Warszawa

1°C

  Ekumenizm.pl życzy "błogosławieństwa Bożego" dla gejowskiej akcji w szkołach

  Ekumenizm.pl życzy "błogosławieństwa Bożego" dla gejowskiej akcji w szkołach

  czwartek, 25 październik 2018 18:51
  Ekumenizm.pl życzy "błogosławieństwa Bożego" dla gejowskiej akcji w szkołach fot. Twitter/Kaja Godek/KPH

  Promujący ekumenizm portal promuje także liberalną ideologię. W dodatku miesza do tego Boga.

  Na Twitterze portal życzył "błogosławieństwa Bożego" dla akcji "Tęczowy Piątek" organizowanej przez Kampanię Przeciw Homofobii.

  Akcja, według organizatorów, ma zostać przeprowadzona jutro w 211 szkołach. W jej ramach w placówkach mają się pojawić materiały związane z homoseksualizmem. A jej tematem ma być "akceptacja i otwartość na uczniów i uczennice LGBTQI".

  Należy zauważyć, że portal Ekumenizm.pl tym samym nie tylko zaprezentował liberalne i progejowskie poglądy, ale i uznał, że zapoznawanie dzieci z homoseksualną indoktrynacją jest "wolą Bożą". To zupełnie niezrozumiałe, biorąc pod uwagę, że Biblia określa akty homoseksualne jako "obrzydliwość", "zboczenie" i "sromotę".

  To jednak nie pierwszy podobny akcent u Ekumenizm.pl.

  W 2015 roku jego redaktor naczelny Dariusz Bruncz na łamach serwisu zarzucił polskim luteranom - ks. Leszkowi Czyżowi i ks. Markowi Londzinowi, którzy, zgodnie z prawdą, uznali, że Biblia nie akceptuje aktów homoseksualnych, iż "zamykają się oni w wigwamie seksualnych fobii".

  Z kolei za wyraz "pychy, małoduszności i obrazu Boga pełnego bezwzględności i surowości" Bruncz uznał słowa, że "z biblijnej perspektywy absolutnie nie da się zaakceptować stwierdzenia, iż miłość w obrębie jednej płci wypływa z Bożego aktu stworzenia".

  Tymczasem Boża natura jest pełna miłości i... nienawiści do grzechu. Bóg bowiem kocha każdego człowieka i pragnie dla niego tego, by żył zgodnie z Jego wolą. A ta, jak mówi Pismo Święte, jest "dobra, miła i doskonała" (Rz. 12,2).

  Tą wolą, jak czytamy wielokrotnie w Biblii, jest małżeństwo mężczyzny z kobietą. I to jest Boży najlepszy plan dla człowieka od początku stworzenia.

  Przy tej okazji przypomnijmy, że nie brakuje świadectw osób, które niegdyś prowadziły homoseksualny styl życia, ale gdy tylko realnie spotkały w swoim życiu Jezusa Chrystusa, ich życie odmieniło się i zaczęły żyć zgodnie z Bożą wolą. To dało im prawdziwe szczęście, wolność zamiast akceptacji swojego grzechu.

  Zobacz także: Ponad milion odsłon świadectwa byłej lesbijki (WIDEO) 

  REKLAMA

  Ostatnio zmieniany czwartek, 25 październik 2018 19:18

  Please publish modules in offcanvas position.