USA: wycinają organy abortowanym dzieciom, gdy te jeszcze żyją, a państwo to opłaca

USA: wycinają organy abortowanym dzieciom, gdy te jeszcze żyją, a państwo to opłaca

sobota, 22 sierpień 2015 16:49
USA: wycinają organy abortowanym dzieciom, gdy te jeszcze żyją, a państwo to opłaca fot. Pixabay.com

Światło dzienne ujrzało kolejne nagranie przedstawiające przerażające praktyki aborterów z organizacji Planned Parenthood.

W siódmym już opublikowanym klipie znalazł się między innymi wywiad z byłą technik firmy StemExpress współpracującej z Planned Parenthood.

Wspomina ona, jak pewnego razu w klinice PP w San Jose w Kalifornii kobieta, która była jej nadzorczynią, wezwała ją, by pokazać, że serce abortowanego dziecka nadal bije. Mimo to zdecydowała się na procedurę wyjęcia jego mózgu.

- Widok abortowanego dziecka wprawił mnie w osłupienie. To był najbardziej dojrzały płód i coś najbliższego dziecku, co tylko widziałam - mówi Holly O'Donnell.

Kobieta opisuje, jak jej zwierzchniczka pokazała jej bijące serce.

Według niej, abortowane dziecko miało ukształtowane cechy twarzy.

- Miało twarz. Nos był bardzo wyrazisty. Miało powieki i wyraźne usta - tłumaczy.

Ponieważ dziecko zostało usunięte bez większych szkód dla ciała, nadzorczyni stwierdziła, że jest to "bardzo dobry płód", a firma będzie w stanie z tego skorzystać. Postanowiła następnie wyjąć mózg.

- Najpierw przechodzi się przez twarz - zaczęła mówić o mrożącej krew w żyłach procedurze zwierzchniczka.

O'Donnell opowiada następnie:

"Wzięła nożyczki i zrobiła niewielkie nacięcie na podbródku. Potem przeszła przez usta. I mówi: dobrze, możesz zrobić resztę?".

O'Donnell niechętnie, ale spełniła zalecenia, by dokonać cięcia "przez środek twarzy".

Mózg został wyjęty i włożony do słoika.

- Siedzę i myślę: "co ja właśnie zrobiłam?". Wtedy zrozumiałam, że nie mogę już pracować dla tej firmy - dodaje Holly O'Donnell.

Jak mówi, pamięta, jak trzymała w swoich dłoniach martwe dzieciątko, a następnie wyrzuciła je do pojemnika z odpadami medycznymi.

Z pojemnika nadal wystawały jednak nóżki dziecka.

- Pamiętam, jak podniosłam obie jego stópki i włożyłam je z powrotem do pojemnika, a następnie zamknęłam przykrywkę - opisuje.

Jak twierdzi, wróciła później do pojemnika, ze łzami w oczach podniosła przykrywkę i wzięła dziecko do rąk.

- Naprawdę ciężko jest zdać sobie sprawę, że jesteś jedyną osobą, która kiedykolwiek będzie trzymała to dziecko - wyjaśnia O'Donnell.

Pozostałe klipy potwierdzają, że również inne nienarodzone abortowane dzieci poddawano procedurze wycinania organów jeszcze w momencie, gdy ich serce biło.

Wszystkie nagrania ukrytą kamerą wykonali członkowie Centrum na rzecz Postępu Medycznego, którzy w tym celu nieraz podawali się za przedstawicieli firmy zainteresowanej kupnem organów abortowanych dzieci.

To dzięki nim świat dowiedział się o barbarzyństwie Planned Parenthood i o tym, że organizacja ta bierze pieniądze za poszczególne tkanki dzieciątek.

Samo Planned Parenthood broni się, twierdząc, że aborcje stanowią "tylko" 3 procent jego całej pracy. Jest oskarżane o dokonywanie 300 tys. zabiegów przerywania ciąży rocznie.

Pomimo publikacji wstrząsających nagrań, PP cieszy się niezmiennym poparciem prezydenta Baracka Obamy. Z budżetu federalnego dostaje 500 mln dolarów rocznie. Cały dochód PP w ciągu ostatniego roku sięgnął 1,2 mld dolarów.

Zobacz także: Mało brakowało, by ich nie było. Zobacz, jak uniknęli aborcji (WIDEO)

Źródło: ChristianNews.net, Reuters

Chcesz więcej informacji od ChnNews.pl?

 

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Czy komukolwiek z Was śnił się dinozaur? Skoro ludzie żyli razem z dinozaurami, to powinny one pokazywać się w snach. A tak poza tym wszelkie ...
@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?
bluźnierczy allah-azathoth i jego kacerski prorok muhammad-alhazred, ich dzieła to koran-azif
@Urlyk kult św Ulric-a jest lepszy jak to całe Bergoglio

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.