Warszawa

0°C

  Benny i Suzanne Hinnowie ogłosili termin swego ponownego ślubu

  Benny i Suzanne Hinnowie ogłosili termin swego ponownego ślubu

  czwartek, 28 luty 2013 12:44
  Benny i Suzanne Hinnowie Benny i Suzanne Hinnowie fot. CBN Video

  Ewangelista Benny Hinn i jego żona Suzanne ogłosili, że wezmą ponownie ślub 3 marca. Ceremonię zaślubin poprowadzi pastor Jack Hayford.

  Benny Hinn podzielił się swoimi uczuciami w liście do przyjaciół i partnerów swojej służby. Napisał:

  "3 marca Suzanne i ja staniemy przed Bogiem i członkami naszych rodzin, ciesząc się z odnowienia naszego małżeństwa. Ceremonię poprowadzą: dr Jack Hayford, ewangelista Reinhard Bonnke i ojciec Suzanne - dr Roy Harthern!".

  Ewangelista podziękował wierzącym za modlitwy:

  "Chciałbym podziękować wam za modlitwy i miłość, jaką nam okazaliście! Suzanne i ja wierzymy, że służba, którą dał nam Bóg, będzie jeszcze większa w przyszłości. A Suzanne będzie u mojego boku przez resztę mojego życia".

  "Wierzę, że wkraczamy w bezprecedensowy okres, w którym ujrzymy Boże namaszczenie, jakiego jeszcze nigdy nie doświadczyliśmy! Idąc naprzód, wierzymy, że przez naszą służbę Bóg będzie nie tylko zbawiał dusze i uzdrawiał ciała, ale i uzdraawiał rodziny. Chwała Mu za to, czego dokonał. Dziękuję również Wam, że cieszycie się razem z nami" - dodał.

  Benny i Suzanne Hinnowie byli małżeństwem przez około 30 lat. Mają trzy córki i syna.

  W 2010 roku o rozwód wniosła Suzanne ze względu na różnice, które wówczas uznawała za "nie do pogodzenia". Około roku temu Benny Hinn ogłosił, że oboje postanowili poczynić kroki na rzecz pojednania.

   

  Źródło: Christian Post

  Please publish modules in offcanvas position.