Szatański show w TVN

Szatański show w TVN

niedziela, 04 luty 2024 11:48
Szatański show w TVN

Uśmiechnięci prezenterzy, tzw. drag queens przedstawiani jako coś "fajnego". Telewizja TVN promuje płynność płciową, oswajając widzów z bezbożnością.

W mediach społecznościowych nie brakuje oburzenia po występie w zapowiedzi programu transwestyty, zwanego Alexis Saint-Pete.

Mężczyzna mówi, że gdy jest ucharakteryzowany na kobietę, powinno się do niego zwracać jak do kobiety. W TVN opowiedział między innymi o tym, jak kształtowało się jego odchylenie.

Na stronie telewizji czytamy, że program "Czas na Show. Drag Me Out" ma być - o zgrozo - "pełen wspaniałej zabawy" i ma przybliżać "kulturę" drag queens. Ruszyły już nagrania. Program ma pojawić się na antenie wiosną.

Do promocji bezbożności zaangażowano rzecz jasna celebrytów - Andrzeja Seweryna, Annę Muchę i znanego z ubierania się w kobiece stroje Michała Szpaka. Mają oni pełnić rolę "jurorów".

Moda na szatańskie show idzie z Zachodu. Wspomniany Alexis Saint-Pete występował w brytyjskim programie "RuPaul's Drag Race UK".

Wiadomo już, że promotorzy transwestytów w swoim radykalnym, antybożym przesłaniu często sięgają dalej. Choćby w Stanach Zjednoczonych znane są występy drag queens w szkołach czy przedszkolach, by już od małego indoktrynować kolejne pokolenia. Cel jest jasny - bunt wobec znienawidzonego przez szatana Bożego porządku.

Jak widać, ta agenda dotarła już także do Polski i nie można się spodziewać, że liberałowie zatrzymają się w swoich nachalnych, bezwstydnych działaniach.

Prowadząca programu w TVN - Mery Spolsky - spodziewa się, że program "dużo zmieni w Polsce"...

Reklama

Ostatnio zmieniany niedziela, 04 luty 2024 17:30
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Ostatnie komentarze

Wierzacy Marian Weclawek-spiacy prorok z Leszna twierdzil ze konca swiata nie bedzie w 2012  a wojna zacznie sie w 2024 lub 2025 w Kosowie. Swoja ...
Czytałem biblię wiele razy teraz czytam od nowa po resecie umysłu. Byłem katolikiem potem św Jehowy, dzisiaj jestem wolnym człowiekiem. Biblia to mitologia to co ...
@Nataszazgadzsm się z tym co napisałaś 
bardzo naciągany artykuł , wprowadzający czytelników w błąd
jeszcze ktoś się na tych szarlatanów nabiera u nas?
Przesluchajcie tego wywiadu bez emocji, jakosc wypowiedzi Putina, wszystko jest klarowne i wywarzone, caly ten konflikt zostal sprowokowany przez Zachod i jest podtrzymywany przez Zachod. ...
@Tadzik Coś podobnego.Katolik jest zawsze drugiej kategorii i oczywiście ulomny w mysleniu,czytaniu Biblii i we wszystkim,co sie tyczy zakonu.Ale jak nietrudno zauwazyc, ma w sobie mniej ...
@YvonnKtos bil pokłony przed tym pomnikiem?Bo jakos nie słyszałem?Czy polski naród  wg co poniektorych jest ulomny?Podobizny czegokolwiek ,a nie kogokolwiek.Wszystko moze byc bałwanem,a dlaczego ma ...

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.