Warszawa

5°C

  Afgański imigrant rzucił się z nożem na chrześcijankę. Szokujący powód

  Afgański imigrant rzucił się z nożem na chrześcijankę. Szokujący powód

  wtorek, 03 styczeń 2017 11:26
  Afgański imigrant rzucił się z nożem na chrześcijankę. Szokujący powód fot. specialopsagency.com

  Bulwersujące zdarzenie w Austrii. 22-letni imigrant z Afganistanu zaatakował 50-letnią chrześcijankę w ośrodku dla uchodźców.

  Austriaczka i jej mąż zostali zaproszeni przez chrześcijańskich mieszkańców ośrodka w Timelkam in Voecklamarkt na północnym zachodzie kraju, by rozmawiać o Biblii.

  Incydent, o którym jako pierwsza poinformowała austriacka gazeta "Kronen Zeitung" miał miejsce w kuchni w chwili, gdy kobieta zaczęła czytać Biblię chrześcijańskim uchodźcom.

  Gdy Afgańczyk zrozumiał, co ona robi, wtargnął do kuchni i starał się zadać jej cios w górną część ciała. Na szczęście gruba kurtka kobiety uratowała ją przed poważną raną. Została za to ranna w ucho, gdy upadała do tyłu pod presją sprawcy.

  Napastnik został aresztowany. Miał tłumaczyć się przed policją "problemami osobistymi" i przyznać, że zareagował w sposób nadpobudliwy. Zeznał, że nigdy wcześniej nie widział kobiety, którą zaatakował.

  Doniesienia z poprzednich miesięcy mówiły także o prześladowaniach, jakie ze strony muzułmańskich imigrantów cierpią chrześcijanie w ośrodkach dla uchodźców w Niemczech.

  Organizacja Open Doors badająca prześladowania wyznawców Chrystusa przeprowadziła sondaż wśród chrześcijańskich imigrantów w kraju naszych zachodnich sąsiadów.

  Ponad 80 proc. z nich przyznało, że w ośrodkach dla uchodźców byli narażeni na szykany ze strony muzułmanów.

  Na podstawie: Christian Post, Daily Mail, tvn24.pl

  Zobacz także: Prezydent Czech: to dlatego ostatnio dochodzi do zamachów

  REKLAMA

   

  Dodaj komentarz

  Please publish modules in offcanvas position.