Oburzenie po gali nagród Grammy. "To było demoniczne"

Oburzenie po gali nagród Grammy. "To było demoniczne"

środa, 29 styczeń 2014 13:47
występ Katy Perry na gali rozdania nagród Grammy występ Katy Perry na gali rozdania nagród Grammy fot. YouTube

Tegoroczna ceremonia rozdania nagród Grammy była przepełniona grzechem - zgodnie mówią chrześcijanie.

Ubrana niczym prostytutka Beyonce, stylizowany na czary występ Katy Perry i wreszcie ślub, który zawarły między innymi pary homoseksualne - te wydarzenia wywołały najwięcej kontrowersji.

Paul S. MortonPo gali głos zabrał m.in. biskup Paul S. Morton, który był nominowany do nagrody w kategorii Najlepszy Album Gospel (wyróżnienie otrzymał ostatecznie Tye Tribbett).

"Obudziłem się zły na diabła" - napisał na Twitterze.

Wyraził także oburzenie tym, że chrześcijańscy przywódcy nie przekazują woli Bożej narodowi.

"W świecie jest wielu wpływowych ludzi, którzy mówią, co chcą, ale nie ma wielu wpływowych głoszących, którzy mówiliby, czego chce Bóg. Kaznodzieje, którzy twierdzicie, że reprezentujecie Boga - przyszedł czas, byście wyszli z ukrycia" - zaapelował.

Natalie GrantPopularna wokalistka gospel, Natalie Grant, wyszła z gali wcześniej niż planowała.

"Z gali Grammy wyszliśmy wcześnie. Mam w głowie wiele myśli. Chyba lepiej, żeby większość w niej pozostała, ale powiem jedno: nigdy nie byłam bardziej zaszczycona śpiewać o Jezusie i dla Jezusa i nigdy nie byłam bardziej pewna drogi, którą wybrałam" - napisała nominowana w dwóch kategoriach Grant.

Na Facebooku dodała:

"W trakcie mojej kariery wielu ludzi pytało mnie, dlaczego nigdy nie próbowałam zaangażować się w muzykę świecką. Ten wieczór w piękny sposób przypomniał mi, że kocham śpiewać o Jezusie i dla Jezusa".

A.J. McCarronOburzenie w związku z występami na gali wyraził gracz futbolu amerykańskiego A.J. McCarron. Ocenił, że były one "demoniczne" i pokazały, że "na świecie jest dużo zła".

"Mogę sobie tylko wyobrazić, co myśli sobie teraz tata Katy Perry, który jest kaznodzieją" - dodał.

Wielu rodziców było zdegustowanych przesyconym seksualnością występem Beyonce. 32-letnia wokalistka wyszła na scenę w bardzo skąpym stroju. W mediach społecznościowych pojawiły się takie komentarze w związku z jej ubiorem:

Katie Stapp: "Beyonce ma niesamowity głos, ale ten strój?!?!? Zero klasy".

Stephen G. Peters: "Sorry, Beyonce!!! Klasa ZAWSZE wygrywa! Wygrywa dla naszych dzieci. To przykre, że one nie mogą nawet oglądać gali rozdania nagród Grammy".

Szokiem dla wszystkich była także ceremonia ślubna 33 par, w tym par homoseksualnych. Ceremonia odbywała się przy dźwiękach muzyki Madonny, a także Macklemore'a i Ryana Lewisa. Gala miała miejsce w Los Angeles w Kalifornii, a w tym stanie małżeństwa jednopłciowe są legalne.

Udostępnij

Opracowanie: ChnNews.pl
Źródło: blackchristiannews.com

 

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Od lat opowiada dyrdymały a naiwni słuchacze patrzą w niego jak w jakiegoś guru. Dość dobrze umie wykorzystywać dla swoich celów różnych utalentowanych ludzi a ...
fałszerskie bergoglio WMAWIA nam GRZECH WIECZNY PRZECIWKO DUCHOWI ŚWIĘTEMU czyli zrównywanie Boga z dJABŁEM
@HaniaCzy to nie ona była "osobistym doradcą duchowym" Trumpa za jego prezydentury?
Pani Cindy to fałszywy prorok.
A syndrom sztokholmski w Polsce poszedl i zaglosowal na oredownikow : przyjdzta do Polski i robta co chceta,wy biedni nachodzcy
Prorocy ganili balwochwalstwo i za to byli zabijani.Jak to jest ze p.Krzywy usluguje w budynkach rzym kat.stojac wsrod figur i obrazow obwieszonych koralami itd i ...
@Jaoto jest CZAS HORUSAherezja horusa u drzwi
no i co z tego wieczoru proroczego wynikło? Jakieś spektakularne przesłanie? Ktoś coś..? 

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.