USA: chrześcijanie występują przeciw obowiązkowi szczepień na Covid-19

USA: chrześcijanie występują przeciw obowiązkowi szczepień na Covid-19

sobota, 06 listopad 2021 15:23
USA: chrześcijanie występują przeciw obowiązkowi szczepień na Covid-19 fot. Pixabay.com

Obowiązek objęcia szczepieniami przeciw Covid-19 pracowników w firmach zatrudniających ponad 100 osób spotkał się ze sprzeciwem chrześcijańskich firm i organizacji.

Takim większym firmom nakazano objęcie wymogiem szczepień pracowników lub zobowiązanie ich do regularnych testów na koronawirusa.

Wiele z tych firm i instytucji pozywa w związku z tym administrację prezydenta Joe Bidena.

Instytut First Liberty, telewizja Daystar, Amerykańskie Stowarzyszenie Rodzin czy Answers in Genesis (Odpowiedzi w Księdze Genesis), a także konserwatywny serwis The Daily Wire zwróciły się do sądu o przeanalizowanie nakazu.

Według nich, decyzja administracji prezydenckiej jest bezprawna i zmusza przedsiębiorstwa do ingerowania w osobiste decyzje zdrowotne pracowników.

"Rząd nie ma prawa jednostronnie traktować niezaszczepionych pracowników jako zagrożenie w miejscu pracy czy zmuszać pracodawców, aby stali się komisarzami szczepionkowymi" - podkreślono w pozwie The Daily Wire.

Szefostwo serwisu zapowiedziało, że nie dostosuje się do "tyrańskiego obowiązku szczepień".

"Joe Biden, rząd federalny, media społecznościowe i media establishmentu uknuli spisek, by pozbawić Amerykanów wolności w imię zdrowia publicznego. Zawiedli zaufanie Amerykanów poprzez sprzeczne i fałszywe informacje, a także ukrywanie danych i opinii, z którymi się nie zgadzają. A zmuszanie nas do przyjęcia szczepionki pod groźbą finansowej ruiny nie odbuduje tego zaufania" - zaznaczono.

Głos zabrał również prezes Sojuszu Chrześcijańskich Pracodawców w USA - Shannon Royce.

- Członkowie naszego sojuszu uważają, że każdy człowiek ma dane od Boga prawo sumienia robić to, co jest w najlepszym interesie jego i jego rodziny. Są zdania, że zmuszanie do przyjęcia szczepionki
przeciw Covid-19 narusza godność ich pracowników - podkreślił.

Obowiązek szczepień narzucony przez administrację Joe Bidena dotyczy ponad 84 milionów pracowników w Stanach Zjednoczonych, którzy stanowią dwie trzecie siły pracowniczej w sektorze prywatnym. Został
opublikowany w piątek. Od tego czasu firmy mają 30 dni, by dostosować się do większości jego wymogów, a 60 dni, by dostosować się do wymogu testowania.

W przypadku nieposłuszeństwa, pracodawcom grożą kary finansowe, a pracownikom zwolnienie.

Na podstawie: Christian Post

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

warto zobaczyć film dokumentalny na platformie HBO MAX
@LilaAle nie mówił tak o matce Pana.
Ten pastor który nazywa Matkę Boską Demonem? Jest znany pomiedzy Fundamentalnej protestanckiej polskiej połoni w Stanach i w Kanadzie… ma wielkie powodzenie.. przestraszajca herezja przeciwko ...
@Janek 72a kto to jest Stepanow ? jaki pastor ?
Od lat opowiada dyrdymały a naiwni słuchacze patrzą w niego jak w jakiegoś guru. Dość dobrze umie wykorzystywać dla swoich celów różnych utalentowanych ludzi a ...
fałszerskie bergoglio WMAWIA nam GRZECH WIECZNY PRZECIWKO DUCHOWI ŚWIĘTEMU czyli zrównywanie Boga z dJABŁEM
@HaniaCzy to nie ona była "osobistym doradcą duchowym" Trumpa za jego prezydentury?
Pani Cindy to fałszywy prorok.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.