10 miast ogarnie przebudzenie?! "Czas, byśmy udali się na żniwo"

10 miast ogarnie przebudzenie?! "Czas, byśmy udali się na żniwo"

środa, 22 marzec 2023 11:34
10 miast ogarnie przebudzenie?! "Czas, byśmy udali się na żniwo" fot. Pixabay.com

Na fali przebudzenia planowane są wydarzenia, które mogą jeszcze mocniej to przebudzenie rozpalić. Mowa o Kalifornii w Stanach Zjednoczonych.

"Hope California" - tak nazywa się inicjatywa, której misją jest przyprowadzenie "złotego stanu" z powrotem do Boga. Narodziła się w rezultacie 40-dniowego postu zorganizowanego m.in. przez znanego głoszącego Lou Engle'a.

Teraz jej uczestnicy "wyruszają na żniwo".

1 i 2 kwietnia w 10 miastach stanu planowane są spotkania ewangelizacyjne na stadionach, by dosięgnąć te miasta przebudzeniem.

Organizatorzy wezwali 10 tysięcy wierzących w Kalifornii, by od 24 marca zaczęli przygotowywać grunt pod te wydarzenia.

- Tysiąc ludzi w każdym regionie ma wylec na ulice Kalifornii wraz z miłością Jezusa. Mamy współpracowników w każdym mieście. Ludzie mogą odwiedzić naszą stronę internetową, zapisać się, przyjść i dołączyć - tłumaczy jeden z inicjatorów - Mando Matthews.

Wraz z ostatnim przebudzeniem na Uniwersytecie Asbury i innych uczelniach, a także filmem "The Jesus Revolution" opartym na historii przebudzenia właśnie w Kalifornii w latach 70., rośnie nadzieja na kolejne przebudzenie.

- Właśnie o to się modlimy. Już mam poczucie, że słońce zaczyna wschodzić i rzeczy zaczynają się dziać. Bóg zaczyna się poruszać, nadszedł czas, abyśmy udali się na żniwa. W wizji, jaką dał mi Pan, widziałem, jakby cały stan był zbawiony w ciągu dnia - wyjaśnił Mando Matthews.

Na podstawie: CBN News

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  christi1@op.pl · 1 lata temu
  Chwała Bogu! Będę kibicować i razem z nimi się radować... Alleluja!!
 • This commment is unpublished.
  zwykły wierny · 1 lata temu
  Chwała Bogu i cudownie jest oglądać to przebudzenie przed samym nadejściem Pana Jezusa Chrystusa! 
 • This commment is unpublished.
  Catty · 7 miesiecy temu
  Naprawdę zainteresujcie się czym jest teologia Nowej Reformacji Apostolskiej i jakimi bajarzami i iluzjonistami są jej przedstawiciele.To jest inna ewangelia i inny Jezus a jej widoczni przedstawiciele wprowadzają ludzi nie na wąska ścieżkę ale na drogę wiodącą do zatracenia na której na tronie siedzi wielkie EGO a na pewno nie Jezus Chrystus.Od 15 lat obserwuje te środowiska od czasów Przebudzenia w Lakeland w 2008 r kiedy mi się oczy powoli zaczęły otwierać...

Ostatnie komentarze

warto zobaczyć film dokumentalny na platformie HBO MAX
@LilaAle nie mówił tak o matce Pana.
Ten pastor który nazywa Matkę Boską Demonem? Jest znany pomiedzy Fundamentalnej protestanckiej polskiej połoni w Stanach i w Kanadzie… ma wielkie powodzenie.. przestraszajca herezja przeciwko ...
@Janek 72a kto to jest Stepanow ? jaki pastor ?
Od lat opowiada dyrdymały a naiwni słuchacze patrzą w niego jak w jakiegoś guru. Dość dobrze umie wykorzystywać dla swoich celów różnych utalentowanych ludzi a ...
fałszerskie bergoglio WMAWIA nam GRZECH WIECZNY PRZECIWKO DUCHOWI ŚWIĘTEMU czyli zrównywanie Boga z dJABŁEM
@HaniaCzy to nie ona była "osobistym doradcą duchowym" Trumpa za jego prezydentury?
Pani Cindy to fałszywy prorok.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.