałych, negatywnych i surowych ludzi, którzy sprzeciwiają się nadprzyrodzonym znakom i cudom. To jest kategorycznie fałszywe. Strażnicy manifestują dary nadprzyrodzone — mówią w imieniu Wszechmogącego Boga. Wymaga to o wiele więcej przygotowań i poświęcenia niż telefon komórkowy do fałszywego proroka, prorokini czy szarlatana, który twierdzi, że manifestuje znaki i cuda. Prawda jest nie do przyjęcia podczas odstępstwa. Dlatego ci, którzy doszli do władzy zarówno w sferze świeckiej, jak i religijnej, są w większości inspirowani demonicznie.

  Mogą wyglądać na towarzyskich, życzliwych, oddanych, a nawet okazywac serce sługi. Powinniśmy rozważyć trzy fragmenty, aby nie dać się zwieść pozorom.
  „Albowiem tacy są fałszywi apostołowie, podstępni pracownicy, przemieniający się w apostołów Chrystusa. I nic dziwnego! Bo sam szatan przemienia się w anioła światłości. Dlatego nie jest rzeczą wielką, jeśli jego słudzy przemieniają się również w sługi sprawiedliwości, których koniec będzie zgodny z ich uczynkami. 2 Koryntian 11:13-15

  Czy wierzymy, że w tym okresie wielkiego odstępstwa możemy rozpoznać złych przywódców po wyglądzie zewnętrznym? Chrystus ostrzega nas przed oszustwem tak sprytnym i wiarygodnym, że jeśli to możliwe, sami wybrani mogą zostać oszukani. Czy rozpoznamy i unikniemy tego oszustwa na podstawie zewnętrznych pozorów? Co sprawia, że ​​sami wybrańcy nie mogą zostać oszukani? Jest to zdolność widzenia ***poza zewnętrzne pozory *** i zobaczenia prawdziwej natury sprytnie zamaskowanych nosicieli ciemności i oszustwa. poza personą prostolinijności i przez działanie Ducha Świętego ujrzyj duchowo zepsuty stan duszy. Dlaczego Bóg miałby posyłać proroków i strażników, gdyby ludzie ich nie potrzebowali? To ostatni raz, kiedy strażnicy i prorocy zostaną wysłani, aby ostrzegać ludzi, ganić i demaskować demoniczne przywództwo. Jeśli ludzie tym razem nie posłuchają i nie odpowiedzą, nie będzie kolejnej okazji, gdy na ten świat spadnie całkowita duchowa ciemność. Pytanie może brzmieć: „W takim razie komu możemy ufać?” Jest tylko jeden wybór.

  Czas na podażanie za ludzmi minął. Konieczne jest, aby ludzie modlili się, oddali się w całkowitym zawierzeniu Bogu i do tego stopnia, by mogli usłyszeć i odpowiedzieć na Ducha Świętego. Tylko On może nas przeprowadzić przez labirynt odstępstwa.

