Piękne słowa Messiego o Bogu po zdobyciu mistrzostwa świata

Piękne słowa Messiego o Bogu po zdobyciu mistrzostwa świata

poniedziałek, 19 grudzień 2022 18:48
Lionel Messi Lionel Messi kadr wywiadu dla TyC Sports

Kapitan reprezentacji Argentyny Lionel Messi nie zapomniał o Bogu, gdy udzielał wywiadu po zwycięstwie w finałowym meczu mundialu nad Francją.

Wynik pasjonującego spotkania Argentyna-Francja po dogrywce był remisowy: 3-3. Zawodnicy z Ameryki Południowej rozstrzygnęli losy mistrzostwa w rzutach karnych.

Messi był czołowym piłkarzem nie tylko w finale, ale i na całym mundialu. Został uznany za najlepszego zawodnika turnieju rozegranego w Katarze.

Po meczu z Francją przyznał, że to, co się wydarzyło, było szalone. Messi postrzega końcowy triumf i mistrzowskie trofeum jako dar od Boga.

- Bardzo tego chciałem. Wiedziałem, że Bóg mi to da. Byłem tego pewien i miałem przeczucie, że to jest ten moment - wyznał w wywiadzie dla argentyńskiego kanału sportowego TyC Sports.

Przyznał, że ten końcowy triumf wspaniale wieńczy jego karierę i trudno byłoby mu nawet prosić o więcej.

- Dziękuję Bogu za to, że dał mi wszystko i kończenie kariery w ten sposób, bo to z pewnością są ostatnie jej lata, jest czymś imponującym - stwierdził.

Odnosząc się do finału, kapitan Argentyny przyznał, że był to mecz, w którym jego drużyna musiała się dużo nacierpieć, ale teraz nadszedł czas, aby cieszyć się zwycięstwem.

- Dwa strzały i Francja wyrównała. Dostali jeszcze jednego karnego i strzelili. Dzięki Bogu później zrobiłem to, co do mnie należało i to, o czym marzyłem - mówił cytowany przez serwis "The Athletic".

Na podstawie: The Athletic, Religion Unplugged

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Ostatnie komentarze

Czy komukolwiek z Was śnił się dinozaur? Skoro ludzie żyli razem z dinozaurami, to powinny one pokazywać się w snach. A tak poza tym wszelkie ...
@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?
bluźnierczy allah-azathoth i jego kacerski prorok muhammad-alhazred, ich dzieła to koran-azif
@Urlyk kult św Ulric-a jest lepszy jak to całe Bergoglio

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.