Szatański show w TVN

Szatański show w TVN

niedziela, 04 luty 2024 11:48
Szatański show w TVN

Uśmiechnięci prezenterzy, tzw. drag queens przedstawiani jako coś "fajnego". Telewizja TVN promuje płynność płciową, oswajając widzów z bezbożnością.

W mediach społecznościowych nie brakuje oburzenia po występie w zapowiedzi programu transwestyty, zwanego Alexis Saint-Pete.

Mężczyzna mówi, że gdy jest ucharakteryzowany na kobietę, powinno się do niego zwracać jak do kobiety. W TVN opowiedział między innymi o tym, jak kształtowało się jego odchylenie.

Na stronie telewizji czytamy, że program "Czas na Show. Drag Me Out" ma być - o zgrozo - "pełen wspaniałej zabawy" i ma przybliżać "kulturę" drag queens. Ruszyły już nagrania. Program ma pojawić się na antenie wiosną.

Do promocji bezbożności zaangażowano rzecz jasna celebrytów - Andrzeja Seweryna, Annę Muchę i znanego z ubierania się w kobiece stroje Michała Szpaka. Mają oni pełnić rolę "jurorów".

Moda na szatańskie show idzie z Zachodu. Wspomniany Alexis Saint-Pete występował w brytyjskim programie "RuPaul's Drag Race UK".

Wiadomo już, że promotorzy transwestytów w swoim radykalnym, antybożym przesłaniu często sięgają dalej. Choćby w Stanach Zjednoczonych znane są występy drag queens w szkołach czy przedszkolach, by już od małego indoktrynować kolejne pokolenia. Cel jest jasny - bunt wobec znienawidzonego przez szatana Bożego porządku.

Jak widać, ta agenda dotarła już także do Polski i nie można się spodziewać, że liberałowie zatrzymają się w swoich nachalnych, bezwstydnych działaniach.

Prowadząca programu w TVN - Mery Spolsky - spodziewa się, że program "dużo zmieni w Polsce"...

Ostatnio zmieniany niedziela, 04 luty 2024 17:30
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  Imie · 5 miesiecy temu
  Boże chroń nasze dzieci.
  • This commment is unpublished.
   liberał w kościele zielono? · 5 miesiecy temu
   @Imie Od czego chroń? LGBT jest naukowo udowodnione poczytaj trochę posłuchaj seksuologów
  • This commment is unpublished.
   Nick · 5 miesiecy temu
   @liberał w kościele zielono? Biblijnie jest udowodnione, że praktykowanie homoseksualizmu jest grzechem. Poczytaj trochę Biblii, a może Bóg ci otworzy oczy i rozjaśni umysł. Boże chroń nas od ludzi bezbożnych.
  • This commment is unpublished.
   Beata · 1 miesiecy temu
   @liberał w kościele zielono? Ta różnica od nauki a może nawet pseudonauki która jest głupotą w oczach Boga,  że trzeba takich ludzi upominać a nie propagować ich grzech . Trzeba upominać ew.modlić się za grzeszników by uchronić duszę takiego człowieka przed potępieniem.
 • This commment is unpublished.
  Helena · 1 miesiecy temu
  Na wybory NA KONFEDERACJĘ 9.06.24 tam sa jeszcze normalne Boze wartosci,mozemy jeszcze stanac za wsrtosciami naszego Ojca w niebie,idz na wybory

Ostatnie komentarze

Chodził do kościoła , ale się nie zaciągał, no ale jak już w końcu przyszedł, to trafił na list biskupa do wiernych. List mu nie ...
Koledzy, kazdy pseudo prorok musi miec na chleb...i to wszystko wyjasnia. Ci ludzi zeruja na niewiedzy biblijnej wierzacych. Guru to w Indiach a nie w ...
Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.
@PłaskoziemcaWyrazy wspólczucia
Ten Krzywy niech opowie które z jego rzekomych proroctw się spełniło!!! Może prorokował np. że będa anomalie pogodowe,że miłość oziębnie,ale o tym wszystkim Biblia uczy ...

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.