  Nie możesz ufać przywódcom, którzy doszli do władzy przez pęd odstępstwa. Osoby, które szczerze się modlą, prezentują prawdę, identyfikują oszustwo i zwodzicieli oraz ostrzegają ludzi, nie osiągną przywództwa. Podobnie jak stróże i prorocy, są zdyskwalifikowani, ponieważ mówią i bronią prawdy. Atmosfera odstępstwa wytwarza i pozwala tylko szarlatanom wstąpić do przywództwa. Szymon arcyksieznik jest przykładem tego, co motywuje obecne przywództwo. Szymon kierował się władzą, pieniędzmi i sławą. Przywódcy, którzy kojarzą się i otwarcie wspierają rażąco diabolicznych ludzi, nie mogą być zamieszkani przez Ducha Świętego. Są opętani przez ducha Szymona. Skupiają się na wartości liczbowej, ponieważ jest ona podstawą sławy i dochodu. Żaden z nich nie wybrałby utożsamiania się z Chrystusem lub apostołami, którzy porzucili wszystko, by przedstawiać i bronić prawdy. Używają swoich pozycji jako symbolu ich ważności jako sług Bożych, ale w środku są przepełnieni substancją duchowej śmierci. „Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo jesteście podobni do grobów pobielanych, które na zewnątrz wyglądają pięknie, ale wewnątrz są pełne kości umarłych i wszelkiej nieczystości. Mimo to również na zewnątrz wydajesz się ludziom sprawiedliwy, ale wewnątrz jesteś pełen obłudy i bezprawia”. — Mateusz 23:27-28 To nie jest gra! Jeśli ktoś zignoruje znaki ostrzegawcze i sygnalizację świetlną na ruchliwej arterii, może go to kosztować życie. Zignoruj ​​to, co jest jednoznaczną duchową niegodziwością na wysokich stanowiskach, a może to kosztować duszę. Nadszedł czas, aby się obudzić, modlić się, modlić i modlić się jeszcze trochę i zwracać uwagę na Ducha Świętego. Szatan zaślepia ludzi na niegodziwość przywódców odstępców. Ich grzechy są popełniane otwarcie. Otwarcie bratają się z działaczami New Age, nikczemnymi szarlatanami, heretykami, fałszywymi prorokami i prorokiniami i prowadzą ludzi do duchowej śmierci odrzucenia miłości do prawdy."
 • This commment is unpublished.
  Catty · 1 lata temu
  "Inną konsekwencją tego mrocznego i coraz ciemniejszego okresu jest to, że postrzeganie prawdy zostało wywrócone do góry nogami. Nie ma wielkiej troski i pośpiechu, aby pokutować, gdy zło zostanie ujawnione. Zamiast tego ludzie określają prawdę jako negatywną, surową i pozbawioną miłości i deklarują, że pochodzi od szatana. Przedstawiają stróżów Bożych jako zgorzkniałych, negatywnych i surowych ludzi, którzy sprzeciwiają się nadprzyrodzonym znakom i cudom. To jest kategorycznie fałszywe. Strażnicy manifestują dary nadprzyrodzone — mówią w imieniu Wszechmogącego Boga. Wymaga to o wiele więcej przygotowań i poświęcenia niż telefon komórkowy do fałszywego proroka, prorokini czy szarlatana, który twierdzi, że manifestuje znaki i cuda. Prawda jest nie do przyjęcia podczas odstępstwa. Dlatego ci, którzy doszli do władzy zarówno w sferze świeckiej, jak i religijnej, są w większości inspirowani demonicznie.

  Mogą wyglądać na towarzyskich, życzliwych, oddanych, a nawet okazywac serce sługi. Powinniśmy rozważyć trzy fragmenty, aby nie dać się zwieść pozorom.
  „Albowiem tacy są fałszywi apostołowie, podstępni pracownicy, przemieniający się w apostołów Chrystusa. I nic dziwnego! Bo sam szatan przemienia się w anioła światłości. Dlatego nie jest rzeczą wielką, jeśli jego słudzy przemieniają się również w sługi sprawiedliwości, których koniec będzie zgodny z ich uczynkami. 2 Koryntian 11:13-15

  Czy wierzymy, że w tym okresie wielkiego odstępstwa możemy rozpoznać złych przywódców po wyglądzie zewnętrznym? Chrystus ostrzega nas przed oszustwem tak sprytnym i wiarygodnym, że jeśli to możliwe, sami wybrani mogą zostać oszukani. Czy rozpoznamy i unikniemy tego oszustwa na podstawie zewnętrznych pozorów? Co sprawia, że ​​sami wybrańcy nie mogą zostać oszukani? Jest to zdolność widzenia ***poza zewnętrzne pozory *** i zobaczenia prawdziwej natury sprytnie zamaskowanych nosicieli ciemności i oszustwa. poza personą prostolinijności i przez działanie Ducha Świętego ujrzyj duchowo zepsuty stan duszy. Dlaczego Bóg miałby posyłać proroków i strażników, gdyby ludzie ich nie potrzebowali? To ostatni raz, kiedy strażnicy i prorocy zostaną wysłani, aby ostrzegać ludzi, ganić i demaskować demoniczne przywództwo. Jeśli ludzie tym razem nie posłuchają i nie odpowiedzą, nie będzie kolejnej okazji, gdy na ten świat spadnie całkowita duchowa ciemność. Pytanie może brzmieć: „W takim razie komu możemy ufać?” Jest tylko jeden wybór.

  Czas na podażanie za ludzmi minął. Konieczne jest, aby ludzie modlili się, oddali się w całkowitym zawierzeniu Bogu i do tego stopnia, by mogli usłyszeć i odpowiedzieć na Ducha Świętego. Tylko On może nas przeprowadzić przez labirynt odstępstwa.

