10 miast ogarnie przebudzenie?! "Czas, byśmy udali się na żniwo"

10 miast ogarnie przebudzenie?! "Czas, byśmy udali się na żniwo"

środa, 22 marzec 2023 11:34
10 miast ogarnie przebudzenie?! "Czas, byśmy udali się na żniwo" fot. Pixabay.com

Na fali przebudzenia planowane są wydarzenia, które mogą jeszcze mocniej to przebudzenie rozpalić. Mowa o Kalifornii w Stanach Zjednoczonych.

"Hope California" - tak nazywa się inicjatywa, której misją jest przyprowadzenie "złotego stanu" z powrotem do Boga. Narodziła się w rezultacie 40-dniowego postu zorganizowanego m.in. przez znanego głoszącego Lou Engle'a.

Teraz jej uczestnicy "wyruszają na żniwo".

1 i 2 kwietnia w 10 miastach stanu planowane są spotkania ewangelizacyjne na stadionach, by dosięgnąć te miasta przebudzeniem.

Organizatorzy wezwali 10 tysięcy wierzących w Kalifornii, by od 24 marca zaczęli przygotowywać grunt pod te wydarzenia.

- Tysiąc ludzi w każdym regionie ma wylec na ulice Kalifornii wraz z miłością Jezusa. Mamy współpracowników w każdym mieście. Ludzie mogą odwiedzić naszą stronę internetową, zapisać się, przyjść i dołączyć - tłumaczy jeden z inicjatorów - Mando Matthews.

Wraz z ostatnim przebudzeniem na Uniwersytecie Asbury i innych uczelniach, a także filmem "The Jesus Revolution" opartym na historii przebudzenia właśnie w Kalifornii w latach 70., rośnie nadzieja na kolejne przebudzenie.

- Właśnie o to się modlimy. Już mam poczucie, że słońce zaczyna wschodzić i rzeczy zaczynają się dziać. Bóg zaczyna się poruszać, nadszedł czas, abyśmy udali się na żniwa. W wizji, jaką dał mi Pan, widziałem, jakby cały stan był zbawiony w ciągu dnia - wyjaśnił Mando Matthews.

Na podstawie: CBN News

Reklama

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  christi1@op.pl · 11 miesiecy temu
  Chwała Bogu! Będę kibicować i razem z nimi się radować... Alleluja!!
 • This commment is unpublished.
  zwykły wierny · 11 miesiecy temu
  Chwała Bogu i cudownie jest oglądać to przebudzenie przed samym nadejściem Pana Jezusa Chrystusa! 
 • This commment is unpublished.
  Catty · 3 miesiecy temu
  Naprawdę zainteresujcie się czym jest teologia Nowej Reformacji Apostolskiej i jakimi bajarzami i iluzjonistami są jej przedstawiciele.To jest inna ewangelia i inny Jezus a jej widoczni przedstawiciele wprowadzają ludzi nie na wąska ścieżkę ale na drogę wiodącą do zatracenia na której na tronie siedzi wielkie EGO a na pewno nie Jezus Chrystus.Od 15 lat obserwuje te środowiska od czasów Przebudzenia w Lakeland w 2008 r kiedy mi się oczy powoli zaczęły otwierać...

Ostatnie komentarze

Zobaczcie nowy przedmiot NAUKA O ZDROWIU,na kanale A.Cyrikasa tez jest o tym filmik pt MASKI OPADŁY.: Lgbt,szczepienia homosex.....
@zielonoświątkowiecNa jakiej Bozej podstawie?
@ale co ja tam wiem..Tacy krytykanci to nie sa wyznawcy Chrystusa
Wierzacy Marian Weclawek-spiacy prorok z Leszna twierdzil ze konca swiata nie bedzie w 2012  a wojna zacznie sie w 2024 lub 2025 w Kosowie. Swoja ...
Czytałem biblię wiele razy teraz czytam od nowa po resecie umysłu. Byłem katolikiem potem św Jehowy, dzisiaj jestem wolnym człowiekiem. Biblia to mitologia to co ...
@Nataszazgadzsm się z tym co napisałaś 
bardzo naciągany artykuł , wprowadzający czytelników w błąd
jeszcze ktoś się na tych szarlatanów nabiera u nas?

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.