Ewangelista Franklin Graham w telewizji: chciałbym powiedzieć coś wszystkim muzułmanom... (WIDEO)

Ewangelista Franklin Graham w telewizji: chciałbym powiedzieć coś wszystkim muzułmanom... (WIDEO)

niedziela, 18 styczeń 2015 15:42
Franklin Graham w Fox News Franklin Graham w Fox News

Franklin Graham, znany na całym świecie ewangelista, zwrócił się wprost do muzułmanów.

Był gościem telełączenia w programie Seana Hannity'ego w telewizji Fox News. Tematem audycji był radykalny islam i płynące z niego zagrożenie.

- Chciałbym powiedzieć wszystkim muzułmanom, którzy mogą oglądać ten program, a są zdezorientowani i sami się boją, że Bóg ich kocha, Jezus Chrystus umarł za ich grzechy. Chrystus wybaczy im i uzdrowi ich serca i nie muszą ginąć w dżihadzie ani zabijać, żeby przypodobać się Bogu. Bóg ich kocha i przyjmie ich przez wiarę w Jego Syna - Jezusa Chrystusa - powiedział Graham.

Zwrócił też uwagę, że ONZ niesłusznie przekazuje "miliardy dolarów władzom Palestyny", podczas gdy "uczą one nienawiści".

- Oni nauczają, że trzeba zabijać Żydów i chrześcijan, a ONZ i inni udzielają im wsparcia. Myślę, że powinniśmy się temu blisko przyjrzeć. Pieniądze na to przekazują choćby Stany Zjednoczone. Nie możemy dawać jakichkolwiek pieniędzy jakiemukolwiek państwu czy grupie, która popiera zabijanie kogokolwiek bez względu na to, kim jest - podkreślił.

Zdaniem ewangelisty, islam nie jest wcale religią pokoju, jak się go często określa.

- Nie ma nic w historii islamu, co by udowadniało, że jest on religią pokoju. To pełna przemocy forma wiary - stwierdził.

Graham podkreślił jednak, że również oni mogą znaleźć zbawienie w Chrystusie.

- Chcę, by muzułmanie wiedzieli, że w swoim sercu mogą zawierzyć i zaufać Jezusowi Chrystusowi. Nie proszę, żeby wyszli i otwarcie potępili islam. Mogą to zrobić po cichu, w swoim sercu. Mogą powiedzieć: Boże, wierzę w Ciebie i w to, że Twój Syn, Jezus Chrystus, umarł za moje grzechy. Chcę Go zaprosić do mojego serca. Chcę Jego przebaczenia i tego, by zmienił moje życie. Oni nie muszą pójść i powiedzieć swojej muzułmańskiej rodzinie o tym, co zrobili, bo zostaną zabici. Około 89 proc. islamskiego świata uważa, że jeśli zmienisz wiarę z islamu na jakąkolwiek inną, to powinna za to ci zostać wymierzona kara śmierci. Rodzina może tak naprawdę cię zabić, a prawo nie zrobi nic. Oni odbiorą ci życie. Więc mówię, że te osoby mogą zrobić to po cichu w swoich sercach, ale mieć tę pewność, że ich grzechy zostały przebaczone, że mogą spędzić wieczność w niebie i że nie muszą ginąć w jakimś dżihadzie, żeby spodobać się Bogu - podkreślił Franklin Graham.

Pozostali uczestnicy rozmowy zaznaczali, że aby zwalczać zagrożenie, trzeba zidentyfikować problem, a w tym przypadku jest nim radykalny islam.

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

@Nataszazgadzsm się z tym co napisałaś 
bardzo naciągany artykuł , wprowadzający czytelników w błąd
jeszcze ktoś się na tych szarlatanów nabiera u nas?
Przesluchajcie tego wywiadu bez emocji, jakosc wypowiedzi Putina, wszystko jest klarowne i wywarzone, caly ten konflikt zostal sprowokowany przez Zachod i jest podtrzymywany przez Zachod. ...
@Tadzik Coś podobnego.Katolik jest zawsze drugiej kategorii i oczywiście ulomny w mysleniu,czytaniu Biblii i we wszystkim,co sie tyczy zakonu.Ale jak nietrudno zauwazyc, ma w sobie mniej ...
@YvonnKtos bil pokłony przed tym pomnikiem?Bo jakos nie słyszałem?Czy polski naród  wg co poniektorych jest ulomny?Podobizny czegokolwiek ,a nie kogokolwiek.Wszystko moze byc bałwanem,a dlaczego ma ...
@AnonimCzynienie sobie wizerunku rzekomo na obraz Boga, jest przez Boga zabronione, między innymi po to,  by człowiek nie wpadł czasem na pomysł, by się przed ...

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.