Zaskakujące doniesienia w sprawie Hillary Clinton. Spełni się proroctwo?

Zaskakujące doniesienia w sprawie Hillary Clinton. Spełni się proroctwo?

środa, 09 sierpień 2017 14:10
Hillary Clinton Hillary Clinton fot. Facebook/Hillary Clinton

O swoich zamiarach Hillary Clinton, była kandydatka na prezydenta Stanów Zjednoczonych, poinformowała swojego wieloletniego metodystycznego pastora Billa Shillady'ego.

Jak donosi magazyn "The Atlantic", a za nim między innymi "Washington Times", Clinton powiedziała Shillady'emu, że chce być... chrześcijańską głoszącą.

Miała mu to przekazać przy okazji zdjęć do jego nowej książki na temat materiałów religijnych, które przesyłał jej podczas kampanii prezydenckiej w 2016 roku. Według "The Atlantic", napisanie tej książki zasugerowała mu ona sama, a później napisała do niej słowo wstępne.

Serwis informacje o kaznodziejskich planach byłej kandydatki na prezydenta komentuje tak:

"Po miesiącach starań, by przekonać Amerykanów, że jest godna zaufania, autentyczna i fundamentalnie moralna Clinton podnosi intymną, pilnie strzeżoną część siebie. Nie ma już więcej wyborców do stracenia".

Pastor Shillady oświadczył z kolei:

"Biorąc pod uwagę jej głęboką wiedzę na temat Biblii i doświadczenie troszczenia się o ludzi i kochania ich, byłaby wspaniałym pastorem. Nie, prawdopodobnie nie pójdzie do seminarium i nie będzie starała się o oficjalne świeckie stanowisko w Kościele metodystycznym. Myślę, że chodziłoby bardziej o głoszenie w roli gościa w pewnym momencie. Mamy długą historię świeckich kaznodziejów w Zjednoczonym Kościele Metodystycznym".

Według niego, od czasu wyborów wiara Hillary Clinton "umocniła się".

Sama Hillary odnosiła się do chrześcijaństwa i Biblii podczas kampanii wyborczej.

W przemówieniu, w którym uznała swoją porażkę, zacytowała fragment z Listu do Galacjan:

"A czynić dobrze nie ustawajmy, albowiem we właściwym czasie żąć będziemy bez znużenia".

Z kolei pod koniec października, występując na charytatywnej kolacji zorganizowanej przez katolicką fundację im. Alfreda Smitha w Nowym Jorku, odniosła się do sprawy zbawienia.

- Wierzę, że to jak traktujemy siebie nawzajem, jest najwyższym wyrazem wiary i służby. Nie jestem katoliczką, a metodystką, ale jedną z rzeczy, które mamy wspólne, jest przekonanie, że aby osiągnąć zbawienie, potrzebujemy zarówno wiary, jak i dobrych uczynków - stwierdziła.

Odniosła się wtedy również do papieża Franciszka, którego uznała za wzór dla wielu ludzi.

- Z pewnością nie trzeba być katolikiem, by być zainspirowanym pokorą i sercem Ojca Świętego papieża Franciszka czy przyjąć jego przesłanie o odrzuceniu myślenia wrogości, jego wezwanie, by zmniejszyć nierówności, ostrzeżenia związane ze zmianami klimatu czy apel, byśmy budowali mosty, a nie mury - powiedziała.

Tak za Hillary w lutym ubiegłego roku modlił się pastor 14-tysięcznego kościoła metodystycznego Windsor Village United - Kirbyjon Caldwell:

Caldwell, a za nim pozostali uczestnicy, mówił: "Aż On przyjdzie znów, sekretarz Clinton i mająca zostać prezydentem Clinton, ogłaszamy, że przychylność Pana będzie cię otaczała jak tarcza od twoich stóp do głów w imieniu Jezusa".

Co ciekawe, na wiele lat przed wyborami na temat Hillary prorokował znany w USA chrześcijański prorok Kim Clement.

Przewidział on zwycięstwo Donalda Trumpa w wyborach. O Clinton w 2006 roku powiedział:

"Kiedy Duch powiedział "Hillary Clinton", niektórzy z was krzyknęli: "tak!". Bóg rzekł: już zająłem się jej sercem nie aby była prezydentem tego kraju, a prezydentem w chrześcijańskim świecie. Będzie miała świadectwo jak żadne inne. W końcu je opowie i ogłosi, że Chrystus Jezus uratował jej małżeństwo, dziecko i życie. I gdy to się stanie, w Partii Demokratycznej dojdzie do potężnego wstrząsu".

To proroctwo w 8 minucie 30 sekundzie filmu poniżej.

Mówi się, że posługiwanie było od dawna ukrytym marzeniem Clinton.

Minionej jesieni były redaktor "Newsweeka" Kenneth Woodward wyjawił, że Clinton powiedziała mu w 1994 roku, iż "cały czas" myślała o tym, by zostać metodystyczną posługującą. Prosiła go jednak wtedy, by o tym nie pisał.

Jak wiadomo, Clinton podczas kampanii wyborczej wyrażała poparcie dla aborcji i tzw. "małżeństw" homoseksualnych, co nie spodobało się i było przedmiotem krytyki wielu chrześcijan.

Nie wiadomo czy teraz, gdy nie walczy już o głosy liberalnych wyborców, zmieni swoje zdanie na te tematy.

Poniżej wideo z przemówienia Hillary Clinton w baptystycznym kościele w Cedar Rapids w stanie Iowa podczas kampanii prezydenckiej.

Zobacz także: Pastorzy modlili się za Donalda Trumpa w Białym Domu. Szczegóły

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.
@PłaskoziemcaWyrazy wspólczucia
Ten Krzywy niech opowie które z jego rzekomych proroctw się spełniło!!! Może prorokował np. że będa anomalie pogodowe,że miłość oziębnie,ale o tym wszystkim Biblia uczy ...
egzorcyzmy Anneliese Michel Papież Franciszek: Jezus stał się diabłem
@hańba 2005Naradzaliśmy się tam w dole długo (wskazuje palcem w dół) aż doprowadziliśmy do Komunii na rękę... Komunia na rękę jest bardzo dobra dla nas w ...
"Od Wielkiego Czwartku komunię św. będą mogli przyjmować na rękę wierni w diecezji warszawskiej. Zgodę w tej sprawie wydał prymas Józef Glemp."
@virus@Bergoglio.877w proteście przeciw bluźnierstwu komunii na rękę powstał wirus GLEMP.877 bo ten "glemp" wprowadził to bluźnierstwo komunii na rękę
HUJ JORGE BERGOGLIO and his fucking
friends formatting Your Hard Disk NOW !
Podziekuj pierdolonemu kosciolowi diabła i węża.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.