  Nie możesz ufać przywódcom, którzy doszli do władzy przez pęd odstępstwa. Osoby, które szczerze się modlą, prezentują prawdę, identyfikują oszustwo i zwodzicieli oraz ostrzegają ludzi, nie osiągną przywództwa. Podobnie jak stróże i prorocy, są zdyskwalifikowani, ponieważ mówią i bronią prawdy. Atmosfera odstępstwa wytwarza i pozwala tylko szarlatanom wstąpić do przywództwa. Szymon arcyksieznik jest przykładem tego, co motywuje obecne przywództwo. Szymon kierował się władzą, pieniędzmi i sławą. Przywódcy, którzy kojarzą się i otwarcie wspierają rażąco diabolicznych ludzi, nie mogą być zamieszkani przez Ducha Świętego. Są opętani przez ducha Szymona. Skupiają się na wartości liczbowej, ponieważ jest ona podstawą sławy i dochodu. Żaden z nich nie wybrałby utożsamiania się z Chrystusem lub apostołami, którzy porzucili wszystko, by przedstawiać i bronić prawdy. Używają swoich pozycji jako symbolu ich ważności jako sług Bożych, ale w środku są przepełnieni substancją duchowej śmierci. „Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo jesteście podobni do grobów pobielanych, które na zewnątrz wyglądają pięknie, ale wewnątrz są pełne kości umarłych i wszelkiej nieczystości. Mimo to również na zewnątrz wydajesz się ludziom sprawiedliwy, ale wewnątrz jesteś pełen obłudy i bezprawia”. — Mateusz 23:27-28 To nie jest gra! Jeśli ktoś zignoruje znaki ostrzegawcze i sygnalizację świetlną na ruchliwej arterii, może go to kosztować życie. Zignoruj ​​to, co jest jednoznaczną duchową niegodziwością na wysokich stanowiskach, a może to kosztować duszę. Nadszedł czas, aby się obudzić, modlić się, modlić i modlić się jeszcze trochę i zwracać uwagę na Ducha Świętego. Szatan zaślepia ludzi na niegodziwość przywódców odstępców. Ich grzechy są popełniane otwarcie. Otwarcie bratają się z działaczami New Age, nikczemnymi szarlatanami, heretykami, fałszywymi prorokami i prorokiniami i prowadzą ludzi do duchowej śmierci odrzucenia miłości do prawdy."
 • This commment is unpublished.
  wierny Bogu · 1 lata temu
  Biedny pastor szuka dziury w całym, bo pewnie zborek maleje, ludzie dziesięcin nie dają? Nie wstyd ci pastorze Pastorze, nie wstyd tak oczerniać! Jak Ty przed Panem Jezusem staniesz? A  mi jakby był pastora zborownikiem, i jako protestantowi w ogóle wstyd mi za takiego  "brata" który walczy z krwią i ciałem! Wstydź się Pastorze! Wstydź!
 • This commment is unpublished.
  Wiktor · 1 lata temu
  Prawda pastorze! Chrześcijaństwo się szmaci! Istnieje już naprawdę niewiele ostoi czystego wielbienia Boga! Sprzedają się za miskę soczewicy i 30 srebrników!Człowiek już nie wie gdzie i z kim wielbić Boga... 
  • This commment is unpublished.
   Tubal · 1 lata temu
   @Wiktor To jest problem dzisiejszych czasów. Trzeba sobie zdawać sprawę z faktu, że nie istnieją kościoły, które są idealne i zrozumialy wszystko jak należy. Słowo Boże jednak poucza mnie o tym, że  powołani jesteśmy do społeczności, z tym nie należy się kłócić. Mam taką zasadę: nie wszystko w danym kościele będzie mi się podobać, nie wszystko będzie idealnie, ale nie mogę uznawać za prawidłowe  kultu religijnego, gdzie całe jego potężne elementy, doktryny są pogańskie, złożone na ołtarzu demonów (święta itp.). Niestety szatan nie próżnuje i przykro mi to stwierdzić, ale wiele, szeroko rozumianych, protestanckich społeczności jest dzisiaj w odwrocie od Słowa Bożego. Dlatego mój apel, jak najbliżej Słowa, Słowa, i jeszcze raz Słowa. Nigdy Duch Święty nie powie Ci coś sprzecznego ze Słowem Bożym.
 • This commment is unpublished.
  DareK K · 1 lata temu
  Kochanie czytaj komentarze i przypomina mi się pewna anegdota której zakończeniem jest myśl :"W niebie nie będzie ani jednego katolika ani jednego protestanta kalwinisty metodysty i tak dalej i tak dalej..."Będą tam tylko ci którzy w prostocie i szczerości serca uwierzyli w Syna Bożego i uznali go swoim Panem i Zbawicielem.
 • This commment is unpublished.
  Wierzący Słowom Jezusa Chry · 1 lata temu
  Temat w obecnym czasie jest bardzo istotny .
  Przedstawiona w artykule opinia niemniej ważna .
