Warszawa

1°C

  Jego serce nie biło przez 20 minut. Opisuje, jak wygląda i co powiedział mu Jezus (WIDEO)

  Jego serce nie biło przez 20 minut. Opisuje, jak wygląda i co powiedział mu Jezus (WIDEO)

  poniedziałek, 18 maj 2015 14:00
  Zack Clements Zack Clements kadr reportażu CBS

  Ten 17-latek z Teksasu (USA) nagle upadł na lekcji WF. Natychmiast przewieziono go do szpitala.

  Lekarze starali się przywrócić go do życia, ale bezskutecznie. Serce Zacka Clementsa nie biło przez 20 minut. Gdy w końcu udało się przywrócić mu puls, został przewieziony do innej placówki i tam po paru dniach obudzony na oddziale intensywnej opieki medycznej.

  Teraz chłopak twierdzi, że w czasie, gdy był martwy, widział Jezusa.

  - Gdy nie było mnie przez te 20 minut, ujrzałem człowieka z długimi potarganymi włosami i grubą brodą. Nie zajęło mi długo, by zrozumieć, że to był Jezus - wyjaśnia.

  - Podszedłem do Niego. On położył swoją dłoń na moim ramieniu. Powiedział, że wszystko będzie dobrze i żebym się nie martwił. Uspokoiłem się i odczuwałem pokój - dodaje Zack.

  Jak mówi, słyszał też w tle śpiew aniołów.

  Jego ojciec zdaje sobie sprawę, że wielu ludziom może być trudno przyjąć tę historię, ale dla jego rodziny, to, co się stało, jest cudem.

  - Obudził się i powiedział nam, że doświadczył czegoś takiego. Nie da się tego wytłumaczyć. To nie jest tak po ludzku możliwe - mówi Billy Clements.

  KliknijMatka Zacka, Teresa, podkreśla, że choć to, co stało się z jej synem, pozostaje dla lekarzy tajemnicą, jest przekonana, że jego powrót do życia to rezultat Bożej interwencji.

  - Tak się cieszę, że pozwolił mi mieć moje dziecko przy sobie - mówi kobieta.

  W reportażu telewizji CBS słyszymy, że Zack dochodzi do zdrowia w "niesamowity" sposób.

  Jeden z jego krewnych założył stronę, na której można przekazywać fundusze na opłacenie jego leczenia. Nie napisał na niej o objawieniu, którego doznał Zack.

  Wyjawia natomiast szczegóły stanu chłopaka. Wynika z nich, że, nie będzie potrzebował operacji. Z każdym dniem jest coraz silniejszy. Chodzi, rozmawia i spożywa posiłki. Będzie nosił specjalną kamizelkę stale monitorującą bicie serca przez miesiąc. Nie wiadomo jeszcze kiedy będzie mógł zostać odesłany do domu.

  Zobacz reportaż CBS poniżej.

  Zobacz także: Był martwy przez 45 minut. Oto co się stało po modlitwie jego matki (WIDEO)

  Chcesz więcej informacji od ChnNews.pl?

   

  Źródło: CBS, Christian Post

   

   

  Please publish modules in offcanvas position.