Co czeka Amerykę? Prorokini Cindy Jacobs zabrała głos

Co czeka Amerykę? Prorokini Cindy Jacobs zabrała głos

środa, 06 maj 2015 11:57
Cindy Jacobs Cindy Jacobs fot. Charisma News

Ameryka znalazła się na rozdrożu - pisze chrześcijańska prorokini Cindy Jacobs. A co czeka USA w przyszłości?

Jacobs przyznaje, że nie potrzeba nawet proroka, by zrozumieć, w jakiej sytuacji znalazły się Stany Zjednoczone.

Podkreśla jednak, że warto wsłuchać się w Boży głos pośród wielu krążących informacji.

Przypomina, że od 1999 roku grupa proroków o nazwie Apostolska Rada Proroczych Starszych spotyka się co roku, by słuchać głosu Pana.

"Przez kilka lat wieści nie były dobre. Słowa sprzed 2008 roku mówiły o tym, że Ameryka może znaleźć się na granicy utraty wielkości w roli światowego przywódcy - w zależności od tego, co stanie się na wyborach" - pisze Jacobs.

Jak wiadomo, wybory prezydenckie w USA w 2008 roku wygrał Barack Obama.

"Przed wyborami w 2012 roku usłyszeliśmy pewne dobre wieści - że Bóg da nam szansę odzyskać to, co zostało utracone. W kolejnych latach prorocze słowa zawierały ostrzeżenia o nowych wstrząsach oraz obietnice o duchowej odnowie, którą Bóg chce przynieść do naszego kraju" - wyjaśnia prorokini.

Jak mówi, prorocy otrzymali ostrzeżenia przed atakami terrorystycznymi. Do takiego ataku doszło później w Bostonie podczas maratonu. Były także słowa o "napięciach na tle rasowym" i miastach "płonących od zamieszek". To również się potwierdziło.

"Jednocześnie Duch Święty objawił nam, że jesteśmy na granicy kolejnego wielkiego przebudzenia. Jesteśmy w czasie kontrastów. Innymi słowy, światło będzie bardzo jasne, a ciemność bardzo ciemna" - tłumaczy Jacobs.

Co, według niej, Bóg mówi o przyszłości Ameryki? Jacobs pisze:

"Wiemy, że nadchodzą kolejne wstrząsy. Słyszeliśmy też, że więcej "uśpionych komórek" terrorystów pojawia się w naszym kraju. Pod względem gospodarczym są przed nami pewne turbulencje, choć mogą one zostać zredukowane przez modlitwy świętych.

Kobiety zdecydują o wyniku najbliższych wyborów, a osoby pochodzące z Azji będą wyborcami niezdecydowanymi (tzw. swing voters). W poszczególnych stanach nastąpi jeszcze większa polaryzacja, a niektóre zagrożą wyjściem z unii, jeśli zostanie naruszona ich konstytucja.

Pastorzy znajdą się pod rosnącą presją niekontrolowanych sądów, by głosili tylko część Słowa. W efekcie niektórzy staną przed sądami. To jednak obudzi Kościół ku jego najlepszym dniom i będzie on znów miał swój głos w sferze rządowej.

Różne ekstremistyczne grupy będą wysuwać groźby w stosunku do chrześcijańskich przywódców. Rezultatem będzie zmiana, przesiew serc. Niektórzy pójdą na kompromis, by uniknąć prześladowań.

Ci, którzy nie pójdą na kompromis, ujrzą, jak ich kościoły zapłoną mocą Ducha Świętego, podczas gdy powstanie nowe "niewstydzące się" pokolenie.

Uczelnie doświadczą dużych Bożych poruszeń. Już teraz znajdujemy się na początkowym etapie kolejnego wielkiego przebudzenia. Na kampusach ludzie mobilizują się do modlitwy. Słychać głoszenie młodych przebudzeniowców.

Bóg nie objawia tych rzeczy, by wywołać strach albo zniechęcenie. Zachęca nas raczej, byśmy współdziałali z Nim przy wypełnianiu celu dla naszego narodu. Niech ostrzeżenia poruszą cię ku modlitwie, a obietnice ku nadziei."


Prorokini Cindy Jacobs jest znaną na całym świecie usługującą. Przemawia przed tysiącami ludzi. Jej powołaniem jest prorocza służba wstawiennicza. Celem międzynarodowego ruchu Generals International, w którym uczestniczy, jest reformowanie narodów świata, by powróciły do biblijnego światopoglądu. Działa on poprzez modlitwę wstawienniczą i służbę proroczą. Jacobs napisała także siedem książek. Ma męża, dwoje dzieci i pięcioro wnucząt.

Źródło: Charisma News

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Czy komukolwiek z Was śnił się dinozaur? Skoro ludzie żyli razem z dinozaurami, to powinny one pokazywać się w snach. A tak poza tym wszelkie ...
@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?
bluźnierczy allah-azathoth i jego kacerski prorok muhammad-alhazred, ich dzieła to koran-azif
@Urlyk kult św Ulric-a jest lepszy jak to całe Bergoglio

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.