Znani chrześcijanie skomentowali zwycięstwo Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich

Znani chrześcijanie skomentowali zwycięstwo Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich

poniedziałek, 25 maj 2015 15:34
Andrzej Duda Andrzej Duda fot. bejsment.com

Zwycięstwo Andrzeja Dudy komentują między innymi ci, którzy zabrali głos przed wyborami.

Poseł John Godson, były pastor, napisał: "Gratuluję prezydentowi elektowi - Andrzejowi Dudzie wygranej i życzę aby jego prezydentura była jednoczącą wszystkich Polaków. Serdecznie dziękuję prezydentowi Komorowskiemu za służbę Polsce".

Głos zabrał także Bogdan Olechnowicz - pastor Chrześcijańskiej Wspólnoty Górna Izba w Gorzowie Wielkopolskim, kaznodzieja, autor książek, duszpasterz chóru TGD i jeden z liderów ruchu Bogdan Olechnowiczmodlitewnego Polska dla Jezusa. Przed II turą oznajmił on, że zagłosuje na Bronisława Komorowskiego.

Teraz oświadczył na Facebooku:

"Z całą pokorą przyjmuję suwerenny wynik wyborów. Nauczyłem się już w życiu z Bogiem, że gdy się modlę o coś i wydarzają się rzeczy, które są odmienne od moich oczekiwań, to chociaż ich nie rozumiem w tym momencie, to za jakiś czas nabierają głębokiego sensu. Od dzisiaj Polska ma nowego prezydenta. Jest nim Andrzej Duda. Ze szczerego serca będę go błogosławił i się o niego modlił. Tak rozumiem swoją odpowiedzialność przed Bogiem i tak postrzegam swoją służbę temu krajowi."

Jacek SłabyZ kolei drugi pastor Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej "Spichlerz" w Warszawie, Jacek Słaby, napisał:

"Chwała Bogu, nastaje czas zmian dla Polski!!! Ludzie zrozumieli, że zagrożeniem dla naszego kraju jest trwająca od pewnego czasu dekompozycja gospodarki (co widać bez głębszych analiz ekonomicznych, a z analizami jeszcze bardziej) oraz narastający socliberalizm moralny i etyczny, któremu trzeba postawić tamę, co jak na razie stara się robić K. Katolicki, a pora by też przyłączyli się do tej walki ewangelicznie wierzący ludzie. Niech nastanie czas Bożych zmian, a nie dziwacznych wizji, które w rezultacie mydliły oczy wielu."

Kamil BazelakZe zwycięstwa kandydata Prawa i Sprawiedliwości cieszy się Kamil Bazelak - polski strongman głoszący Jezusa Chrystusa. Bazelak jest protestantem, który podkreśla, że "stoi murem" za Kościołem katolickim. Przed wyborami wyrażał zdecydowane poparcie dla Dudy.

"Andrzej Duda, człowiek prawy i sprawiedliwy, chrześcijanin i patriota wygrał. Bóg jest wielki! Szacunek dla wszystkich ludzi, którzy wybrali właściwie. Niech żyje Polska! Bóg, Honor, Ojczyzna!" - oświadczył w mediach społecznościowych.

Jest również głos Natalii Niemen, która, przypomnijmy, jakiś czas temu wystąpiła na konwencji wyborczej Andrzeja Dudy.

"No! I jest tak, jak myślałam :) Poniedziałek jest tak samo słoneczny, jak niedziela." - napisała.

Zwycięstwa Andrzejowi Dudzie pogratulował na Twitterze ks. Józef Kloch - rzecznik Konferencji Episkopatu Polski.

Zobacz także: Znani chrześcijanie ujawnili, na kogo zagłosują w II turze wyborów prezydenckich (WIDEO)

 

 
Chcesz więcej informacji od ChnNews.pl?

 
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 25 maj 2015 19:05
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

@Nataszazgadzsm się z tym co napisałaś 
bardzo naciągany artykuł , wprowadzający czytelników w błąd
jeszcze ktoś się na tych szarlatanów nabiera u nas?
Przesluchajcie tego wywiadu bez emocji, jakosc wypowiedzi Putina, wszystko jest klarowne i wywarzone, caly ten konflikt zostal sprowokowany przez Zachod i jest podtrzymywany przez Zachod. ...
@Tadzik Coś podobnego.Katolik jest zawsze drugiej kategorii i oczywiście ulomny w mysleniu,czytaniu Biblii i we wszystkim,co sie tyczy zakonu.Ale jak nietrudno zauwazyc, ma w sobie mniej ...
@YvonnKtos bil pokłony przed tym pomnikiem?Bo jakos nie słyszałem?Czy polski naród  wg co poniektorych jest ulomny?Podobizny czegokolwiek ,a nie kogokolwiek.Wszystko moze byc bałwanem,a dlaczego ma ...
@AnonimCzynienie sobie wizerunku rzekomo na obraz Boga, jest przez Boga zabronione, między innymi po to,  by człowiek nie wpadł czasem na pomysł, by się przed ...

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.