Niemen: mam nadzieję, że światło rozświetli mroki mózgów hejterów

Niemen: mam nadzieję, że światło rozświetli mroki mózgów hejterów

sobota, 29 lipiec 2023 15:12
kadr nagrania Natalii Niemen na Facebiooku kadr nagrania Natalii Niemen na Facebiooku fot. Natalia Niemen/Facebook

"Jestem wdzięczna za wylew jadu, agresji i nienawiści tryskających prawdziwymi wodospadami na rozmaitych forach zrzeszających protestantów różnych odłamów" - napisała w dzisiejszym poście na Facebooku Natalia Niemen.

"Piękne jest to, że tzw. naśladowcy Chrystusa pokazują nam wszystkim, czym jest Miłość. Tak. Ironia zamierzona. I tak, wygrywa Prawda, Miłość i Wolność" - dodała.

Z kolei w nagraniu zwróciła się do komentujących: "Drodzy hejterzy".

Po zdecydowanej krytyce środowiska protestanckiego, która wybrzmiała w jej głośnym wywiadzie dla "Wysokich Obcasów", Niemen wyraziła zaszokowanie tym, że skupiła obecnie na sobie uwagę osób, które jej nie znają i wywołała u nich emocje.

Zapowiedziała też kolejne wypowiedzi w mediach.

Jak stwierdziła, powodem dla tego rodzaju rozmów, jak ta z "Wysokimi Obcasami", jest "wsparcie cicho siedzących kobiet, mężczyzn, którzy są krzywdzeni, niszczeni, poniewierani czy w inny sposób zadawany jest im ból w takich miejscach jak kościół".

Dodała, że ma na myśli przede wszystkim Kościół protestancki, bo to "w tym obszarze zna temat przemocy religijnej".

- Nie tłumaczę się. Raczej daję światło i mam nadzieję, że to światło rozświetli mroki mózgów hejterów, a tych, którzy takie rzeczy, co ja przeżyli - dla nich będzie to swiatłem, wsparciem i podmuchem ciepła - powiedziała.

Oświadczyła, że takich wywiadów udziela po to, by osoby poszkodowane wiedziały, że "nie są same".

- I mi się dostaje i cieszę się z tego powodu, że mi się dostaje. Jestem troche jak taran - stwierdziła.

Podkreśliła, że "w miłości nie ma miejsca na przemoc, a Bóg jest dobry".

- Właściwy Bóg to nie jest Bóg, którego podaje się nam przez setki lat przefiltrowanego przez ideologie ludzkie. Masz w sobie moc, masz w sobie siłę, miłość, światło. Słuchaj serca. Kompasem twoim są emocje. Nigdy się nie poddawaj. A jeśli kiedyś przyjdzie ci chcieć się poddać, to pamiętaj, że jest taka Natalia Niemen, na którą publicznie rzucają zgniłe pomidory i śmierdzące jaja i która taranuje wszem i wobec. Jestem z tobą, wytrwamy, damy radę - zaapelowała.

Na koniec ponownie pozdrowiła "hejterów", których wezwała, żeby się "wyluzowali". Ostrzegła też, że będzie blokować "wszelkie hejterskie komentarze i ich autorów".

Niemen twierdzi, że otrzymuje "sygnały od kobiet oraz osób skrzywdzonych w kościele i katolickim i protestanckim."

"Czy zdajecie sobie sprawę, jak wielką siłę mi dajecie? Dla takich punktów zwrotnych w życiu warto było trwać tyle lat w więzieniach i katuszach" - oświadczyła.

Przypomnijmy, wcześniej były pastor John Godson zwrócił się do Natalii w mediach społecznościowych.

Napisał:

"Chcę, żebyś wiedziała, że cię kocham i codziennie się za ciebie modlę. Dziękuję za świadectwo i inspirację, którą byłaś. Przykro mi, że nie zawsze byliśmy dla Ciebie najlepszymi braćmi i siostrami. Wszyscy się uczymy. Wierzę, że po wszystkim odkryjesz, że tylko Bóg może dać ci wszystko, czego potrzebujesz. Jesteś i pozostaniesz moją siostrą. Niech cię Bóg błogosławi."

