Warszawa

1°C

  Rozpoczął się sąd nad Ameryką? Oto co się dzieje

  Rozpoczął się sąd nad Ameryką? Oto co się dzieje

  niedziela, 23 sierpień 2015 17:31
  pożar w USA pożar w USA fot. Twitter

  Te bezprecedensowe wydarzenia sprawiają, że niektórzy chrześcijanie za oceanem, zaczynają się zastanawiać czy rozpoczął się sąd nad Ameryką.

  Amerykański serwis chrześcijański Black Christian News zwraca uwagę, że w kraju płonie nawet ponad 250 pożarów i pyta czy Bóg zaczął sądzić "amerykańską Sodomę i Gomorę".

  Rozpoczęło się od kilku stanów, a dziś płomienie są w aż 17. Najtrudniejsza sytuacja panuje na zachodzie kraju, gdzie szczególnie we znaki dała się długotrwała susza. Ewakuowane są całe miasta. W stanie Waszyngton obowiązuje stan nadzwyczajny. Zginęło tam w ciągu ostatniego tygodnia trzech strażaków.

  - To bezprecedensowy kataklizm w naszym stanie. Płonie 390 tys. akrów - powiedział gubernator stanu Waszyngton - Jay Inslee.

  Pożary gasi ponad 30 tys. osób. Oprócz strażaków, także wolontariusze, gwardia narodowa i setki żołnierzy. Wykorzystywane są śmigłowce i samoloty.

  Jako potencjalne powody Bożego sądu Black Christian News wskazuje postępowanie prezydenta Baracka Obamy i decyzję Sądu Najwyższego o legalizacji małżeństw homoseksualnych w całym kraju. Serwis stwierdza, że takie związki są "promowane i sankcjonowane przez połowę narodu".

  Przypomnijmy, że według Biblii, Bóg spuścił na Sodomę i Gomorę deszcz siarki i właśnie ognia z powodu rozpusty ich mieszkańców. Z Biblii dowiadujemy się, że w sodomici mieli skłonności homoseksualne. Stąd homoseksualiści nieraz nazywani są sodomitami.

  Poniżej aktualna mapa pokazująca, gdzie są obecnie pożary w USA.

  Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia w sprawie prześladowań chrześcijan w USA

  Chcesz więcej informacji od ChnNews.pl?

   

  Please publish modules in offcanvas position.