Ekspert ds. proroctw Perry Stone o sercu bestii i o tym, kim będzie antychryst

Ekspert ds. proroctw Perry Stone o sercu bestii i o tym, kim będzie antychryst

poniedziałek, 04 styczeń 2016 19:45
Perry Stone Perry Stone fot. YouTube

Apokalipsa u naszych bram? Analizujący biblijne proroctwa amerykański kaznodzieja Perry Stone zabrał głos w sprawie wydarzeń czasów ostatecznych.

Stone wskazał najpierw na siedem wydarzeń, które wywarły kluczowy wpływ na świat w ostatnim czasie. To:

1. Nuklearne porozumienie z Iranem.

2. Zmiana Bożego początkowego przymierza ws. małżeństwa.

3. Prześladowanie i ścinanie chrześcijan.

4. Wzrost rosyjskiego wpływu w sferze militarnej.

5. Powstanie Państwa Islamskiego w Iraku i Syrii.

6. Wstrząs narodów, który powoduje migrację milionów ludzi do innych krajów.

7. Wzrost długu. Państwa nie są w stanie oddać pieniędzy światowym bankom.

"Serce bestii"

W pierwszej kolejności Stone, który często występuje w chrześcijańskich stacjach telewizyjnych, odniósł się do kryzysu migracyjnego w Europie. Zwrócił uwagę, że na nasz kontynent przyjeżdżają przede wszystkim mieszkańcy Syrii i Iraku - terenów, którymi niegdyś rządziło Imperium Babilońskie. Zniszczyło ono Jerozolimę, świątynię i wydatnie wpłynęło na los Izraelitów.

- Nazywam to sercem bestii. Jestem przekonany na podstawie 120 tysięcy godzin studiowania Biblii, że antychryst będzie muzułmaninem. Jego pierwszą siedzibą przez pierwsze trzy i pół roku będzie miejsce gdzieś między Libanem, Syrią i Irakiem - powiedział.

Zwrócił uwagę, że islam czeka na Mahdiego - człowieka, który ma zjednoczyć tzw. kalifat.

- Co straszne, Państwo Islamskie wkroczyło na terytorium, co do którego my, a także wielu innych, przewidywało od lat, że to z niego będzie rządził antychryst. I oni tam ustanawiają kalifat. Kiedy tam weszli, zaczęli ścinać ludzi, którzy z nimi się nie zgadzali, zabierali im majątki i wypędzali ich z domów - zauważył.

Wskazał, że to właśnie w tej części świata "rozpoczęła się cywilizacja".

- Starożytne duchy w królestwie szatana, które Biblia określa jako "nadziemskie władze, zwierzchności, władców tego świata ciemności i złe duchy w okręgach niebieskich", mają od początku siedzibę w tej części świata - stwierdził.

Przypomniał, że Babilon był pierwszym potężnym światowym imperium, a pierwszą "fałszywą religią, która wpłynęła na świat i została przekazana w różnych formach" była religia Babel, różnego rodzaju kulty tam ustanowione.

- Kiedy języki zostały rozproszone, wszyscy pozostali w swoich grupach i te tradycje i poszczególne wierzenia zostały. Dlatego w pewnych kulturach różne religie mają przekonania, które pozostają takie same, jak zostały przekazane z czasów wieży - powiedział kaznodzieja.

Muzułmanie masowo przybywają do Europy

Powracając do europejskiego kryzysu, zauważył że w Europie wyraźnie wzrasta liczba muzułmanów i w krajach zachodnich są ich już miliony.

Stone przypomniał, że istnieje teoria, zgodnie z którą muzułmanie chcą z czasem przewyższyć liczebnie rdzennych Europejczyków na ich kontynencie i wybrać muzułmanów na przywódców państw, a następnie wprowadzić islamskie prawo. Ci, którzy by się na to nie zgodzili, musieliby płacić specjalny podatek albo zostać ścięci.

- Właśnie to robi Państwo Islamskie i wielu Europejczyków tego się obawia - powstania kalifatu z powodu dużej liczby przyjeżdżających muzułmanów - zauważył.

Jednocześnie przypomniał, że "Bóg kocha wszystkich ludzi".

- Bóg nie powiedział: "kocham tylko chrześcijan". Możecie wierzyć lub nie, ale On kocha też muzułmanów, buddystów i hinduistów. Oni po prostu zostali wychowani w swoich kulturach, by wierzyli w określony sposób. Gdybyś ty mieszkał w Arabii, to mógłbyś być muzułmaninem. Urodziliśmy się w Ameryce i jesteśmy błogosławieni - zwrócił się do słuchających.

Wojna w czasach ostatecznych, Izrael

Na koniec przypomniał o proroctwie z 38 i 39 rozdziału Księgi Ezechiela. Znajduje się tam proroctwo o koalicji narodów, która wystąpi przeciwko Izraelowi:

"Zawrócę cię i włożę haki w twoje szczęki; i wyprowadzę ciebie i całe twoje wojsko, konie i jeźdźców, wszystkich wspaniale odzianych, wielki zastęp, z tarczą i puklerzem - wszystkich uzbrojonych w miecze. Paras, Etiopia i Put (Libia) jest z nimi, wszyscy z tarczami i w hełmach. Gomer i wszystkie jego hufce. Z tobą są Bet-Togarma z najdalszej północy, wszystkie jego hufce i liczne ludy."

Perry Stone tłumaczy, że do tej wojny dojdzie w czasach ostatecznych, gdy Izrael będzie "mieszkał bezpiecznie i miał wspaniałą armię".

- Jeśli chodzi o proroctwo z 37 rozdziału Księgi Ezechiela o suchych kościach, to wszyscy rabini mówią, że dotyczy ono Holokaustu. Kości są martwe i suche, a Bóg ich przywraca, wzbudza, czyni ich wielkim narodem z armią. Nie są już podzieleni. Stają się jednym narodem i wspaniałą armią. Potem widzimy bitwę w 39 rozdziale Ezechiela - dodał Stone.

Wideo z jego kazaniem poniżej (w jęz. angielskim).

Zobacz także: Autor książki o biblijnych proroctwach: tak powstanie imperium antychrysta i nowy porządek świata

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

"ewangelizator"
Czy komukolwiek z Was śnił się dinozaur? Skoro ludzie żyli razem z dinozaurami, to powinny one pokazywać się w snach. A tak poza tym wszelkie ...
@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?
bluźnierczy allah-azathoth i jego kacerski prorok muhammad-alhazred, ich dzieła to koran-azif

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.