Warszawa

9°C

  Oto co mówiła Maja Frykowska w "Skandalistach" (WIDEO)

  Oto co mówiła Maja Frykowska w "Skandalistach" (WIDEO)

  czwartek, 05 kwiecień 2018 19:59
  Maja Frykowska-Brzezińska Maja Frykowska-Brzezińska kadr programu "Skandaliści" w Polsat News

  Maja Frykowska-Brzezińska w programie "Skandaliści" Agnieszki Gozdyry w Polsat News miała okazję opowiedzieć o Jezusie. Co dokładnie mówiła? O tym w artykule.

  - Urodziłam się na nowo, kiedy w moim życiu pojawił się Jezus Chrystus. Poznałam żywego realnego Boga - oznajmiła już na samym początku programu.

  Zwróciła uwagę, że wielu ludzi myśli, że jest osobami wierzącymi tylko z tego powodu, że wierzy, że Bóg istnieje. Tymczasem za Bogiem trzeba iść zgodnie z Jego zasadami.

  - Zaczynamy łamać swój charakter w wielu sytuacjach, co nie jest łatwe, bo najtrudniejszą rzeczą jest przemiana naszego umysłu - podkreśliła.

  Mówiła też o tym, czym jest Kościół. Zaznaczyła, że Kościół tworzą ludzie. Jest więc społeczność z ludźmi, a przede wszystkim z Bogiem. Przypomniała, że ona sama należy do kościoła, w którym jest pastor, a nie ksiądz.

  - My mamy człowieka, pastora, który, kiedy mówi o małżeństwach, o pewnych relacjach, to doskonale wie, o czym mówi, z tego powodu, że ma żonę, dzieci. Sama uwielbiam kazania mojego pastora - Krzysztofa Zaręby, bo on zawsze mówi na swoich przykładach - powiedziała.

  Odnosiła się także do tego, kim była przed nawróceniem. Jak wyznała, to, że prowadziła życie metodą prób i błędów, miało z pewnością związek z jej dzieciństwem, brakiem rodziców.

  Życie w show-biznesie zostawiało w jej życiu pustkę i czuła, że do niczego jej nie prowadzi.

  - Jeżeli dalej bym szła tym torem, to nastąpiłaby totalna destrukcja. Bo były imprezy, zabawy, narkotyki - wyznała.

  Pamięta, że, gdy na początku spotkała Jezusa, nie wszyscy wierzyli w jej przemianę.

  - W pierwszym momencie, kiedy się nawróciłam, to każdy zastanawiał się czy rzeczywiście ta Frykowska się nawróciła czy to jej kolejna prowokacja czy się lansuję. Ale ja konsekwentnie za tym poszłam - wspomniała.

  Teraz nie brakuje ludzi, którzy widząc jej świadectwo, piszą do niej i pytają ją, jak żyć. Ona w takich sytuacjach, zanim odpowie, przede wszystkim modli się, by być pewną, że to, co powie, pochodzi od Ducha Świętego.

  Sama, dzięki Bogu, ma w sobie "ponadnaturalny pokój".

  - Modlę i pytam Ducha Świętego, co chce, żebym dzisiaj przekazała ludziom. Chcę być Jego naczyniem i to daje mi pewność i moc, której nie doświadczyłam w świecie wśród ludzi show-biznesu, którzy często są niestety zagubieni - stwierdziła.

  Za podstawę uznaje relację z "żywym, realnym" Bogiem.

  - Kiedy przychodzę do Boga, to nie mówię Ojcze nasz, zdrowaś Mario, tylko przede wszystkim zaczynam z nim rozmawiać. Wiem, że ludziom, którzy nie są nawróceni, wydaje się to kosmiczne - oświadczyła.

  Według niej, wielu ludzi nie ma świadomości, że świat duchowy naprawdę istnieje, a jeśli mają taką świadomość, to "nie chcą tego przyjmować".

  - Tak jak jest Bóg, tak też są siły ciemności i to się dzieje w świecie realnym - stwierdziła.

  Jak przyznała, sama kiedyś doznawała "ataków demonicznych". Opisała to jako "przeokrutny strach, dziwne zjawiska".

  - Wychodziłam z ciała i widziałam demony. Świat duchowy istnieje. Narkotyki są jednym z głównych elementów, które bardzo mocno otwierają cię na ten świat - powiedziała.

  Przestrzegła przed chodzeniem do wróżek, tarocistów i czarodziejów, a zamiast tego zachęciła do poddania się Bożej mocy, która jest silniejsza od diabelskiej.

  Podkreśliła, że sama wierzy, bo doznaje Bożej mocy, ma społeczność z Bogiem.

  - Patrząc na mnie tamtą, a tą obecną, to to jest nieprawdopodobne, bo człowiek nie byłby w stanie tego zrobić - zauważyła.

  Ostrzegła, że jeśli nie należymy do Boga, to automatycznie należymy do diabła, bo "księciem tego świata jest diabeł". Niemniej Bóg jest dżentelmenem i nie robi niczego na siłę.

