Szatański show w TVN

Szatański show w TVN

niedziela, 04 luty 2024 11:48
Szatański show w TVN

Uśmiechnięci prezenterzy, tzw. drag queens przedstawiani jako coś "fajnego". Telewizja TVN promuje płynność płciową, oswajając widzów z bezbożnością.

W mediach społecznościowych nie brakuje oburzenia po występie w zapowiedzi programu transwestyty, zwanego Alexis Saint-Pete.

Mężczyzna mówi, że gdy jest ucharakteryzowany na kobietę, powinno się do niego zwracać jak do kobiety. W TVN opowiedział między innymi o tym, jak kształtowało się jego odchylenie.

Na stronie telewizji czytamy, że program "Czas na Show. Drag Me Out" ma być - o zgrozo - "pełen wspaniałej zabawy" i ma przybliżać "kulturę" drag queens. Ruszyły już nagrania. Program ma pojawić się na antenie wiosną.

Do promocji bezbożności zaangażowano rzecz jasna celebrytów - Andrzeja Seweryna, Annę Muchę i znanego z ubierania się w kobiece stroje Michała Szpaka. Mają oni pełnić rolę "jurorów".

Moda na szatańskie show idzie z Zachodu. Wspomniany Alexis Saint-Pete występował w brytyjskim programie "RuPaul's Drag Race UK".

Wiadomo już, że promotorzy transwestytów w swoim radykalnym, antybożym przesłaniu często sięgają dalej. Choćby w Stanach Zjednoczonych znane są występy drag queens w szkołach czy przedszkolach, by już od małego indoktrynować kolejne pokolenia. Cel jest jasny - bunt wobec znienawidzonego przez szatana Bożego porządku.

Jak widać, ta agenda dotarła już także do Polski i nie można się spodziewać, że liberałowie zatrzymają się w swoich nachalnych, bezwstydnych działaniach.

Prowadząca programu w TVN - Mery Spolsky - spodziewa się, że program "dużo zmieni w Polsce"...

Reklama

Ostatnio zmieniany niedziela, 04 luty 2024 17:30
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Ostatnie komentarze

@JoannaZnajdź kochanka. Z twego już nic nie będzie 
@TemperamentnaZnajdź kochanka. Od niego sexu już nie będzie. 
@nie rozumiemCzłowiek, już skrzywdzony przez sposób w jaki "dano mu życie" ma być z tego powodu zabity?  Zabić dziecko, bo "ojciec" to przestępca? Takie uzasadnienie decyzji o odebraniu ...
@Artur Są filmy jak to Rosjanie strzelają w plecy ....
@Gitara2) (ciąg dalszy poprzedniego komentarza)
... Strzeżcie więc pilnie swoich dusz, gdyż nie widzieliście żadnej postaci w dniu, w którym PAN przemówił do was na ...
@Gitara1) "Nie zapominaj o dniu, w którym stałeś przed PANEM, swoim Bogiem, na Horebie, gdy PAN powiedział do mnie: Zgromadź mi lud, abym im przekazał ...
@ArturŻadni Niemcy, tylko USA, UK i prawdopodobnie Izrael, bo od czasu przewrotu: Jaceniuk, Poroszenko, Zelensky - wszyscy oni i wielu innych na wysokich stołkach w ...

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.