Warszawa

9°C

  Kamiński szokuje: modlitwa i Biblia nigdy nikogo nie zmieniły

  Kamiński szokuje: modlitwa i Biblia nigdy nikogo nie zmieniły

  czwartek, 07 grudzień 2017 18:07
  Jakub Kamiński Jakub Kamiński

  Nieoczekiwane słowa polskiego ewangelisty Jakuba Kamińskiego.

  W programie, który opublikował, szokuje.

  Stwierdza między innymi, że modlitwa nie tylko nie zbawia, ale jeszcze nigdy nikogo nie zmieniła. Podobnie... Biblia.

  Na wideo poniżej wyjaśnia dlaczego tak mówi.

  Jakub Kamiński to były piłkarz. Jak sam przyznaje, gdy rozwijał swoją karierę, prowadził imprezowy tryb życia, wpadając w uzależnienia. Jego życie stanęło na zakręcie, gdy doznał poważnej kontuzji. Jak mówi, podczas konferencji z ewangelistą Alejandro Ariasem jego kolano (miał zerwane więzadła) zostało w cudowny sposób uzdrowione. Od tamtej pory żyje w pełni dla Jezusa Chrystusa. Podróżuje i głosi ewangelię, a szereg osób zaświadczyło już, że po jego modlitwie w imieniu Jezusa zostało uzdrowionych. Kamiński jest żonaty, a jego żona spodziewa się dziecka.

  Zobacz także: Kto jest dzieckiem Bożym: Odpowiedź

  REKLAMA
   

   

  Dodaj komentarz

  Komentarze  

  0 # Zagalopował sięGrześko 2018-07-17 23:47
  Mówienie, że słowo Boże ( prawda ) nigdy nikogo nie zmieniła to kłamstwo. Zagalopował się bez względu co chciał przez to powiedzieć i jak. Jan Chrzciciel ewangelista pod koniec życia swego wydał szlachetny owoc podobnie apostołowie wszyscy pod koniec życia.. przez które byli wpierw odrzucani opluwani, pomawiani.. Kamiński to gorliwy fajny ewangelista.. super bo mówi o prawdzie, iż wielu nie jest zbawionych bo to prawda. Większość tzw chrześcijan nie jest gotowa na jego przyjście. Ponieważ prześladuje pojawiają i krzywdza prawdziwych braci i siostry. Kamiński powiela owoce dobre jednak to za mało by być wielkim przed Bogiem jeśli pominie jedną kluczową rzecz i prawde. Moim zdaniem ja dzisiaj pominął.
  " kto zmieni jedno przykazanie bedzie najmniejszym w krolestwoe niebieskim" Kaminski jako ewangelista Bozy ma wzywac do pokuty bo kosciol spi. Ale tylko poprzez wnakaz dazenia do doskonalosci. Niestety tego nie robi. Nawet nie rozumie co to oznacza. Miłość do prawdy psalm 119. Nie jest gotowy by być " wielkim ewangelista " w Bożych oczach. Mówienie pół prawdy jest klamstwem- Jerzy Wachowicz
  Odpowiedz

  Please publish modules in offcanvas position.