Warszawa

4°C

  Wielkie świadectwo: Bóg uzdrowił go z czwartego stadium raka kości!

  Wielkie świadectwo: Bóg uzdrowił go z czwartego stadium raka kości!

  poniedziałek, 22 kwiecień 2013 12:04
  Rodney Thompson i Glenn Hicks Rodney Thompson i Glenn Hicks fot. Charisma News

  Glenn Hicks miał zaawansowanego raka, ale doświadczył tego, jak cudowny jest Pan.

  Nowotwór kości w jego ciele mężczyzny doszedł już do czwartego stadium w podziale klinicznym Ennekinga, co oznaczało, że choroba przedostała się do płuc.

  Glenn wiedział, że umiera. Odczuwał silny ból w swoich stawach i kościach.

  - Musiałem oddać wszystko Bogu. Lekarze wyznaczyli mi datę śmierci, ale ja ufałem Jemu - wspomina.

  Lider wspólnoty Faith Farm, do której uczęszcza Hicks, poinformował o jego stanie zdrowia ewangelistę Rodneya Thompsona - założyciela Christ Kingdom Evangelist Network. Ten zapowiedział, że przyjedzie do Glenna razem ze swoimi współpracowanikami i pomodli się o jego całkowite uzdrowienie.

  - Glenn powiedział nam, że lekarze wyznaczyli mu datę śmierci. Modliliśmy się za niego i przemówiliśmy do tego raka. Powiedzieliśmy: "raku, wyznaczamy ci datę twojej śmierci - 3 kwietnia" - opisuje tamtą sytuację Thompson.

  Hicks twierdzi, że 3 kwietnia podczas modlitwy odczuł "ciepło, odprężenie i pokój odnośnie samego siebie". Był przekonany, że został uzdrowiony. Następnego dnia poszedł do lekarza, by się zbadać. Wyniki nadeszły cztery dni później.

  - Lekarze powiedzieli mi, że wystąpiła u mnie remisja (brak objawów chorobych). Ale ja zostałem uzdrowiony przez Boga - mówi Hicks.

  Kilka dni później lekarz Glenna wysłał mu list o następującej treści:

  "Wynik biopsji kości jest niewytłuimaczalny. Zaskoczył nie tylko mnie i mój zespół lekarski, ale i Amerykańskie Towarzystwo Medyczne, które o nim poinformowałem. Według tych wyników, jest pan zdrowym 51-latkiem".


  Źródło: Charisma News

  Please publish modules in offcanvas position.