Czarownica posłała demona przeciwko chrześcijanom. To, co stało się potem, jest niezwykłe

Czarownica posłała demona przeciwko chrześcijanom. To, co stało się potem, jest niezwykłe

sobota, 23 maj 2015 10:59
projekcja filmu "Jezus" projekcja filmu "Jezus" fot. jesusfilm.org

Chrześcijanie przyjechali, by wyświetlić film o życiu Jezusa. To rozzłościło pewną wiedźmę.

Wszystko działo się w Zambii.

Według relacji misyjnego serwisu informacyjnego Mission Network News, wspomniana wiedźma, dowiedziawszy się o projekcji, wezwała demona, by przewrócił stół, na którym stał sprzęt" grupy ewangelizacyjnej. To zakłóciło plany ekipy i wstrząsnęło zgromadzonymi.

Jednak, jak czytamy, organizator projekcji, Alex Mbewe, i inni wierzący z jego grupy, stali niezachwianie. Pomodlili się, używając fragmentu Psalmu 24.

- Panie, Twoje jest stworzenie na niebie i na ziemi. Wszystko tutaj należy do Ciebie i wierzymy, że również ten teren. Jesteśmy przekonani, że projekcja przyczyni się jutro do zbawienia ludzi z tego regionu - powiedzieli.

projekcja filmu o JezusieStało się to, o co prosili. Film został następnego dnia wyświetlony. Ponad 600 osób oddało życie Jezusowi, w tym wspomniana czarownica.

Powiedziała ona członkom ekipy ewangelizacyjnej, że w ciągu poprzednich kilku nocy miała koszmary. Widziała bestię, która ciągnęła ją do zbiornika z ogniem. Usłyszała też głos, który mówił jej, że idzie do piekła, bo nie odpowiedziała na przesłanie prawdy głoszone w jej wiosce. To właśnie po rozmowie z ekipą ewangelizacyjną oddała życie Chrystusowi.

W tej miejscowości działa teraz kościół z ponad 80 zarejestrowanymi członkami. Jeszcze więcej osób regularnie do niego uczęszcza. Była wiedźma aktywnie służyła we wspólnocie. Zmarła jednak na początku tego roku.

Jak podkreśla Mission Network News, "żadna osoba nie jest poza zasięgiem Bożej łaski. Bez względu na to, jak mocno jest zakorzeniona w złym, jej serce nadal może przyjąć ewangelię".

Serwis apeluje o modlitwę o misjonarzy, którzy niosą nauczanie Jezusa do miejsc opanowanych przez szatana, a także o to, by ludzie je zamieszkujący przyjmowali prawdę.

Problem czarów jest w Afryce wciąż aktualny. To kontynent znany z dużej liczby szamanów, wiedźm i innych osób zajmujących się okultyzmem.

Czytaj także: Oburzenie po gali nagród Grammy. "To było demoniczne"

Źródło: Mission News Network

Chcesz więcej informacji od ChnNews.pl?

 

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Ameryka upada. Ale przede wszystkim duchowo. Widzieliście ten film o Bennym Hinnie?: https://youtu.be/d-kIsQ3QKGE?si=sgCqW8o9I6VLtKwx
Chodził do kościoła , ale się nie zaciągał, no ale jak już w końcu przyszedł, to trafił na list biskupa do wiernych. List mu nie ...
Koledzy, kazdy pseudo prorok musi miec na chleb...i to wszystko wyjasnia. Ci ludzi zeruja na niewiedzy biblijnej wierzacych. Guru to w Indiach a nie w ...
Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.