"I nikt nie może kupować ani sprzedawać"

"I nikt nie może kupować ani sprzedawać"

poniedziałek, 20 wrzesień 2021 17:52
"I nikt nie może kupować ani sprzedawać"

Nie ulega wątpliwości, że znaki czasów końca na ziemi gwałtownie przyspieszyły - pisze dr Caleb Cooper zajmujący się proroctwami autor książek o czasach ostatecznych.

Zwraca uwagę na warunkowanie szczepieniem się i noszeniem masek dostępu do kupna i sprzedaży, a także korzystania z usług.

Pisze:

Duch antychrysta wyswobadza agendę, która przygotowuje ziemię na objawienie się antychrysta poprzez narzucanie rządowych nakazów.

Agenda antychrysta składa się z trzyczęściowego celu - rządu światowego, jednej światowej religii i jednej globalnej waluty.

Nie uważam, by narzucenie obowiązkowych masek czy szczepień było znamieniem bestii, ale z pewnością jest zwiastunem tego, co ma nadejść. Te nakazy stanowią warunki, dla których społeczeństwo porzuca swoją wolność, by po prostu móc kupować i sprzedawać!

W Księdze Objawienia 13,16-17 czytamy:

"On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć."

1. Sprzeciwiaj się obowiązkowi noszenia masek.

Bez względu na to, jaką masz opinię odnośnie tego czy maski stanowią barierę dla wirusa, chodzi tu o coś więcej. Maseczka sama w sobie nie stanowi problemu. Bo jaką moc może mieć kawałek tkaniny? Wątpliwości pojawiają się, kiedy zgodnie z narzuconym obowiązkiem ludzie muszą nosić maseczki. I oto nagle nie mogą kupować ani sprzedawać, jeśli nie założą na twarz maski. Narzucenie obowiązku noszenia masek ogranicza możliwości kupowania lub sprzedawania, a to jest prekursorem dla nadchodzącego wypełnienia się biblijnego proroctwa z 13. rozdziału Księgi Objawienia.

2. Sprzeciwiaj się obowiązkowi szczepień.

Znów, niezależnie od tego czy uważasz szczepienia za skuteczne czy nie, czy też uważasz je za dodatkowy czynnik wzmagający problemy zdrowotne, większy problem tkwi w agendzie antychrysta. Zmusza cię ona do przyjęcia szczepionki, gdyż w przeciwnym wypadku możesz stracić pracę albo jej nie dostać. Pracodawca, zmuszając do szczepień, ogranicza twoją zdolność do kupowania i sprzedawania, jeśli się do tego nie zastosujesz. To jest prekursorem dla nadchodzącego wypełnienia się biblijnego proroctwa z 13. rozdziału Księgi Objawienia.

Reklama

Muszę ci przypomnieć, że twoje ciało jako wierzącego w Jezusa Chrystusa nie należy do ciebie ani do rządu, ale do Boga! Dlatego też powinieneś zachować wolność religijną do tego, by nie nakładać niczego na swoje ciało ani nie wstrzykiwać sobie niczego, co jest niezgodne z twoimi biblijnymi przekonaniami.

"Albo czy nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego, który jest w was i którego macie od Boga, i że nie należycie też do siebie samych? (20) Drogoście bowiem kupieni. Wysławiajcie tedy Boga w ciele waszym." (1 Kor. 6,19-20).

Na podstawie: Charisma News

Reklama

Reklama

Please publish modules in offcanvas position.