  Jestem przekonany , że Ekumenia w Rzymskim wydaniu czyli promocja upadającej Instytucji Watykańskiej z jej nie Biblijnym papiestwem i teraz nowymi "przyjaciółmi" jest zupełnym zaprzeczeniem jedności w Duchu Swiętym , o której mówił Mój Zbawiciel Pan Jezus Chrystus . Ta obecnie promowana ekumenia jest duchowym odstępstwem , kłastwem i przygotowaniem oszukanych na ujawnienie się człowieka niegodziwości , zatracenia , antychrysta .
   Różnica jest o tyle istotna , diametralna i radykalna w konsekwencjach , że Pan Jezus Chrystus mówił m.in. w Ew.Jana o wybranych Bożych czyli także Jego wybranych, narodzonych na nowo (z Nieba , z Ducha Sw. z Ducha Jezusa Chrystusa) , Jego umiłowanych , Jemu tylko wiernych  i Jego Słowom.
  MIŁOŚNICY NOWO EKUMENII - "Dajcie się uratować Żywemu Bogu przez Jezusa Chrystusa !!! " statek z papieżem u steru jest mocno uszkodzony i dryfuje w przeciwnym kierunku do tego , który wyznaczył Sam Mesjasz .
  PS
   Od kiedy "redaktorzyno" tak na T tak po kolesiowsku .
  Zupełny brak  taktu , smaku , profesjonalizmu
  Kiepski sposób na krzykliwy tytół , poziom  dziennikarski w stylu kiepskiego brukowca .
 • This commment is unpublished.
  Wędkak · 1 lata temu
  Papierze wiedzie kościół do piekła a rakże wszystkich którzy do niego dołączą. Mówię to jako katolik... Chociaż wiedząc o zwiedzeniu kościoła wyrzekam się jego grzechów i fałszywych prawd
 • This commment is unpublished.
  Zoono · 1 lata temu
  O wielebny Faryzeuszu Andrzeju. Dziękuję Ci za Twą dozgonną świątobliwą nienawiść i pogardę do innych, tak cenną w oczach Twojego boga
  • This commment is unpublished.
   Beata · 1 lata temu
   @Zoono To kieruj się do samego Pana Boga z pretensjami, bo Pan Bòg nienawidzi grzechu, co wyraźnie w Biblii objawia.Np. między innymi, Izajasz 44.
  • This commment is unpublished.
   Beata · 1 lata temu
   @Zoono 2 Koryntian 6/14
  • This commment is unpublished.
   Zoono · 1 lata temu
   @Beata Kol 3:8-15 SNP 8 Teraz jednak odrzućcie to wszystko: gniew, porywczość, złość, oszczerstwo, obraźliwe wypowiedzi. 9 Przestańcie się też nawzajem okłamywać, skoro zdarliście z siebie starego człowieka wraz z jego postępkami, 10 a przywdzialiście nowego, który się nieustannie odnawia, by rozpoznać w sobie obraz swego Stwórcy. 11 Na tej drodze nie liczy się, czy ktoś jest Grekiem, czy Żydem, czy go obrzezano, czy nie, czy pochodzi z daleka, jest Scytą, niewolnikiem, czy wolnym — liczy się tylko Chrystus, który jest wszystkim i we wszystkich. 12 Dlatego jako ludzie wybrani przez Boga, święci i ukochani, przyjmijcie postawę serdecznego współczucia, dobroci, pokory, łagodności i cierpliwości. 13 Jako tacy okazujcie jedni drugim wyrozumiałość, gotowi wybaczyć sobie nawzajem, jeśli ktoś ma powód do skargi przeciw drugiemu — jak Chrystus darował wam, tak czyńcie i wy. 14 Przede wszystkim jednak kierujcie się miłością, która jest spójnią doskonałości. 15 Ponadto w waszych sercach niech panuje pokój Chrystusowy. Jako ludzie tworzący jedno Ciało zostaliście przecież do życia w nim powołani. Nie zapominajcie też o wdzięczności!
  • This commment is unpublished.
   Zono czy to chop czy baba ter · 1 lata temu
   @Zoono twoją szyderà możesz plac lenina zakonserwować a i jeszcze by stykło na Watykan taki biedny z marmuru z łota brakuje twej pogardy dla PRAWDY
  • This commment is unpublished.
   Zoono · 1 lata temu
   @Zono czy to chop czy baba ter Prawdy to Ty potrzebujesz w swoim życiu, Prawdy o tym, że Jezus przyszedł na świat, aby umrzeć za Twoje grzechy i zbawić Cię, jeśli mu zaufasz. Więcej nie potrzeba. A potem idź i czyń podobnie, przebaczając innym i poświęcając się dla nich
 • This commment is unpublished.
  Zoono · 1 lata temu
  Biblia mówi o tym w Liście do Kolosan w 3 rozdziale, jak należy postępować wobec innych chrześcijan: przyjmij postawę serdecznego współczucia, dobroci, pokory, łagodności i cierpliwości. Okazuj innym wyrozumiałość, gotów wybaczyć, jeśli masz powód do skargi przeciw drugiemu — jak Chrystus darował Tobie, tak czyń i Ty. Przede wszystkim jednak kieruj się miłością, która jest spójnią doskonałości. Ponadto w Twoim sercu niech panuje pokój Chrystusowy. Jako człowiek tworzący jedno Ciało zostałeś przecież do życia w nim powołany. Nie zapominaj też o wdzięczności!

  Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem
  • This commment is unpublished.
   Mat · 1 lata temu
   @Zoono Nie usypiaj, nie usypiaj... Jednak w liście do Galacjan Paweł przeklął tych, którzy głoszą "inną ewangelię", a nie były to jeszcze czasy stosów, czy wzajemnych krwawych prześladowań
 • This commment is unpublished.
  Nawrocie się zdrajcy ekumeny · 1 lata temu
  Dokładnie sprzedali się jak judasz za 30 srebrników Jezusa Chrystusa zdrajcy zapłacą za to 
 • This commment is unpublished.
  Bóg honor ojczyzna w Niebie · 1 lata temu
  Ekumeniczna prostytucja jest obrzydliwa ohydna sługusy diabelskie ludzie bez prawdy honoru bojaźni Bożej 
 • This commment is unpublished.
  Zoono · 1 lata temu
  Głos pastora, który był na spotkaniu https://www.youtube.com/watch?v=-gV7eyk962k
 • This commment is unpublished.
  Wierzący Biblijnie · 1 lata temu
  Zauważyłem ogromne poruszenie tak zwaną Wycieczką do Watykanu niby ludzi wierzących. Chciałbym podkreślić slowo Niby ponieważ ci ludzie co się spotkali to nie są ludzie Wierzący. Jedną z podstaw człowieka wierzącego jest głoszenie Ewangelii. Czym jest Ewangelia? Zajrzyjmy do Biblii 1 list do Koryntian 15: 1-4. Chciałbym zaznaczyć słowa " według Pism" czyli według Biblii. Kościół Katolicki nie kieruje się Biblią oni mają własną księgę Katechizm KK. Więc pytania czy Ci ludzie na spotkaniu powiedzieli panu w białym prawdę zawartą w Biblii? czy głosili mu ewangelię? Czy mu powiedzieli że zwodzi ludzi? Czy mu powiedzieli o Ewangelii? Czy mu powiedzieli jak skończy jego kościół co jest zapisane w księdze objawienia o wielkiej nierządnicy? Jeszcze by szło powymieniać. Odpowiedź brzmi Nie!! Nic mu nie powiedzieli bo gdy by mu powiedzieli nie było by wspólnego zdjęcia. Po co takie spotkanie? Zajrzyjmy do Biblii. 1 Koryntian 15:33 nie mamy błądzić w złym towarzystwie bo nas zepsuje. Aby przypodobać się światu trzeba zbłądzić a Watykan należy do świata a władcą tego świata jest Diabeł.

  Co mówi Biblia o ludziach którzy głoszą inną ewangelię? Galacjan 1:8-9. Niech będzie przeklęty. Pytanie: czy chcesz się spotykać z takimi ludźmi? lub czy chcesz iść drogą Pana Jezusa zawartą w Biblii ?

  Wybór należy do ciebie 

Ostatnie komentarze

"ewangelizator"
Czy komukolwiek z Was śnił się dinozaur? Skoro ludzie żyli razem z dinozaurami, to powinny one pokazywać się w snach. A tak poza tym wszelkie ...
@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?
bluźnierczy allah-azathoth i jego kacerski prorok muhammad-alhazred, ich dzieła to koran-azif

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.