Był w Polsce. Michael Brown o wyborach w USA

Był w Polsce. Michael Brown o wyborach w USA

piątek, 11 listopad 2022 12:28
Był w Polsce. Michael Brown o wyborach w USA fot. Twitter/Michael Brown, Pixabay.com

Michael Brown, kaznodzieja, autor, prowadzący programów, komentuje wybory środka kadencji w Stanach Zjednoczonych.

Walka o Senat i Izbę Reprezentantów jest bardzo wyrównana wbrew sondażom, które wskazywały na dość wyraźne zwycięstwo Republikanów nad Demokratami i przewidywaniom. Niektóre z nich zapowiadały "czerwoną falę" (kolor czerwony jest utożsamiany w USA z Republikanami, a niebieski z Demokratami).

Dr Michael Brown pod koniec września był gościem konferencji "Revival Now - Przebudzenie teraz" w Warszawie. Teraz pisze o wyborach w USA:

Z pewnych powodów wolałbym, żeby Republikanie odzyskali Izbę Reprezentantów i Senat w dość zdecydowany sposób. To skutecznie powstrzymałoby wdrożenie tego, co uważam za bardzo destrukcyjną lewicową agendę. Zgodnie z tym zagłosowałem w swoim stanie.

Nie jestem jednak ani trochę zniechęcony, ponieważ "czerwona fala", której chcę, jest duchowa a nie polityczna.

Jak tweetowałem w październiku 2020 roku, "głosowałem na Republikanów przez wiele lat, ale moja wizja "czerwonej" Ameryki jest wizją narodu obmytego krwią Jezusa".

Nasze powołanie jako naśladowców Jezusa w Ameryce pozostaje bez zmian, niezależnie od tego, kto sprawuje rządy.

Jesteśmy powołani do tego, by być uczniami i czynić uczniów, znać Boga i sprawiać, by On był znany.

Pozostajemy resztką powołaną do świętości i oddzielenia pośród złego świata. Zgodnie ze słowami Jana: "My wiemy, że z Boga jesteśmy, a cały świat tkwi w złem." (1 J. 5,19)

(...)

Jak tweetowałem przed obecnymi wyborami, "niezależnie od rezultatu wyborów, moja nadzieja pozostaje jak zawsze - tylko w naszym niezachwianym Bogu i Jego Królestwu".

(...)

Kościół musi ulec transformacji w pierwszej kolejności, płonąc jasno ogniem Bożym, świętą miłością do zgubionego świata. Potem, gdy coraz więcej osób będzie przemienianych, więcej uczniów czynionych, a wierzący będą wywierać wpływ w każdej sferze życia i społeczeństwa, ujrzymy sprawiedliwe rezultaty, których pragniemy (nie mam przez to w pierwszej kolejności na myśli objęcia urzędu przez naszych ulubionych polityków, ale sprawiedliwe prawa i bojącą się Boga kulturę, która oczywiście będzie wymagała bojących się Boga liderów politycznych).

Musimy jednak też zdawać sobie sprawę z tego, że zło nie zostanie w pełni usunięte przed powrotem Jezusa. Starajmy się więc przed Bogiem, by przynieść zmianę w naszym pokoleniu, podczas gdy oczekujemy powtórnego przyjścia, nigdy nie zapominając o naszym powołaniu, by nieść ewangelię wszystkim narodom.

(...)

Ameryka będzie zbawiona, będąc obmyta krwią Jezusa. To jest czerwona fala, o jaką się modlę.

Na podstawie: Christian Post

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  Upadek · 1 lata temu
  Niestety, Michael Brown utracił swój autorytet przez neo-montanistyczne komprmitacje charyzmatyczne którymi został zwiedziony. Jego żydowskie książki były dobre, niestety, to lekcja że charyzmatyzm zawsze wypacza każdego kto go przyjmuje.
  Christian News, nie informują o tym jak Doktor Michael Brown ma wielki udział we wspieraniu oszustwa Sida Rotha w jego szkodzie, ani o tym jak w Izraelu gdy terroryści podpali lasy, ogłosił że to ogień nowej piędzieisątnicy wylany na kościół czasów ostatnich. Trzeba porównywać wiele źródeł, pewni ludzie nie powiedzą bardzo wielu rzeczy, mają to w swojej tradycji.
 • This commment is unpublished.
  Polski_katolik · 1 lata temu
  Jakis niedouczony protestant Mat na tym forum klamliwie porownywal polskiego chlopa panszczyznianego w zniszczonej , zrabowanej i wybitej w pien Polsce pobitej po Potopie szwedzkim protestantow szwedzkich,Potopie Ruskim i po nastepnym kataklizmie wojny polnocnej toczonej mna terenie obszrow Polski tuz przed rozbiorami z zaoceanicznym 'lamaniem ogiera' czyli czarnego niewolnika gwaltem przed rodzina i porownywal z 4 cztero letnia amortyzacja takowego czarnego niewolnika i anglosaskich protestantow na ich plantacjachTo niech sobie skonfrontuje z prawda i mitami, filmik a art nizej i glupot NIE POWTARZAkurierhistoryczny.pl/artykul/czy-polscy-chlopi-byli-niewolnikami-panszczyzna-w-polsce,869w.youtube.com/watch?v=gb94SBLP0gE  MITY O PAŃSZCZYŹNIE. LUDOWA HISTORIA POLSKI - PRAWDA CZY FIKCJA?
 • This commment is unpublished.
  Vianney · 1 lata temu
  polecam swietego Kosciola, ktorego od wielu lat podziwiam Jan Maria Vianneytaki rycerz predator Bozy lub robokop porownywalnej mocy Michala Archaniolaw.youtube.com/watch?v=6YLOCFOD6LUCytaty Świętego Jana Vianneya, które zmienią Twoje życie!i zdarzylo mu sie uciekac od swojego krzyza ale wytrwala wszystko to nic w porownniem zyca jakie mial-polecam niespotykana ciezka biografiewalke zeby zostac ksiedzem-po prostu SZOK 
 • This commment is unpublished.
  tubylec · 1 lata temu
  A co mnie to obchodzi!

Ostatnie komentarze

Chodził do kościoła , ale się nie zaciągał, no ale jak już w końcu przyszedł, to trafił na list biskupa do wiernych. List mu nie ...
Koledzy, kazdy pseudo prorok musi miec na chleb...i to wszystko wyjasnia. Ci ludzi zeruja na niewiedzy biblijnej wierzacych. Guru to w Indiach a nie w ...
Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.
@PłaskoziemcaWyrazy wspólczucia
Ten Krzywy niech opowie które z jego rzekomych proroctw się spełniło!!! Może prorokował np. że będa anomalie pogodowe,że miłość oziębnie,ale o tym wszystkim Biblia uczy ...

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.