O modlitwę za Natalię Niemen zaapelował też Henryk Hukisz - były pastor i nauczyciel słowa z Poznania i Chicago, a obecnie kaznodzieja.

Ostatnio zmieniany sobota, 29 lipiec 2023 15:37
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  Dżejn · 10 miesiecy temu
  Czym się różni hejt wylany przez panią Niemen na protestantów od krytyki lub dezaprobaty postawy pani Niemen? Pani pisze, że protestanci to ludzie słabi, robaki itp. To nie hejt? 
 • This commment is unpublished.
  Gośka · 10 miesiecy temu
  Nieee no nieeee, jej wylewanie żali w GW w takim.........  Czy wysokich obcasach Chmmmm niech sobie kazdy dopowie . Jak już ktoś do niej to hejt, ja nie mogę, to jakaś schiza! !! Naprawdę chodzenie do gazety tego pokroju ma przynieść korzyść i zmianę dla kogo? No chyba dla niej szczególnie, mowi się o niej klika sie, i nie  ważne dobrze czy źle jest temat, jest aferka trza grzać kotlety . Czego się ona spodziewała? Chyba jest dorosła i zdaje sobie sprawę ze swoich słów i czynów. Ile ludzi tyle zdań. Widać tego chciała, włożyć kij w przysłowiowe mrowisko. Żałosne to wszystko
 • This commment is unpublished.
  Tomek · 10 miesiecy temu
  "Słuchaj serca. Kompasem twoim są emocje." - i tu jest pies pogrzebany
 • This commment is unpublished.
  Łukasz · 10 miesiecy temu
  a ponieważ bezprawie się rozmnoży przeto miłość wielu oziębnie.niestety ale sami produkujemy ludzi którzy potem odpadają od Boga i stają się 2-kroć gorsi niż przed nawróceniem.brak właściwej zdrowej nauki opartej na słowie-ciągła gadanina że Bóg cię kocha i ma plan dla ciebie, obiecuje się ludziom szczęście na ziemi, nie mówi się o uczni ostwie,zapieraniu się samego siebie, o relacji ja-Jezus.w zamian za to mamy nabo w niedziele i tyle zostaje.narazie w Polsce jest mało liderów którzy ostro mówią o pójściu na maxa za Jezusem,mamy w zamian fajne konferencje i wtedy czujemy się git.a potem przychodzi codzienność i jest dno.niestety ale tak funkcjonujemy.co by było gdyby jutro każdemu z nas przystawili spluwę do skroni i dali wybór-Jezus albo śmierć?nie jesteśmy na to gotowi.czas jest zły nów
  • This commment is unpublished.
   były charyzmatyk · 10 miesiecy temu
   @Łukasz "obiecuje się ludziom szczęście na ziemi" - kwintesencja tego co głoszą charyzmatycy tzw. trzeciej fali, czyli zdrowie, szczęście, powodzenie materialne, sukces osobisty "tu i teraz". Tak samo twierdzenie o budowaniu "królestwa Bożego" na ziemi itd. Spędziłem jakiś czas w tym środowisku i było to dla mnie totalne rozczarowanie. Przede wszystkim oczekiwano ode mnie że będę zawsze pozytywnie nastawiony, wiecznie z "bananem" na twarzy, na każde zapytanie o to jak się mam odpowiem że "wszystko jest super" nawet wtedy gdy było wręcz odwrotnie. A gdy byłem po prostu szczery, odpowiadałem zgodnie z prawdą jak jest to spotykałem się co najmniej z dziwnymi spojrzeniami albo z tekstami typu "nie powinieneś tak mówić bo co wyznajesz, to otrzymasz". 
  • This commment is unpublished.
   były charyzmatyk · 10 miesiecy temu
   @Łukasz A gdy otwarcie mówiłem że "wyznawanie" i "ogłaszanie" nie działa w moim życiu to spotykałem się z zarzutami o słabą wiarę czy wręcz jej brak, albo o to że coś nie tak jest w mojej relacji z Bogiem, że mam jakieś "duchowe blokady" czy "warownie" 
