Gwiazdy podziękowały Jezusowi na wielkiej gali. Piękne słowa

Gwiazdy podziękowały Jezusowi na wielkiej gali. Piękne słowa

sobota, 10 luty 2024 09:39
Gwiazdy podziękowały Jezusowi na wielkiej gali. Piękne słowa fot. Pixabay.com

Przede wszystkim chciałbym podziękować mojemu Panu i Zbawicielowi za to, kim jestem - takie słowa padły na wielkiej gali, podczas której nagrodzono najlepszych graczy amerykańskiej ligi futbolu amerykańskiego - NFL.

To słowa Lamara Jacksona z drużyny Baltimore Ravens uznanego za najbardziej wartościowego gracza (MVP) tych rozgrywek, które w Stanach cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

- Przede wszystkim chcę oddać całą cześć i chwałę mojemu Panu i Zbawicielowi Jezusowi Chrystusowi - oświadczył z kolei C.J. Stround uznany za najlepszego ofensywnego debiutanta roku.

Reklama

27-letni Jackson otrzymał 49 z 50 głosów na pierwsze miejsce w zestawieniu. Głosowali dziennikarze, byli zawodnicy i trenerzy.

Z kolei Stroud z drużyny Los Angeles Rams dostał 48 z 50 głosów.

Obaj podkreślili, że czują się zaszczyceni z powodu wyróżnienia.

Coroczna gala NFL Honors odbywa się od 2011 roku przed Super Bowl - meczem o mistrzostwo ligi uznawanym za najważniejsze wydarzenie sportowe roku w Stanach Zjednoczonych.

To nie pierwszy raz, gdy obaj zawodnicy przyznali się do wiary w Jezusa.

20 stycznia kamery pokazały, jak przed jednym z meczów Jackson modli się razem z kolegą z drużyny.

Dziękował on także Bogu po zwycięstwie nad Miami Dolphins 4 stycznia.

- Dziękuję Bogu za to, że dał mi zdrowie, bym mógł grać. Powinienem był zacząć tę konferencję prasową od podziękowania Mu. Przez ostatnie dwa sezony nie mogłem walczyć razem z moją drużyną. Mogłem tylko kibicować z boku. Jestem wdzięczny za to, że teraz mogę - oświadczył.

Jackson, gorliwy chrześcijanin, udzielił też porady młodym ludziom podczas podcastu The Wunderkind Show.

- Musicie stawiać Boga na pierwszym miejscu. Módlcie się do niego i musicie być konsekwentni. To nie jest coś jak powiedzenie życzenia, zobaczenie spadającej gwiazdy. Musicie być konsekwentni, gdy modlicie się do Boga. On usłyszy wasze modlitwy - mówił.

Zawodnik Baltimore Ravens powiedział też w wywiadzie dla Sports Spectrum w 2019 roku, że jego sekretem życia w pokorze jest chwalenie Pana.

- Daję Mu całą chwałę i cześć z powodu tego, kim jestem - podkreślił.

Przyznał, że rozmawia z Panem w ciągu dnia.

Z kolei C.J. Stround także na początku wywiadu po zwycięstwie nad Cleveland Browns podkreślił, że oddaje "całą chwałę Panu i Zbawicielowi Jezusowi Chrystusowi".

Co zastanawiające, ta wypowiedź została zmodyfikowana przez telewizję NBC i pokazana bez tego podziękowania.

Shroud podkreślił, że mimo to nie jest zły i pragnie okazywać miłość.

- Wolałbym, żeby tak się nie stało, ale modlę się za ludzi. (...) Nie wszyscy jesteśmy doskonali, w tym ja. Podążam za Panem, ale nie jestem doskonały. Staram się być światłem w ciemności - powiedział.

Dodaje, że modli się za innych, nie chowa w sobie złej woli czy gniewu i jest sobą.

- Chcę, żeby ludzie poczuli tę miłość, którą ja poczułem od Boga - zadeklarował.

Zapytany przez Sports Spectrum o swoje wspaniałe występy ligowe, odpowiedział, że wszystko to robi, by oddać Bogu chwałę.

Źródło: CBN

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Wierzacy Marian Weclawek-spiacy prorok z Leszna twierdzil ze konca swiata nie bedzie w 2012  a wojna zacznie sie w 2024 lub 2025 w Kosowie. Swoja ...
Czytałem biblię wiele razy teraz czytam od nowa po resecie umysłu. Byłem katolikiem potem św Jehowy, dzisiaj jestem wolnym człowiekiem. Biblia to mitologia to co ...
@Nataszazgadzsm się z tym co napisałaś 
bardzo naciągany artykuł , wprowadzający czytelników w błąd
jeszcze ktoś się na tych szarlatanów nabiera u nas?
Przesluchajcie tego wywiadu bez emocji, jakosc wypowiedzi Putina, wszystko jest klarowne i wywarzone, caly ten konflikt zostal sprowokowany przez Zachod i jest podtrzymywany przez Zachod. ...
@Tadzik Coś podobnego.Katolik jest zawsze drugiej kategorii i oczywiście ulomny w mysleniu,czytaniu Biblii i we wszystkim,co sie tyczy zakonu.Ale jak nietrudno zauwazyc, ma w sobie mniej ...
@YvonnKtos bil pokłony przed tym pomnikiem?Bo jakos nie słyszałem?Czy polski naród  wg co poniektorych jest ulomny?Podobizny czegokolwiek ,a nie kogokolwiek.Wszystko moze byc bałwanem,a dlaczego ma ...

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.