Warszawa

17°C

  Pastor: chrześcijanie będą uznani za wrogów publicznych

  Pastor: chrześcijanie będą uznani za wrogów publicznych

  sobota, 06 październik 2018 18:01
  Pastor: chrześcijanie będą uznani za wrogów publicznych fot. blogspot.com

  My, jako chrześcijanie, nie tylko jesteśmy na cenzurowanym za trzymanie się Pisma Świętego, ale jesteśmy uznawani za nielegalnych - powiedział na konferencji w Londynie pastor Gavin Peacock z kanadyjskiego kościoła Calgary Grace Church.

  gavinpeacockTen były piłkarz (występował m.in. w Chelsea i Newcastle United) przewiduje, że chrześcijanie staną się za swoje przekonania wrogami publicznymi w szczególności ze względu na trzymanie się biblijnych nauczań w dziedzinie etyki seksualnej.

  - Gdy badamy historię chrześcijańskiego męczeństwa, to widzimy, że wierzący byli mordowani nie tylko za to, że byli chrześcijanami, choć wiemy, że taki był powód, ale za to, że byli wrogami państwa - przypomniał pastor.

  Według niego, presja będzie rosła, ale wierzący powinni trzymać się wiary bez względu na to.

  Organizatorzy konferencji, w której wziął udział, napisali: "Dziś trzymamy się wiary także w sprawach antropologii - tego, co znaczy być człowiekiem - mężczyzną lub kobietą - stworzonym na obraz Boga i wszystkim, z czym to się wiąże".

  Należy zwrócić uwagę, że słowa Gavina Peacocka już teraz zaczynają się realizować. W Wielkiej Brytanii czy Kanadzie zdarza się, że osoby głoszące biblijną prawdę na temat związków homoseksualnych, trafiają do aresztu.

  REKLAMA

  Dodaj komentarz

  Komentarze  

  0 # ZakazanieR20 2018-10-07 06:04
  Przeczucia ?! To nie jest kwestia przeczuć to się już dzieje ! To kwestia wiedzy w temacie. W Szwecji za cytowanie biblii wsadzono duchownego na 3 mce do więzienia gdyż nie chciał odwołać słów o homoseksualizmie, który w biblii wyraźnie jest nazwany zboczeniem. Księga chrześcijan jest w U.E. na progu zakazania.
  Odpowiedz
  0 # RE: ZakazanieKasia 2018-10-13 17:38
  tak≤swojego czasu L.Kaczynski go zaprosił,gdy nie dał zezwolenia na parade gejów w W-wie,gdy był prezydentem stolicy.
  Odpowiedz

  Please publish modules in offcanvas position.