Protest przeciwko manipulacji mediów w sprawie protestów kobiet. Zobacz, o co chodzi

Protest przeciwko manipulacji mediów w sprawie protestów kobiet. Zobacz, o co chodzi

poniedziałek, 24 październik 2016 00:00
zdjęcie z tzw. protestu kobiet zdjęcie z tzw. protestu kobiet kadr materiału gs24.pl

Protest jest adresowany do redakcji telewizji TVN24 i Gazety Wyborczej. Sygnatariusze uważają, że zwłaszcza te media dopuszczają się manipulacji, relacjonując tzw. protesty kobiet.

Na stronie protestuj.pl zamieszczono protest "Nie mój strajk, nie mój protest - feministki nie reprezentują wszystkich kobiet", w którym zarzuca się, że wspomniane media, przekazując informacje o tzw. czarnych protestach manipulują, starając się wytworzyć u odbiorców przekonanie, że jest to akcja, z którą "solidaryzuje się większość Polek".

Autorzy protestu wskazują, że w tzw. strajku kobiet wzięła udział zaledwie "nieliczna grupa mieszkańców naszego kraju".

Podkreśla się, że "kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy osób nie ma prawa twierdzić, że reprezentują głos Polek".

Czytamy, że jest to "skandaliczna uzurpacja".

Na koniec następuje apel do mediów o przestrzeganie zasad dziennikarskiej etyki, tym bardziej, że stawką jest życie "najsłabszych, którzy nie są w stanie sami się obronić".

Protestuje już ponad 8 tys. osób. Protest można znaleźć TUTAJ

Zobacz także: To miało być proaborcyjne przesłanie dla kobiet. Tymczasem...

 

Ostatnio zmieniany sobota, 03 grudzień 2016 15:38
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

A tu następne rewelacje na temat Clarka i jego poglądów - oczywiście fałszywych i zwodniczych. Przerażające, że nasi rodzimi "przywódcy" tak ochoczo i bezkrytycznie zapraszali ...
Ciąg dalszy ujawniania zgorszeń, obrzydliwości i fałszywców, którzy niestety zasiali kłamstwa w głowach Polskich chrześcijan i nieststy te kłamstwa już nawet wydały owoce. Warto jednak ...
jak można podawać rękę tej gn*dzie lukaszence?! 
Nie istnieje tekst w Nowym Testamencie mówiący "Po śmierci apostołów będzie tylko Biblia jako jedyne żródlo wiary".🤷‍♂️
Brawo,Pan Ziobro!

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.