Polscy klerycy złożyli świąteczne życzenia... Jezusowi. Czego życzyli? Zobacz wideo!

Polscy klerycy złożyli świąteczne życzenia... Jezusowi. Czego życzyli? Zobacz wideo!

piątek, 26 grudzień 2014 15:47
klerycy składają życzenia... Jezusowi klerycy składają życzenia... Jezusowi

Zwykle składamy życzenia bliskim, przyjaciołom czy współpracownikom. Tymczasem ci klerycy złożyli je głównej postaci tych świąt - Chrystusowi.

Na ten oryginalny pomysł wpadli klerycy pallotyńscy z Ołtarzewa. Przypominają oni, że z okazji urodzin powinno się składać życzenia nie sobie nawzajem, a solenizantowi. W tym przypadku właśnie Jezusowi.

Czego życzyli Panu Jezusowi? Zobacz wideo poniżej.

Udostępnij

Ostatnio zmieniany czwartek, 09 kwiecień 2015 10:47
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Wygląda na to, że pastor zapomniał , że , zanim Bóg powołał go do służby także od tysiącleci działał Duch Święty w wiernych Kościoła Chrystusa, ...
A tu następne rewelacje na temat Clarka i jego poglądów - oczywiście fałszywych i zwodniczych. Przerażające, że nasi rodzimi "przywódcy" tak ochoczo i bezkrytycznie zapraszali ...
Ciąg dalszy ujawniania zgorszeń, obrzydliwości i fałszywców, którzy niestety zasiali kłamstwa w głowach Polskich chrześcijan i nieststy te kłamstwa już nawet wydały owoce. Warto jednak ...
jak można podawać rękę tej gn*dzie lukaszence?! 
Nie istnieje tekst w Nowym Testamencie mówiący "Po śmierci apostołów będzie tylko Biblia jako jedyne żródlo wiary".🤷‍♂️
Brawo,Pan Ziobro!

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.