Warszawa

0°C

  Polska przyjmie tłumy muzułmańskich imigrantów? Zobacz, co w takiej sytuacji radzi Franklin Graham

  Polska przyjmie tłumy muzułmańskich imigrantów? Zobacz, co w takiej sytuacji radzi Franklin Graham

  czwartek, 23 kwiecień 2015 16:41
  Franklin Graham Franklin Graham fot. BGEA

  Imigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu masowo napływają na południe Europy. A możliwe, że zaraz część z nich będzie musiała przyjąć Polska.

  W Brukseli trwa właśnie szczyt Unii Europejskiej poświęcony rozwiązaniu problemu rosnącej fali imigrantów i powstrzymaniu tragedii, do jakich dochodzi na Morzu Śródziemnym.

  Wielu imigrantów przybywa na Stary Kontynent z państw muzułmańskich, między innymi z rejonów, w których działa Państwo Islamskie albo trwa wojna domowa jak w Syrii, Iraku czy Libii.

  Ponieważ kraje południa nie są w stanie przyjmować wszystkich przyjezdnych, pojawił się pomysł, by ciężar rozłożyć także na pozostałe kraje Unii.

  Tymczasem w Stanach Zjednoczonych przed ochoczym przyjmowaniem muzułmańskich imigrantów ostrzega znany także w naszym kraju kaznodzieja - Franklin Graham.

  "Nasz rząd musi powstrzymać wszelką imigrację muzułmanów z państw, w których są aktywne komórki terrorystyczne i tych, które podejmują działania zbrojne, by pokonać Państwo Islamskie".

  Ten Tweet Grahama został udostępniony setki razy. Zdania wśród komentujących tę opinię były podzielone. Jedni pisali, że "islam nie jest religią i wzywa do przejęcia kontroli nad każdą sferą społeczną". Inni byli zniesmaczeni takim stanowiskiem Grahama, pytając: "czy to ewangelia czy polityka?".

  Wcześniej kaznodzieja ostrzegał, że z powodu napływu mas ogromnej liczby muzułmańskich imigrantów, możliwa jest nawet powtórka holokaustu.

  - Czy holokaust może się powtórzyć? Obawiam się, że tak. Antysemityzm jest na najwyższym poziomie od późnych lat 30. Wynika to z napływu muzułmańskich imigrantów do Europy, Stanów Zjednoczonych i innych państw zachodnich w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Oni przynoszą nienawiść wobec Żydów i chrześcijan - stwierdził.

  Co naprawdę czeka Europę i Stany Zjednoczone w przypadku przyjmowania mas imigrantów?

  Czytaj także: Polskę zaleją uchodźcy z państw muzułmańskich? Niemiecki rząd chce zmian

  Źródło: Charisma News

  Please publish modules in offcanvas position.