 • This commment is unpublished.
  Przemo 76 · 10 miesiecy temu
  Brawo pani Natalio, jestem z tych osób które doskonale rozumieją sens tego przekazu.Stanowczo muwie Dość.... każdej formie kościołów i tytułów typu jestem protestantem czy chrześcijaninem.Czas się obudzić i przejrzeć z na oczy że każdy Kościół to miejsce Manipulacji i korzyści łacznie z władzą....a few.Dziękuję za wypowiedź.
 • This commment is unpublished.
  Daniel · 10 miesiecy temu
  Pani Niemen jest odważna. Mam nadzieję że przywódcy kościoła protestanckiego wyciągną jakieś wnioski i zrozumieją że ludzie nie są głupi i swój rozum mają. Jak się nie zmienią to ludzie im podchodzą 
 • This commment is unpublished.
  Andrzej · 10 miesiecy temu
  „Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?” (Łk 18,8)
 • This commment is unpublished.
  Gośka · 10 miesiecy temu
  Ogólnie patrząc na profil na insta  Natalli Niemen nie da się nie zauważyć niestety, że sama bryluje w narcystycznych klimatach? Jedno ze zdjęć w wymownej pozie z podpisem "uderz w religię a narcyzy się odezwą". Gdzie sama wygląda jak narcyz. Rozcięcie dekoldu do pępka, no ale cóż?. Pisze o kościelnych narcyzach a sama tak dokładnie wygląda. No bo w jakim celu człowiek wstawia setki swoich zdięć w różnych pozach, minach?  No chyba po to aby uslyszec ojejjj Nataljo jaka pieka , jaka cudowna, jaka jestes odważna, jaka ty taka owaka..... Nie przeczę że po kościołach nie ma narcyzów. Owszem są wszędzie. Uważam że winni temu są ludzie którzy tam chodzą i nic z tym nie robią. Latami na to pozwalają, bo tak jest wygodnie. A potem nagle szok! Zło triumfuje kiedy dobrzy ludzie nic nie robia 
 • This commment is unpublished.
  Agata · 10 miesiecy temu
  No cóż, taki sławny ojciec, to i córka trochę zawalczyła o rozgłos. Ale to co wygaduje na temat swojego nowego swiatopoglądu to jakiś totalny stek bzdur, magii, astrologii, religii wschodu i samouwielbienia. Szkoda mi tej Pani, a jeszcze bardziej jej rodziny. Dopiero im namiesza w głowach...
 • This commment is unpublished.
  doriska · 7 miesiecy temu
  czytajmy Ewangelię, tam Jezusa się poznaje i kocha, bo nie sposób inaczej

Ostatnie komentarze

@LilaAle nie mówił tak o matce Pana.
Ten pastor który nazywa Matkę Boską Demonem? Jest znany pomiedzy Fundamentalnej protestanckiej polskiej połoni w Stanach i w Kanadzie… ma wielkie powodzenie.. przestraszajca herezja przeciwko ...
@Janek 72a kto to jest Stepanow ? jaki pastor ?
Od lat opowiada dyrdymały a naiwni słuchacze patrzą w niego jak w jakiegoś guru. Dość dobrze umie wykorzystywać dla swoich celów różnych utalentowanych ludzi a ...
fałszerskie bergoglio WMAWIA nam GRZECH WIECZNY PRZECIWKO DUCHOWI ŚWIĘTEMU czyli zrównywanie Boga z dJABŁEM
@HaniaCzy to nie ona była "osobistym doradcą duchowym" Trumpa za jego prezydentury?
Pani Cindy to fałszywy prorok.
A syndrom sztokholmski w Polsce poszedl i zaglosowal na oredownikow : przyjdzta do Polski i robta co chceta,wy biedni nachodzcy

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.