Szatański show w TVN

Szatański show w TVN

niedziela, 04 luty 2024 11:48
Szatański show w TVN

Uśmiechnięci prezenterzy, tzw. drag queens przedstawiani jako coś "fajnego". Telewizja TVN promuje płynność płciową, oswajając widzów z bezbożnością.

W mediach społecznościowych nie brakuje oburzenia po występie w zapowiedzi programu transwestyty, zwanego Alexis Saint-Pete.

Mężczyzna mówi, że gdy jest ucharakteryzowany na kobietę, powinno się do niego zwracać jak do kobiety. W TVN opowiedział między innymi o tym, jak kształtowało się jego odchylenie.

Na stronie telewizji czytamy, że program "Czas na Show. Drag Me Out" ma być - o zgrozo - "pełen wspaniałej zabawy" i ma przybliżać "kulturę" drag queens. Ruszyły już nagrania. Program ma pojawić się na antenie wiosną.

Do promocji bezbożności zaangażowano rzecz jasna celebrytów - Andrzeja Seweryna, Annę Muchę i znanego z ubierania się w kobiece stroje Michała Szpaka. Mają oni pełnić rolę "jurorów".

Moda na szatańskie show idzie z Zachodu. Wspomniany Alexis Saint-Pete występował w brytyjskim programie "RuPaul's Drag Race UK".

Wiadomo już, że promotorzy transwestytów w swoim radykalnym, antybożym przesłaniu często sięgają dalej. Choćby w Stanach Zjednoczonych znane są występy drag queens w szkołach czy przedszkolach, by już od małego indoktrynować kolejne pokolenia. Cel jest jasny - bunt wobec znienawidzonego przez szatana Bożego porządku.

Jak widać, ta agenda dotarła już także do Polski i nie można się spodziewać, że liberałowie zatrzymają się w swoich nachalnych, bezwstydnych działaniach.

Prowadząca programu w TVN - Mery Spolsky - spodziewa się, że program "dużo zmieni w Polsce"...

Ostatnio zmieniany niedziela, 04 luty 2024 17:30
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Ostatnie komentarze

"ewangelizator"
Czy komukolwiek z Was śnił się dinozaur? Skoro ludzie żyli razem z dinozaurami, to powinny one pokazywać się w snach. A tak poza tym wszelkie ...
@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?
bluźnierczy allah-azathoth i jego kacerski prorok muhammad-alhazred, ich dzieła to koran-azif

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.