John Godson zwrócił się do Natalii Niemen po jej wywiadzie

John Godson zwrócił się do Natalii Niemen po jej wywiadzie

czwartek, 27 lipiec 2023 11:08
John Godson John Godson fot. Facebook/John Godson

John Godson, były pastor, były parlamentarzysta, zwrócił się w mediach społecznościowych bezpośrednio do Natalii Niemen, która w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" oświadczyła, że chrześcijanie "dali jej w kość".

W jej wywiadzie padło wiele krytycznych słów odnośnie środowiska protestanckiego.

Pani Natalia powiedziała między innymi, że "dawała się różnym ludziom krzywdzić". Stwierdziła, że w kościołach jest "masa narcystycznych osób", a te, zwłaszcza gdy mają role przywódcze we wspólnocie, mają "parcie, by kontrolować innych".

Niemen stwierdziła, że przebywała w "toksycznym" środowisku, na czym cierpiały jej dzieci.

Oświadczyła, że dziś najlepsze relacje ma z byłymi chrześcijanami, ateistami, gejami, lesbijkami i feministkami.

Na wywiad zareagował John Godson.

Były pastor wskazał we wpisie w mediach społecznościowych, że ludzie tacy jak Natalia Niemen w dziedzinie muzyki, chrześcijanie będący na frontach w polityce, biznesie czy mediach, są "bardzo strategiczni" a diabeł "nieustannie atakuje ich swoimi strzałami".

Godson wyraził ubolewanie, że niektóre z tych strzał są wystrzeliwane przez chrześcijan, którzy "bezlitośnie krytykują" i którym bardzo łatwo przychodzi osądzanie i potępianie innych.

Były pastor wskazał, że gdyby jeden z posłańców Jezusa został ranny na polu bitwy, to On odszukałby go, by mu pomóc.

John Godson zaapelował do wierzących, by przestali strzelać do własnych rannych, ale ich chronili, modlili się za nich i ich kochali, a także dodawali im zachęty.

Zwrócił się też bezpośrednio do Natalii Niemen w słowach:

"Chcę, żebyś wiedziała, że ​​cię kocham i codziennie się za ciebie modlę. Dziękuję za świadectwo i inspirację, którą byłaś. Przykro mi, że nie zawsze byliśmy dla Ciebie najlepszymi braćmi i siostrami. Wszyscy się uczymy. Wierzę, że po wszystkim odkryjesz, że tylko Bóg może dać ci wszystko, czego potrzebujesz. Jesteś i pozostaniesz moją siostrą. Niech cię Bóg błogosławi."

