Warszawa

-1°C

  Upadek. Skandal. Tego uczą małe dzieci! (WIDEO)

  Upadek. Skandal. Tego uczą małe dzieci! (WIDEO)

  wtorek, 18 lipiec 2017 11:19
  drag queen uczy dzieci drag queen uczy dzieci fot. CBN News/AP

  Po prostu brakuje słów. Jak można czegoś takiego uczyć małe dzieci?! Do tego niestety doprowadziła liberalna propaganda. Tak przynajmniej dzieje się w Stanach Zjednoczonych.

  W publicznych bibliotekach w Bostonie i na Brooklinie odbyły się spotkania dla dzieci z drag queens czyli stylizowanymi na transwestytów mężczyznami.

  "Kto z was chciałby zostać drag queen, kiedy dorośnie? Ręka do góry!" - takie pytanie drag queen zadaje niewinnym dzieciom. One podnoszą ręce, a rodzice tylko przyglądają się indoktrynacji.

  Mężczyzna uczy też dzieci tańczyć i śpiewać piosenkę.

  Co gorsza, dorośli, których dzieci w tym uczestniczą, a także same placówki, uważają to za coś dobrego i normalnego.

  - Godzina z historią drag queen jest fantastyczna, bo odnosi się do spraw związanych z płynnością płci i akceptacją samego siebie - mówi Kat Savage z publicznej biblioteki na Brooklynie.

  - Było wspaniale. Tyle energii! Podobało ci się? - pyta dziecko jedna z mam - Sara Ortiz i o zgrozo, słyszy twierdzącą odpowiedź.

  Obrońcy rodziny ostrzegają, że w ten sposób organizacje LGBT wdzierają się do publicznych instytucji i wywierają coraz większy wpływ na społeczeństwo.

  - To zajęcia z nowej religii pogaństwa i pobłażania sobie - mówi Robert P. George - profesor z Uniwersytetu Princeton.

  Organizatorzy dodatkowo prowokują. Niektórzy drag queens z grupy "Bostońskie Siostry Stałego Pobłażania" przebrali się za zakonnice.

  - Proszę sobie wyobrazić, jakie powstałoby oburzenie, gdyby zamiast wobec katolickich zakonnic kpina była skierowana wobec imigrantów, afroamerykanów, Azjatów, Latynosów, ludzi niepełnosprawnych, buddystów, muzułmanów czy gejów i transseksualistów - zauważa prof. George.

  Zajęcia zorganizowano na zakończenie "miesiąca dumy LGBT" w USA.

  Poniżej wideo przedstawiające oburzające lekcje.

  Na podstawie: CBN News

  Zobacz także: Porażające wideo. Tak homoseksualiści niszczą dziecięcą niewinność

  REKLAMA
   

   

  Please publish modules in offcanvas position.