Warszawa

0°C

  Chrześcijanie w Wenezueli: cud zesłania mnóstwa ryb! (WIDEO)

  Chrześcijanie w Wenezueli: cud zesłania mnóstwa ryb! (WIDEO)

  środa, 03 sierpień 2016 14:10
  Chrześcijanie w Wenezueli: cud zesłania mnóstwa ryb! (WIDEO) fot. greatlentgourmet.blogspot.com

  Chrześcijański serwis Bibliatodo informuje o niezwykłym zjawisku u wybrzeży Wenezueli.

  Jego świadkiem byli mieszkańcy miasta Carupano na północnym-wschodzie kraju, który znajduje się w trudnej sytuacji ekonomicznej.

  W przybrzeżnych wodach nagle pojawiło się mnóstwo ryb i innych stworzeń morskich. Mówi się, że były ich miliony. Ludzie starali się łowić je przy pomocy wiader, siatek i gołych rąk.

  Wierzący są przekonani, że to pomoc od Boga, tak jak w czasach Biblii pomagał Izraelitom, zsyłając im mannę, gdy wyszli z Egiptu.

  Warto też przypomnieć historię z Ewangelii, gdy podczas pobytu Jezusa w łodzi z apostołem Piotrem również pojawiło się tak dużo ryb, że rybacy nie byli w stanie wyciągnąć sieci.

  Sytuacja w Wenezueli stała się bardzo trudna odkąd na świecie spadły ceny ropy naftowej. Eksport tego surowca to jeden z głównych źródeł przychodów kraju.

  W sklepach brakuje towarów pierwszej potrzeby. Ryż, cukier czy papier toaletowy są tam obecnie trudno dostępne. Ostatnio ponad 100 tys. mieszkańców kraju przekroczyło granicę z Kolumbią, by zdobyć takie produkty.

  Wenezuelscy wierzący w tym czasie modlą się za kraj i przeprowadzają wielotysięczne marsze modlitewne, błogosławiąc gospodarkę i wzywając Boga.

  Poniżej wideo, na którym widać, jak we wspomnianym Carupano wyławiano ryby.

  Źródło: invictory.com, bibliatodo.com

  Zobacz także: Kaznodzieja znany z Toronto Blessing wyjaśnia zadziwiające przejawy duchowości (WIDEO)

  REKLAMA

  Please publish modules in offcanvas position.