  W programie odniosła się także do wydarzeń medialnych, które wpisały się w jej biografię.

  Powiedziała między innymi, że wybaczyła Wojciechowi Cejrowskiemu za "medialny lincz" w jednym z programów przed laty, ale i dodała, że wbrew przekonaniu wielu, w programie "Big Brother" z jej udziałem nie było słynnego "seksu w jacuzzi".

  Program "Skandaliści" z Mają Frykowską-Brzezińską można obejrzeć na stronie Polsat News

  REKLAMA

  Dodaj komentarz

  Komentarze  

  -15 # RE: Oto co mówiła Maja Frykowska-Brzezińska w "Skandalistach" (WIDEO)Roland 2018-04-06 10:01
  A czy ta pani przestała uprawiać nierząd? Proponuję wziąć do ręki Pismo Święte i poczytać o dziewictwie kobiet.
  Odpowiedz
  +9 # RE: Oto co mówiła Maja Frykowska-Brzezińska w "Skandalistach" (WIDEO)ChnNews.pl 2018-04-06 10:15
  Pani Maja Frykowska-Brzezińska ma męża.
  Odpowiedz
  +4 # RE: Oto co mówiła Maja Frykowska-Brzezińska w "Skandalistach" (WIDEO)mat99 2018-04-07 10:26
  Panu nigdy się nie zdażyło popoełnić czegoś złego w przeszłości?
  Odpowiedz
  -9 # RE: Oto co mówiła Maja Frykowska-Brzezińska w "Skandalistach" (WIDEO)Roland 2018-04-09 19:45
  Tylko że Pismo Święte mówi jasno iż kobieta może wyjść za mąż będąc dziewicą a nie nierządnicą.
  Odpowiedz
  +1 # Spokojniegosciu 2018-04-11 09:43
  A Księgę Ozeasza Pan czytał w Tym Piśmie Świętym? Kogo poślubił Ozeasz?
  Odpowiedz
  -5 # RE: SpokojnieRoland 2018-04-11 17:20
  Oczywiście, że znam Ksiegę Ozeasza. Mamy tutaj przekłamanie w tłumaczeniu. Gomer nie była nierządnicą tylko kobietą niegodziwą /a wicked wife/. Gdyby Gomer była prostytutką, to cała wtedy cała analogia z ludem Izdaelskim nie miałaby sensu. Chyba, że ktoś tu próbuje wami manipulować, że lud Izraelski nie był ludem czystym w czasie wybrania.
  Odpowiedz
  -1 # ho fiu fiu znawca pismaspokojnie 2018-04-16 12:16
  No proszę, a może Izrael nie cudzołożył uprawiając bałwochwalstwo? Widać musi sobie Pan teraz przypomnieć nowotestamentowe analogie, o ile uznaje Pan zasadę Sola Scriptura, choć wątpię widząc, że ma Pan jednak oczy zamknięte na stary testament. Sam przecież Apostoł Paweł pod natchnieniem Ducha Świętego przyrównał w Pierwszym Liście do Koryntian, w szóstym rozdziale, grzech do cudzołóstwa.
  Odpowiedz
  0 # RE: ho fiu fiu znawca pismaRoland 2018-04-16 18:01
  Oczywiście, że lud izraelski cudzołożył, bo był krnąbrny tak samo jak Gomer, ale robił to po tym jak został ludem wybranym przez Boga. Dopuszczał się zdrady. Czym innym jest zdrada w związku (cudzołóstwo) czym innym nierząd. Powtarzam Bóg zawsze wymagał od kobiet czystości żeby wyjść za mąż, tak samo jak czysty był lud izraelski gdy został wybrany przez Boga.
  Odpowiedz
  +5 # rudzielec2@autograf.plAda 2018-04-12 07:43
  Dzieki Bogu to nie Biblia tak uczy ale ty . Kto przychodzi do Jezusa jest nowym stworzeniem. Calkowicie nowym. Krew Jezusa zmazuje wszelki grzech . Maja jest tak samo piekna i czysta jak kazdy inny chrzescijanin. Ile szkody czynia tak zle nauki powolujace sie na Biblie tego nikt nie zmierzy . Co Bog oczyscil ty nie miej za skalane .
  Odpowiedz
  0 # RE: rudzielec2@autograf.plRoland 2018-04-13 21:37
  Utrata dziewictwa nie jest grzechem, tylko sposobem, w jaki kobieta staje się mężatką. Zatem nie można mówić o wymazaniu grzechu, bo go tutaj nie ma. Pismo Święte wyraźnie mówi, że wszystko co ponad to jest nierządem i to są prawa wieczne. Radzę wiecej modlić się a nie powtarzać utarte formułki.
  Odpowiedz
  0 # ehspokojnie 2018-04-16 12:18
  Radzę jednak Panu Rolandowi większy respekt do całości Bożego Słowa!
  Odpowiedz

  Please publish modules in offcanvas position.