Prorok T.B. Joshua przewidział zamachy terrorystyczne w Paryżu? Oto co powiedział

Prorok T.B. Joshua przewidział zamachy terrorystyczne w Paryżu? Oto co powiedział

środa, 25 listopad 2015 14:38
T.B. Joshua T.B. Joshua fot. emmanuel.tv

T.B. Joshua, założyciel i pastor kościoła Synagoga, Kościół Wszystkich Narodów (SCOAN) w Lagos, znany z przewidywania wydarzeń na świecie przewidział ataki terrorystyczne w Paryżu?

Tak sugeruje telewizja Emmanuel TV, która pokazała nagranie z jego udziałem. Miało ono zostać zarejestrowane 19 stycznia 2013 roku.

Joshua tak opisał wtedy swoją proroczą wizję:

"Francja jako naród. Jest coś dziwnego, o co muszą się modlić i co jest teraz w ich kraju. Są pewni dziwni ludzie. Mają strategiczne miejsca we Francji. Francuzi powinni modlić się przeciwko zamachowcom samobójcom dokonującym ataków bombowych albo wszelkiego rodzaju atakowi, który dotknie wielu. Zatroszczcie się o bezpieczeństwo swojej ojczyzny. To jest Francja".

Jak wiadomo, wielu z terrorystów, którzy wzięli udział w zamachach w Paryżu, wysadziło się w powietrze. W sumie w kilku atakach przeprowadzonych tego samego dnia zginęło około 130 osób.

T.B. Joshua wygłosił wcześniej wiele innych proroctw, w tym na temat Polski. Jedno z nich mogło odnosić się do pamiętnego kryzysu po wyborach samorządowych w Polsce, który przedłużał się ze względu na niemożność zliczenia głosów.

Nigeryjski prorok mówił w sierpniu ubiegłego roku:

"Módlcie się za Polskę. Będzie tam kryzys. On może się rozpocząć już w każdej chwili. Rozpocznie się w zabawny sposób. Będzie tam kryzys wewnętrzny. Zaczną się ze sobą zmagać i to będzie się przeciągać. Widziałem liczbę "16". Staram się zrozumieć, co to oznacza".

Wybory samorządowe odbyły się... 16 listopada.

Inne słowo T.B. Joshuy mogło dotyczyć katastrofy smoleńskiej.

W styczniu 2010 roku ostrzegał, że będzie miało miejsce bliżej nieokreślone wydarzenie pomiędzy Rosją i "jednym z jej sąsiadów".

Na nabożeństwie 21 marca 2010 roku rozszerzył tamtą przepowiednię. Powiedział:

"Miałem wizję. Widziałem balon pełen ludzi. Stracił kontrolę w powietrzu. Szukał miejsca do lądowania. Widzę ważne osoby, rządowych oficjeli. Byli w środku tego balonu. Coś stało się w powietrzu. To niewinni ludzie. Módlmy się za nich".

Jak wiadomo, katastrofa smoleńska miała miejsce 10 kwietnia tego samego roku.

To proroctwo zamieszczamy poniżej (w jęz. angielskim).

Należy dodać, że T.B. Joshua ma także swoich krytyków. Uważają go oni za fałszywego proroka.

Zobacz także: Autor książki o biblijnych proroctwach: tak powstanie imperium antychrysta i nowy porządek świata

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

@Tadzik Coś podobnego.Katolik jest zawsze drugiej kategorii i oczywiście ulomny w mysleniu,czytaniu Biblii i we wszystkim,co sie tyczy zakonu.Ale jak nietrudno zauwazyc, ma w sobie mniej ...
@YvonnKtos bil pokłony przed tym pomnikiem?Bo jakos nie słyszałem?Czy polski naród  wg co poniektorych jest ulomny?Podobizny czegokolwiek ,a nie kogokolwiek.Wszystko moze byc bałwanem,a dlaczego ma ...
@AnonimCzynienie sobie wizerunku rzekomo na obraz Boga, jest przez Boga zabronione, między innymi po to,  by człowiek nie wpadł czasem na pomysł, by się przed ...
@liberał w kościele zielono?Biblijnie jest udowodnione, że praktykowanie homoseksualizmu jest grzechem. Poczytaj trochę Biblii, a może Bóg ci otworzy oczy i rozjaśni umysł. Boże chroń nas od ludzi ...
@ale co ja tam wiem..doszło do tragedii a ty plujesz jadem?
nie przepadam za discopolo ale jeśli głosi Pana Jezusa to ok
ja też wspieram LGBT nareszcie mamy właściwy rząd

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.