"I nikt nie może kupować ani sprzedawać"

"I nikt nie może kupować ani sprzedawać"

poniedziałek, 20 wrzesień 2021 17:52
"I nikt nie może kupować ani sprzedawać" fot. Pixabay.com

Nie ulega wątpliwości, że znaki czasów końca na ziemi gwałtownie przyspieszyły - pisze dr Caleb Cooper zajmujący się proroctwami autor książek o czasach ostatecznych.

Zwraca uwagę na warunkowanie szczepieniem się i noszeniem masek dostępu do kupna i sprzedaży, a także korzystania z usług.

Pisze:

Duch antychrysta wyswobadza agendę, która przygotowuje ziemię na objawienie się antychrysta poprzez narzucanie rządowych nakazów.

Agenda antychrysta składa się z trzyczęściowego celu - rządu światowego, jednej światowej religii i jednej globalnej waluty.

Nie uważam, by narzucenie obowiązkowych masek czy szczepień było znamieniem bestii, ale z pewnością jest zwiastunem tego, co ma nadejść. Te nakazy stanowią warunki, dla których społeczeństwo porzuca swoją wolność, by po prostu móc kupować i sprzedawać!

W Księdze Objawienia 13,16-17 czytamy:

"On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć."

1. Sprzeciwiaj się obowiązkowi noszenia masek.

Bez względu na to, jaką masz opinię odnośnie tego czy maski stanowią barierę dla wirusa, chodzi tu o coś więcej. Maseczka sama w sobie nie stanowi problemu. Bo jaką moc może mieć kawałek tkaniny? Wątpliwości pojawiają się, kiedy zgodnie z narzuconym obowiązkiem ludzie muszą nosić maseczki. I oto nagle nie mogą kupować ani sprzedawać, jeśli nie założą na twarz maski. Narzucenie obowiązku noszenia masek ogranicza możliwości kupowania lub sprzedawania, a to jest prekursorem dla nadchodzącego wypełnienia się biblijnego proroctwa z 13. rozdziału Księgi Objawienia.

2. Sprzeciwiaj się obowiązkowi szczepień.

Znów, niezależnie od tego czy uważasz szczepienia za skuteczne czy nie, czy też uważasz je za dodatkowy czynnik wzmagający problemy zdrowotne, większy problem tkwi w agendzie antychrysta. Zmusza cię ona do przyjęcia szczepionki, gdyż w przeciwnym wypadku możesz stracić pracę albo jej nie dostać. Pracodawca, zmuszając do szczepień, ogranicza twoją zdolność do kupowania i sprzedawania, jeśli się do tego nie zastosujesz. To jest prekursorem dla nadchodzącego wypełnienia się biblijnego proroctwa z 13. rozdziału Księgi Objawienia.

Reklama

Muszę ci przypomnieć, że twoje ciało jako wierzącego w Jezusa Chrystusa nie należy do ciebie ani do rządu, ale do Boga! Dlatego też powinieneś zachować wolność religijną do tego, by nie nakładać niczego na swoje ciało ani nie wstrzykiwać sobie niczego, co jest niezgodne z twoimi biblijnymi przekonaniami.

"Albo czy nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego, który jest w was i którego macie od Boga, i że nie należycie też do siebie samych? (20) Drogoście bowiem kupieni. Wysławiajcie tedy Boga w ciele waszym." (1 Kor. 6,19-20).

Na podstawie: Charisma News

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • This commment is unpublished.
    natasza · 2 lata temu
    A gdzie jakaś odpowiedzialność za innych?  Kiedyś kościół był jednym z twórców tzw społeczeństwa obywatelskiego. Dziś zamiast społeczeństwa obywatelskiego mamy sekciarstwo. Ja noszę maskę i zaszczepiłam się w trosce o innych, nie o siebie. Wiem, zapomnieliśmy, co to epidemie. Przez ostatnie 30 lat wystarczyło kupić wszystkie reklamowane środki higieny, kosmetyki i suplementy. I mieliśmy mieć cały świat u swoich stóp.  Tylko w czasach powojennych mieliśmy epidemię polio. Jeszcze w latach 80 "dziecko po Heine Medina" było najgorszą podwórkową obelgą.
  • This commment is unpublished.
    trzcinek · 2 lata temu
    A mnie się wydaje, że przede wszystkim trzeba sprzeciwiać się głupocie i foliarstwu, a nie noszeniu masek. Nawet Biblia, która powstała przed odkryciem przez człowieka drobnoustrojów, mówi że "trędowaty ma mieć twarz zasłoniętą". Jakby ludzie posłuchali się zdrowego rozsądku, to by nie było mowy o przymusie. Ale skoro bardziej chwalebne jest posiadanie "genu sprzeciwu" czytaj warcholstwa, to przymus musi być.

Ostatnie komentarze

warto zobaczyć film dokumentalny na platformie HBO MAX
@LilaAle nie mówił tak o matce Pana.
Ten pastor który nazywa Matkę Boską Demonem? Jest znany pomiedzy Fundamentalnej protestanckiej polskiej połoni w Stanach i w Kanadzie… ma wielkie powodzenie.. przestraszajca herezja przeciwko ...
@Janek 72a kto to jest Stepanow ? jaki pastor ?
Od lat opowiada dyrdymały a naiwni słuchacze patrzą w niego jak w jakiegoś guru. Dość dobrze umie wykorzystywać dla swoich celów różnych utalentowanych ludzi a ...
fałszerskie bergoglio WMAWIA nam GRZECH WIECZNY PRZECIWKO DUCHOWI ŚWIĘTEMU czyli zrównywanie Boga z dJABŁEM
@HaniaCzy to nie ona była "osobistym doradcą duchowym" Trumpa za jego prezydentury?
Pani Cindy to fałszywy prorok.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.