Papieża na Światowych Dniach Młodzieży powita... aktywistka LGBT

Papieża na Światowych Dniach Młodzieży powita... aktywistka LGBT

wtorek, 16 lipiec 2013 09:39
Fafa de Belem Fafa de Belem fot. breviarium.blogspot.com

25 lipca rozpoczynają się Światowe Dni Młodzieży w Rio. Co ciekawe, papieża powita tam aktywistka ruchu homo- i transseksualistów.

Chodzi o brazylijską piosenkarkę Fafę de Belem. Powita ona Franciszka podczas ceremonii muzycznej. Fafa jest znaną w Brazylii aktywistką ruchów LGBT (Lesbijek, Gejów, Bi- i Transseksualistów). Regularnie bierze udział w paradach równości. Ponadto razem z lewicowymi parlamentarzystami prowadzi kampanię na rzecz legalizacji związków homoseksualnych.

Podczas ubiegłorocznej parady równości piosenkarka powiedziała: "Homofobia jest cichym i podstępnym nadużyciem. Jeśli chcemy się cieszyć pełnią demokracji, musimy wspierać wszystkie ruchy, które stają się ofiarami przemocy i stereotypów".

Źródło: breviarium.blogspot.com

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

A tu następne rewelacje na temat Clarka i jego poglądów - oczywiście fałszywych i zwodniczych. Przerażające, że nasi rodzimi "przywódcy" tak ochoczo i bezkrytycznie zapraszali ...
Ciąg dalszy ujawniania zgorszeń, obrzydliwości i fałszywców, którzy niestety zasiali kłamstwa w głowach Polskich chrześcijan i nieststy te kłamstwa już nawet wydały owoce. Warto jednak ...
jak można podawać rękę tej gn*dzie lukaszence?! 
Nie istnieje tekst w Nowym Testamencie mówiący "Po śmierci apostołów będzie tylko Biblia jako jedyne żródlo wiary".🤷‍♂️
Brawo,Pan Ziobro!

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.