Ostatnio zmieniany czwartek, 27 lipiec 2023 11:14
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  dawid cieszyński · 11 miesiecy temu
  Piękne słowa z dalekiej Afryki
 • This commment is unpublished.
  Saved · 11 miesiecy temu
  Amen. Oby jak najwięcej takich osób było, które zechcą się pochylić nad drugim człowiekiem, zrozumieć, być światłem kiedy osoba siedzi w ciemności bo ktoś zgasił światło (diabeł chodzi wokół aby pochłonąć jak najwięcej osób, nie każdy spotka na swojej drodze mentora, który będzie wspierał) Błogosławieństwa dla Natalii i dla John'a za szybki odzew
 • This commment is unpublished.
  Łukasz · 11 miesiecy temu
  A zbawienie swoje z drżeniem sprawujcie to co?ktoś inny ma to za mnie zrobić?mam się na drugim człowieku wspierać do końca źycia?w Chinach,Pakistanie,Indiach nauczają że przez wiele ucisków przejść trzeba,ale my Europejczycy jesteśmy elita i lepsi od nich, jesteśmy bardziej wrażliwi.nikt z nas w Europie nie jest mordowany za wiarę w Jezusa,a tamci owszem.pora się obudzić ze snu europejscy ,mający wszystkiego pod dostatkiem chrześcijanie.poprzewracało się nam w tyłkach od dobrobytu dlatego mamy tyle problemów dnia codziennego.Bóg jako dodatek,to czego oczekiwać-jak ma być zdrowy człowiek bez Jezusa jeśli jest on dodatkiem .Kto wytrwa do końca ten będzie zbawiony,a nie chodzący na nabo.słabym trzeba pomagać,ale to nasze codzienne wybory kreują nasza rzeczywistość,weźmy odpowiedzialność za ni
  • This commment is unpublished.
   Justyna Wydurska · 11 miesiecy temu
   @Łukasz No właśnie Łukaszu ale jakby to wszystko się dzieje aby wyszły na jaw rzeczy które są ukryte w ciemności. Cieszę się że Natalia to napisała przynajmniej wiadomo że nie jesteśmy w miejscu pokory i wiary którym mamy być 
  • This commment is unpublished.
   Laberon · 8 miesiecy temu
   @Łukasz No własnie Łukaszu, masz rację. Według litery Słowa wszystko się zgadza. Tylko wg. litery.  Nie oceniaj Natalii, ponieważ nie masz pojecia co Ona przeżywa. Nie jesteś Bogiem żeby kogokolwiek osądzać i oceniać. O Panu Jezusie Chrystusie napisano: Izajasz 11/3 "Nie wg widzenia swoich oczu będzie sądził, ani wg.słyszenia swoich uszu rozstrzygał.Lecz wg. sprawiedliwosci będzie sądził biednych i wg. słuszności rozstrzygał sprawy ubogich na ziemi" Podobnie jest z Europą i śpiącymi w niej "pannami".  Na nic zda się tutaj krytyka !!!! Pość i wołaj  do Pana o takie napełnienie Duchem Św. aby światłość w Tobie była uzdrowieniem dla wszystkich których spotkasz. Zobaczysz jakie to jest trudne a i przy okazji poznasz samego siebie.
 • This commment is unpublished.
  Malgo · 11 miesiecy temu
  Taaaak ten który rozszedł się z żoną, wziął inna i ma dzieci z nią . Żywe świadectwo
  • This commment is unpublished.
   DP · 11 miesiecy temu
   @Malgo Serio ? Zastanawiałam się co z Jego małżeństwem .Poznałam ich kiedyś osobiście..Bardzo smutne ,że opuscił żonę Anetę ..
 • This commment is unpublished.
  Janusz · 11 miesiecy temu
  Najlepsza reakcja jaką czytałem na wywiad Natalii Niemen
 • This commment is unpublished.
  hip · 11 miesiecy temu
  NIe każdy nadaje się do Królestwa Niebios. Godson traci czas. NIe o każdy grzech należy się modlić. 1J 5:16 BT5 "Jeśli ktoś spostrzeże, że brat popełnia grzech, który nie sprowadza śmierci, niech się modli, a przywróci mu życie; mam na myśli tych, których grzech nie sprowadza śmierci. Istnieje taki grzech, który sprowadza śmierć. W takim wypadku nie polecam, aby się modlono."
 • This commment is unpublished.
  Sławek · 10 miesiecy temu
  Były pastor, były poseł...były mąż Anety. Godson, lepiej już się nie wychylaj i pomilcz.

Ostatnie komentarze

Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.
@PłaskoziemcaWyrazy wspólczucia
Ten Krzywy niech opowie które z jego rzekomych proroctw się spełniło!!! Może prorokował np. że będa anomalie pogodowe,że miłość oziębnie,ale o tym wszystkim Biblia uczy ...
egzorcyzmy Anneliese Michel Papież Franciszek: Jezus stał się diabłem
@hańba 2005Naradzaliśmy się tam w dole długo (wskazuje palcem w dół) aż doprowadziliśmy do Komunii na rękę... Komunia na rękę jest bardzo dobra dla nas w ...
"Od Wielkiego Czwartku komunię św. będą mogli przyjmować na rękę wierni w diecezji warszawskiej. Zgodę w tej sprawie wydał prymas Józef Glemp."
@virus@Bergoglio.877w proteście przeciw bluźnierstwu komunii na rękę powstał wirus GLEMP.877 bo ten "glemp" wprowadził to bluźnierstwo komunii na rękę
HUJ JORGE BERGOGLIO and his fucking
friends formatting Your Hard Disk NOW !
Podziekuj pierdolonemu kosciolowi diabła i węża.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.