Bóg czyni cuda przez polskich ewangelistów w USA. Zobacz wideo!

Bóg czyni cuda przez polskich ewangelistów w USA. Zobacz wideo!

niedziela, 25 wrzesień 2016 21:34
od lewej: Marcin Zieliński i Jakub Kamiński od lewej: Marcin Zieliński i Jakub Kamiński fot. Facebook

Marcin Zieliński i Jakub Kamiński. Polscy ewangeliści posługują w Ameryce i Bóg potężnie się porusza! Relacje z Las Vegas i Chicago.

Marcin Zieliński z tego pierwszego miasta relacjonuje to, co do tej pory Pan uczynił przez niego w USA.

Podkreśla, że choć miasto to jest kojarzone z grzechem i "upadkiem człowieka", w rzeczywistości niewiele różni się ono pod tym względem od innych miast, choćby od Warszawy.

- Mieliśmy okazję być w miejscach wielkich kasyn, gdzie wszyscy przyjeżdżają i ludzie nie różnią się niczym od tych, którzy są w Polsce, Warszawie. Patrzyłem na nich i widziałem, że Bóg bardzo ich kocha - mówi Zieliński.

Razem z przyjaciółmi modlił się i błogosławił mieszkańców i turystów w Las Vegas.

- Ci ludzie to przyjmowali. To jest, myślę, sedno ewangelii - nie oceniać, nie osądzać, ale kochać tych ludzi - tłumaczy.

Swoją wizytę rozpoczął jednak nie od Vegas, a od Chicago, gdzie wziął udział w charyzmatycznym forum i był tam mówcą. Wydarzyły się wspaniałe rzeczy.

- Prowadziłem modlitwę o uzdrowienie. Pani, która była sparaliżowana od pasa w dół po wypadku sprzed kilku lat, powiedziała, że po modlitwie jest w stanie wyprostować kolana. Tłumaczyła, że nie mogła tego zrobić od czasu wypadku - opowiada ewangelista.

Dodaje, że niektóre osoby doświadczyły uzdrowienia stawów po wielu latach bólu.

- Jedna z kobiet od wielu lat nie mogła podnosić ręki powyżej poziomu swojego ramienia. Nagle poczuła ciepło. Dała potem świadectwo. Powiedziała: "zobaczcie, co mogę zrobić!" - mówi z radością.

Później poinformował także o uzdrowieniach podczas posługi w Detroit. Ludzie byli tam uzdrawiani między innymi z problemów z oddychaniem, bólu kręgosłupa, niedowidzenia, artretyzmu, problemów z poruszaniem palcami.

Zieliński podkreśla, że to wszystko jest dziełem Jezusa Chrystusa.

Z kolei Jakub Kamiński, były piłkarz w cudowny sposób uzdrowiony z poważnej kontuzji kolana, dziś również ewangelista, relacjonuje swoją misję w USA, będąc w Chicago.

Miał okazję przemawiać już w 10 amerykańskich kościołach. Jak mówi, gdy głosił w kościele w Arkansas City, doszło do prawdziwej "eksplozji Bożej obecności".

- Tam były znaki i cuda, uzdrowienia - tłumaczy.

Opowiada też o niezwykłym zjednoczeniu rozbitej rodziny, do której doszło na miejscu dzięki Bożej mocy.

- Zaczęli szlochać, będąc na podłodze, błagając Boga o przebaczenie. W tym momencie Bóg ich uleczył. Zabrał z ich serca zgorzknienie, które wyrosło przez lata. Po raz pierwszy od kilku lat stali przytuleni i cała rodzina była w komplecie - tłumaczy.

Podczas posługi Kamińskiego w innym kościele uzdrowiona została biegaczka maratońska. Miała kontuzję, poważne problemy ze stawami i nie była w stanie nawet szybko chodzić, a co dopiero biegać. Wszystko to jednak zmieniło się dzięki Jezusowi, po posłudze polskiego ewangelisty.

- Ta dziewczyna podczas modlitwy poczuła płomień, który rozpalił się u niej w kolanach. Po powrocie do domu powiedziała: "Boże, jeżeli jestem zdrowia, to będę teraz biegać". Wyszła i przebiegła 20 mil - opowiada Kamiński.

A działo się jeszcze więcej! Wszystkiego dowiesz się, oglądając niezwykłe wideo poniżej.

Obaj wspomniani ewangeliści już wkrótce będą mówcami podczas konferencji w Polsce. Marcin Zieliński będzie mówcą 1 października w Wiśle podczas konferencji w Hotelu Gołębiewski. Więcej o niej TUTAJ i na wideo poniżej.

Z kolei Jakub Kamiński będzie w Gołdapi w dn. 3-4 grudnia na konferencji o nazwie: "Uzdrowienia ciała i przebudzenie ducha". Więcej o niej TUTAJ i na jego profilu na Facebooku.

Zobacz także jego niezwykłe świadectwo: Były piłkarz uzdrowiony z poważnej kontuzji. To, co mówi, zwala z nóg! (WIDEO)

Reklama

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

ale z was pokurwieni fanatycy, jan pawel drugi to pedofil i sluga szatana, morderca dzieciecych usmiechow, a autorowi jebie z dupy hujem nie mytym
@MBRozumiem, że twój wujek powstał z grobu po trzech dniach i teraz musisz oddać cały spadek . Ludzie powinni być więc pochowani z telefonem komórkowym, żeby ...
"Przeciwko starszemu skargi nie przyjmuj, chyba że jest ona oparta na zeznaniu dwu lub trzech świadków"
To, że ktoś jest oskarżony jeszcze nie oznacza, że jest ...
@ortodox Tak jest gdy szuka się autorytetu u ludzi, bo ten od Boga nie wystarcza...
A co na to prorok Ryszard Krzywy?
@JoannaZnajdź kochanka. Z twego już nic nie będzie 
@TemperamentnaZnajdź kochanka. Od niego sexu już nie będzie. 

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.