Skandal wokół zbrodniczej organizacji popieranej przez Baracka Obamę (WIDEO)

Skandal wokół zbrodniczej organizacji popieranej przez Baracka Obamę (WIDEO)

czwartek, 30 lipiec 2015 17:07
dr Mary Gatter z Planned Parenthood dr Mary Gatter z Planned Parenthood fot. Center for Medical Progress

Skandal w Stanach Zjednoczonych. To co ujawniono dzięki prowokacji wstrząsnęło amerykańską opinią publiczną. Mówi się o tym teraz na całym świecie.

Chodzi o największą amerykańską organizację aborcyjną Planned Parenthood (Planowane Rodzicielstwo).

Członkowie Centrum na rzecz Postępu Medycznego (CMP) podający się za przedstawicieli firmy zainteresowanej kupnem organów abortowanych dzieci spotkali się z przedstawicielkami Planned Parenthood oraz firmy Stem Express skupującej ludzkie tkanki i współpracującej z PP. Rozmowy nagrali ukrytą kamerą.

Podczas rozmów poruszane jest między innymi to, które rodzaje tkanek są najbardziej poszukiwane i jakie osiągają ceny. Należy przy tym dodać, że handel ludzkim organami, także abortowanych dzieci, jest, zgodnie z amerykańskim prawem, zakazany. 

Dr Mary Gatter zajmująca kierownicze stanowisko w Planned Parenthood mówi, że za zabiegi wymagana jest "rekompensata" finansowa. W pewnym momencie z uśmiechem na ustach posuwa się nawet do słów, że "chciałaby Lamborghini", co w tej sytuacji brzmi, delikatnie mówiąc, niesmacznie.

Kolejne nagrania wychodzą na jaw, a Amerykanie są w szoku, mimo że szefowa Planned Parenthood Cecile Richards tłumaczy, iż jej celem jest przede wszystkim leczenie, bo uzyskiwane przez aborcję tkanki są przekazywane do badań medycznych legalnie, a pieniędzy starcza wyłącznie na pokrycie kosztów. Tych, którzy nagrali wideo Planned Parenthood określa jako "wojowniczych antyaborcyjnych ekstremistów".

Kliniki tej organizacji są finansowane z budżetu federalnego. Rocznie otrzymują ponad 500 milionów dolarów. Republikanie chcą, by to finansowanie zostało zakończone. Łączne dochody Planned Parenthood w ciągu ostatniego roku sięgneły miliarda 1,2 mld dolarów.

Kliniki gorąco zachwala prezydent Barack Obama.

"Już prawie od wieku jedna główna zasada leży u podstaw tego, co robicie: kobieta powinna mieć prawo podejmować decyzję odnośnie swojego zdrowia. To prosta zasada. Chciałbym wszystkim wam podziękować za niesamowitą pracę, jaką codziennie wykonujecie, zapewniając jakościową opiekę zdrowotną kobietom w całych Stanach Zjednoczonych. Jesteście tymi, na których panie w różnym wieku mogą liczyć. Jesteśmy wam naprawdę wdzięczni. To dzięki wam kobieta, która rozpoczyna karierę, może samodzielnie zdecydować, kiedy chce założyć rodzinę" - mówił do pracowników Planned Parenthood w 2013 roku.

Organizacja ta jest oskarżana o dokonywanie ponad 300 tys. zabiegów przerywania ciąży rocznie.

Poniżej wideo rozmowy z przedstawicielkami aborcyjnego biznesu (w jęz. angielskim).

Zobacz także: Mało brakowało, by ich nie było. Zobacz, jak uniknęli aborcji (WIDEO)

Źródło: tvp.info, Fox News

Chcesz więcej informacji od ChnNews.pl?

 

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?
bluźnierczy allah-azathoth i jego kacerski prorok muhammad-alhazred, ich dzieła to koran-azif
@Urlyk kult św Ulric-a jest lepszy jak to całe Bergoglio
Myślę, że już samo stwierdzenie "magia świąt.." powinno dać do zastanowienia...
Będąc w tym wychowanym trudno to porzucić ale trzeba nam wychodzić ze świata, bo jeśli ...
@ChrystusowyKatolicy na stosach palili ludzi 

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.