Warszawa

1°C

  Ewangelista Reinhard Bonnke idzie na ratunek Stanom Zjednoczonym

  Ewangelista Reinhard Bonnke idzie na ratunek Stanom Zjednoczonym

  wtorek, 07 maj 2013 18:35
  Reinhard Bonnke Reinhard Bonnke fot. keshcash.com

  Znany kaznodzieja Reihnard Bonnke ogłosił plany krucjat w całych Stanach Zjednoczonych.

  Jak podkreśla, po raz pierwszy w 35-letniej historii swojej służby, przeprowadzi ewangelizacje w tak wielu miejscach w USA. Będą one zatytułowane: "Dobra Nowina: Krucjata Ewangelizacyjna z Międzynarodowym Ewangelistą Reinhardem Bonnke".

  Bonnke, który urodził się jako Niemiec, uzyskał niedawno obywatelstwo amerykańskie. Komentując swoje plany ewangelizacyjne w Stanach, powiedział:

  "Moje serce płonie, kiedy widzę olbrzymi upadek moralności i wiary w narodzie amerykańskim. Ameryka potrzebuje ewangelii, jak nigdy dotąd. Choć przez lata głosiłem Boże przesłanie o zbawieniu poza jej granicami, wierzę, że Bóg powołuje mnie teraz, bym pomógł Ameryce znaleźć odnowienie i przebudzenie".

  Reinhard Bonnke będzie podróżował od miasta do miasta, inspirując Amerykanów do nawiązania bliższej relacji z Jezusem. Pierwsza krucjata odbędzie się w Orlando na Florydzie pod koniec września.

  Niemiecki ewangelista jest znany przede wszystkim ze swojej ogromnej pracy ewangelizacyjnej w Afryce. Przez 35 lat jego służby 72 miliony osób na tym kontynencie pisemnie (i ustnie) zadeklarowały przyjęcie Jezusa Chrystusa jako swego zbawiciela.  Źródło: Charisma News

  Please publish modules in offcanvas position.