Twierdzi, że fizycznie spotkał Jezusa i był w niebie. Ma spotkania w Polsce

Twierdzi, że fizycznie spotkał Jezusa i był w niebie. Ma spotkania w Polsce

niedziela, 30 grudzień 2018 15:37
Danny Steyne Danny Steyne kadr programu "Na poddaszu"

Twierdzi, że był pochwycony do nieba i widział fizycznie Chrystusa. Miał być przeniesiony w sposób ponadnaturalny w inne miejsce. Teraz posługuje w polskich miastach.

Mowa o Dannym Steynem - liderze uwielbienia od ponad 30 lat, autorze książek i nauczycielu Słowa, a także gościu znanego programu "It's Supernatural" czyli "To ponadnaturalne".

Ostatnio Steyne wystąpił również w polskim programie "Na poddaszu" poświęconym styczności z Bożą mocą.

Tam wyjawił, że jego niebiańskie doświadczenia zaczęły się w 1989 roku. Pierwszym takim doświadczeniem miało być jego osobiste spotkanie z Jezusem. Miało do niego dojść, gdy po jednej z posług zamknął się w pokoju i się modlił. Tam miał ujrzeć Jezusa fizycznie.

- Gdy otworzyłem oczy, zobaczyłem Jego stopy. Zanim zdążyłem popatrzeć w górę, On położył rękę na moim ramieniu. Podniósł mnie i zaczął się za mnie modlić i mnie błogosławić. To było niesamowite. Mówił o sprawach dotyczących mojego ówczesnego życia. Wziął moją Biblię i zaczął czytać trzeci rozdział Objawienia Jana mówiący o kluczu Dawida - opowiada w programie Steyne.

Jak mówi, Chrystus przekazał mu, że jego powołaniem jest głoszenie. Boża moc miała być podczas tego spotkania tak silna, że potem przez dwa tygodnie Danny się jąkał, a jego kości "drżały".

- Myślałem, ze umrę - wyznaje.

Głoszący opowiada także, że trafił do nieba, gdzie znajdowały się różne części ciała.

- Byłem pewnego razu pochwycony do wielkiego magazynu. On zabrał mnie do środka. Byliśmy przy stole. Zauważyłem własne stopy. Spytałem się co one tu robią, a On powiedział, że jeszcze ich nie potrzebuję i że są na później - twierdzi Steyne.

Jak mówi, nie tylko wierzy, ale i widział, jak Bóg odnawia utracone cześci ciała.

- Mam przyjaciela, który modlił się o osobę, która fizycznie nie miała ucha. Po modlitwie w ciągu nocy ucho wyrosło i osoba zaczęła rano słyszeć - oznajmia.

Jak mówi, dla Boga takie działanie jest "normalne". Zresztą życie ponadnaturalne powinno być normalne także dla wierzących. Samo niebo jest, według niego, pełne radości, śmiechu i społeczności, a ludzie doświadczają tam tylko życia, nie śmierci.

Steyne opowiada nie tylko o tym, co piękne i chwalebne, ale także o trudnych chwilach w swoim życiu, o tym, jak musiał stać w wierze, gdy było ciężko. Tak było między innymi wtedy, gdy jego córki zostały porwane przez przestępców. Wszystko zakończyło się szczęśliwie. Pewnego dnia zadzwoniło do niego FBI i poinformowało, że je odnalazło.

Kaznodzieję zapytano w "Na poddaszu" także o to, co Bóg pokazuje mu, jeśli chodzi o los Polski.

- Wierzę, że Pan porusza się w Polsce. Kiedy pierwszy raz tu przyjechałem, cztery lata temu, pokazał mi, że zacznie coś robić. Kiedy lądowałem na lotnisku, widziałem orła, a potem Pan pokazał mi również gołębicę. Powiedział: "chcę sprowadzić moją gołębicę do kraju orła. Moja chwała objawi się w tym miejscu i oni będą znani z tego, że stąd będzie rozchodził się ogień na Europę i dlatego cię tu przyprowadziłem, Danny" - tłumaczy Steyne.

Jak mówi, wierzy, że Bóg w Polsce przygotowuje pewne rzeczy i są tu ludzie, którzy mają "miękkie serca".

- Wierzę, że na tym spocznie jego moc i łaska do dobroci. Ta dobroć będzie niosła przebudzenie, szalone przebudzenie - oznajmia.

Cały program "Na poddaszu" z Dannym Steynem można obejrzeć poniżej.

Steyne w najbliższych dniach będzie prowadził spotkania w Polsce.

Oto terminy i lokalizacje:

31 grudnia, Noc Chwały, godz. 17:30

Lublin, Lubelski Park Naukowo-Technologiczny

ul. Bohdana Dobrzańskiego 3

1 stycznia, godz. 17

Pruszków, Kościół El Shaddai

ul. Niecała 5

2 stycznia, godz. 18

Wrocław, Kościół Chrześcijański Słowo Życia

ul. Sołtysowiecka 15c

 
3 stycznia, godz. 18

Bydgoszcz, Centrum Chrześcijańskie Dobra Nowina

ul. Chemiczna 3

 
4 stycznia, godz. 16

Poznań, Hotel Księcia Józefa

ul. Ostrowska 391/393

Ostatnio zmieniany niedziela, 30 grudzień 2018 17:32
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

warto zobaczyć film dokumentalny na platformie HBO MAX
@LilaAle nie mówił tak o matce Pana.
Ten pastor który nazywa Matkę Boską Demonem? Jest znany pomiedzy Fundamentalnej protestanckiej polskiej połoni w Stanach i w Kanadzie… ma wielkie powodzenie.. przestraszajca herezja przeciwko ...
@Janek 72a kto to jest Stepanow ? jaki pastor ?
Od lat opowiada dyrdymały a naiwni słuchacze patrzą w niego jak w jakiegoś guru. Dość dobrze umie wykorzystywać dla swoich celów różnych utalentowanych ludzi a ...
fałszerskie bergoglio WMAWIA nam GRZECH WIECZNY PRZECIWKO DUCHOWI ŚWIĘTEMU czyli zrównywanie Boga z dJABŁEM
@HaniaCzy to nie ona była "osobistym doradcą duchowym" Trumpa za jego prezydentury?
Pani Cindy to fałszywy prorok.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.