Cindy Jacobs: modlący się Polacy powstrzymują siły zła

Cindy Jacobs: modlący się Polacy powstrzymują siły zła

czwartek, 20 październik 2022 17:53
Cindy Jacobs Cindy Jacobs fot. CBN News/YouTube

Z zaangażowaniem modlimy się, żeby wojna ukraińsko-rosyjska nie przekształciła się w III Wojnę Światową. Dobra wiadomość jest taka, że Polacy, polscy wstawiennicy są na granicy - powiedziała Cindy Jacobs.

Znana amerykańska głosząca, prorokini i autorka, założycielka służby Generals International, przebywając w Izraelu, odpowiedziała na pytania o bieżące wydarzenia na świecie. Co ciekawe, odniosła się właśnie do Polaków.

- Polscy wstawiennicy modlili się sto dni przy granicy. Wiem, że modlą się też ludzie w Amsterdamie. Więc modlący się Kościół powstrzymuje siły zła - stwierdziła.

W dalszej części wywiadu dla CBN News głosząca ostrzega, że mamy do czynienia ze swego rodzaju beczką prochu.

Jak wyjawia, Pan wskazał jej na biblijny werset o tym, że jeszcze raz wstrząśnie narodami.

- Jesteśmy w tym punkcie, gdzie Bóg potrząsa narodami. Potrząsa, żeby ludzie przyjmowali zbawienie. Więc zrezygnujemy z wielu rzeczy, z których potrzebujemy zrezygnować i przeniesiemy się w miejsce przeznaczenia - powiedziała.

Jak wierzący powinni się przygotowywać i zareagować na te wydarzenia?

Głosząca odpowiedziała, że przede wszystkim nie należy się bać, ale ufać Bogu.

- Czy ufamy Bogu, że nas zaopatrzy? Czy ufamy Mu, gdyby była wojna? - zapytała.

Przytoczyła historię, kiedy jej mąż został zwolniony z pracy, co stanowiło dla niego i tego, na ile ufał Bogu, prawdziwy test.

- Pan powiedział mu: "myślałeś, że mi ufasz, ale ufałeś swojej wypłacie. Teraz będziesz ufał mi" - opowiedziała.

Podkreśliła, że niezależnie od tego, co się wydarzy, Duch Święty stara się nas przygotować.

Zachęciła do tego, by wychodzić z długów i ich nie gromadzić.

- Bóg zakłada Goszeny. Goszen to miejsce, które Józef przygotował dla swojej rodziny w Egipicie. Bóg przygotowuje dla nas takie miejsca, gdzie będziemy czuć się bezpiecznie, gdzie będziemy mieli zaopatrzenie, to, czego potrzebujemy - oświadczyła.

Podkreśliła, że możemy zaufać Bogu i On jest dobrym Ojcem.

- Czasem wszystko ulega resetowi, jest zrywane, ale zawsze zmierza to ostatecznie do błogosławieństwa dla nas - zaznaczyła.

Dalsza część tekstu pod wideo.

Jacobs podróżuje po całym świecie. Odniosła się więc też do tego, co dzieje się w ciele Chrystusa w różnych krajach. Jak powiedziała, są to rzeczy "ekscytujące".

- Są przebudzenia. Stadiony w Europie się wypełniają. Są przebudzeniowcy w Amsterdamie i Rotterdamie. Zawsze dostaję zdjęcia miejsc na Bliskim Wschodzie, gdzie ludzie gromadzą się pośród ogromnego kryzysu. Bóg przynosi przebudzenie. Jesteśmy w przebudzeniu w wielu miejscach - podkreśliła.

Według niej, miliony ludzi przyjmują zbawienie w Jezusie. Na przykład w Iranie, gdzie, jak mówi, ma miejsce "ogromne Boże poruszenie". Te informacje przekazują jej miejscowi chrześcijanie.

Jak wierzący powinni się teraz modlić?

Zaznaczyła, że przede wszystkim warto się modlić o więcej zbawionych dusz, ale również o to, by Bóg dał dziś przywódcom "dużą mądrość na skalę światową". Jak mówi, trzeba się też modlić, aby te osoby, które muszą stracić urząd, go straciły.

Przypomnijmy, że Cindy Jacobs w tym roku odwiedziła Polskę. W kwietniu była wśród mówców konferencji "Perspektywa prorocza" w Warszawie.

Na podstawie: CBN News

Ostatnio zmieniany czwartek, 20 październik 2022 18:10
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  duchowy · 1 lata temu
  W której minucie tego filmu  mówi o Polsce?
 • This commment is unpublished.
  dziecko Boże · 1 lata temu
  Amen! Ja wciąż ufam Bogu, że ochroni swoje dzieci! Że jak Pan Jezus mówił nam w Ewangelia św. Łukasza 18:6-8, że pragnie w nas zobaczyć wiarę kiedy powróci, to wierzę, że ją znajdzie w naszych sercach!
 • This commment is unpublished.
  Błeee · 1 lata temu
  Znowu ta baba!   Skąd ona wyskoczyła?!  Przestańcie promować te niby profetyczne ruchy z USA. Kompromitacja
 • This commment is unpublished.
  Joana · 1 lata temu
  Nasuwają mi się pytania czy coś więcej wiadomo o tych  miejscach- Goszenach i jak możemy być częścią tego planu przygotowywania? 
 • This commment is unpublished.
  Tubal · 1 lata temu
  Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie. Ljedno jest pewne Bóg chroni i będzie chronił swoje dzieci, ale czy będzie wojna w PL to już inna sprawa.
  • This commment is unpublished.
   Apostoł · 1 lata temu
   @Tubal "Czy ci nie powiedziałem jeśli uwierzysz ujrzysz chwałę Bożą?"Przypomnij sobie kto to powiedział , do kogo kiedy i gdzie? A wówczas odejdą ci głupie myśli.
 • This commment is unpublished.
  swój rozum mam · 1 lata temu
  "Jak mówi, trzeba się też modlić, aby te osoby, które muszą stracić urząd, go straciły. .." Przypominam wam ( i tej C.Jacobs ), że już modlili się w Stanach żeby Trump był dalej prezydentem. Krzyczeli, prorokowali (wieszczyli) ,mantrowali, zginało ich, klękali, ogłaszali - proklamowali, ustanawiali.. i co się wydarzyło?!  D.Trump przegrał.Nie twierdzę, że modlitwa wierzących nie ma "mocy" sprawczej!  Chcę tylko powiedzieć, że to Bóg jest Bogiem a nie człowiek.To Bóg ostatecznie decyduje czy coś się wydarzy wg naszej modlitwy czy nie.Bóg nie jest "chłopcem na posyłki" ani maszynką do spełniania naszego widzimisię!
  • This commment is unpublished.
   Apostoł · 1 lata temu
   @swój rozum mam Ale pamiętaj, że "Bóg nie czyni nic jeśli wpierw nie objawi swojego planu prorokom!"To również przypomnij sobie gdzie i kto to powiedział? I gdzie to jest napisane?
  • This commment is unpublished.
   zapytam · 1 lata temu
   @Apostoł Apostole - naprawdę? i to jest argument? tzn , że Bóg jeśli nie powie czegoś "prorokom" nic nie robi, czeka sobie w bezruchu ? Nie uzdrawia, nie uwalnia? nie pomaga? nie chroni? itp itd
  • This commment is unpublished.
   Apostoł · 1 lata temu
   @zapytam Tak, a to, że uzdrawiać będzie zapowiedziane jest wszystko wcześniej w Biblii Hebrajskiej w Starym Testamencie choćby tu: Księga Izajasza 35:6 
 • This commment is unpublished.
  sprawdzacz · 1 lata temu
  Ktoś sprawdzą jej przepowiednie? Skąd ona się wzięła? 
 • This commment is unpublished.
  Hana180786 · 1 lata temu
  Polska jest poganska.. Maryjna. Jak polska może powstrzymywać zło.. Polska nie stoi na jego drodze skoro się nie przeciwstawia. Polska odchodzi od ewangelizacji Jezusa. Wierzących chrześcijan traktuje się jak oszołomów bo biblia nie jest tu autorytetem.. Na szczęście są wierzący biljinie chrześcijanie którzy mimo prób  bronią wiary w ewangelię Jezusa. I mimo prób nie przestaną bronić prawdy. Polska nie ma prawidłowego kościoła. Więc nie zgadzam się że Polska powstrzymuje zło. Bo jak Polacy modlący się dzień w dzień na ruzancu mogą je powstrzymywać. To Jezus jest droga i drzwiami nie Maryja 
 • This commment is unpublished.
  Badacz · 1 lata temu
  Śmieszni i groteskowi są ci wieszcze z Ameryki (i nie tylko). Dobrze, że wielu wierzących w USA ale też już w Polsce oprzytomniało i nie dadzą się im zwieść. 
 • This commment is unpublished.
  Żałosne · 1 lata temu
  No naprawdę potrzebujemy jakiejś Jacobs żeby wiedzieć iż trzeba się modlić?!

Ostatnie komentarze

@Ten który przybył za wcześWidać że ten artykuł napisał ktoś kto nie ma pojęcia o Bogu i Biblii 
Na wybory NA KONFEDERACJĘ 9.06.24 tam sa jeszcze normalne Boze wartosci,mozemy jeszcze stanac za wsrtosciami naszego Ojca w niebie,idz na wybory
"ewangelizator"
Czy komukolwiek z Was śnił się dinozaur? Skoro ludzie żyli razem z dinozaurami, to powinny one pokazywać się w snach. A tak poza tym wszelkie ...
@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.