Są nowe proroctwa o tym, co wydarzy się na Ukrainie, w Rosji i USA

Są nowe proroctwa o tym, co wydarzy się na Ukrainie, w Rosji i USA

wtorek, 10 luty 2015 16:08
Są nowe proroctwa o tym, co wydarzy się na Ukrainie, w Rosji i USA

Są nowe proroctwa z VI Wszechukraińskiego Zgromadzenia Proroków, które odbyło się pod Kijowem pod koniec stycznia.

Zjazd zorganizowały Ukraiński Alians Ewangeliczny oraz kościół "Gwiazda poranna" (Morning Star).

Przed jego rozpoczęciem organizatorzy ogłosili, że "na zgromadzenie proroków zaproszeni są wierzący z różnych kościołów i denominacji mający dar lub służbę proroczą i będący członkami lokalnego kościoła".

"Przez lata wiele proroctw ze zjazdów wypełniło się, w tym te, które mówiły o wydarzeniach na Majdanie i wojnie na wschodzie kraju. Zjazd proroków jako zbiorczy organ służby gromadzi proroków z całej Ukrainy, a od 2011 r. jest międzynarodowy. Co roku dołączają do niego znani prorocy zza granicy, tacy jak Rick i Betty Strombeck, Phillip Barnett i inni" - podkreślono.

Organizatorzy wyjaśnili także rolę, jaką pełnią prorocy.

"Boży prorocy zawsze nieśli Słowo Boże i objawienia. Pan niejednokrotnie objawiał przez nich Swoją wolę, okazywał miłosierdzie i karał, błogosławił lub ostrzegał, wskazując na grzechy narodu. Są to ci Boży ludzie, którym Bóg objawiał przyszłość narodów i pokazywał strategię działania, dawał wizję. Żyjemy w czasach ostatecznych. Ukraina i jej naród również potrzebuje Bożej wizji. Bóg będzie objawiać te prawdy swoim wybranym ludziom, których powołał do służby proroczej na Ukrainie" - zaznaczono.

Przypomnijmy, że proroctwa z V Wszechukraińskiego Zgromadzenia Proroków z końca stycznia 2014 roku wypełniły się. Ich treść znajdziesz TUTAJ

Ile jeszcze potrwa wojna? Co powinien robić Kościół, żeby przynieść ulgę krajowi? Co stanie się z Rosją? Jakie jest Boże spojrzenie na obecny Kościół i Ukrainę? Jaka jest przyczyna tego, co się dzieje i jaką lekcję trzeba wziąć z wydarzeń, które mają teraz miejsce na Ukrainie? - odpowiedzi na te pytania znalazły się w proroctwach, które otrzymali uczestnicy ostatniego, VI zjazdu.

Proroctwa, jakie padły na temat Ukrainy:

1. Wszystko skończy się niewielkim uderzeniem jądrowym w Ukrainę na skalę lokalną. Będzie strefa wykluczenia, czarny pas - to dotyczy Ukrainy. Część z tej chmury pójdzie na Rosję i od tego rozpocznie się klęska Putina. Południowa część obwodu donieckiego, niewielkie uderzenie, szkoda mniejsza niż od katastrofy w Czarnobylu, następstwa zostaną szybciej zlikwidowane. Będą jednak bardzo duże zniszczenia. Główna chmura skieruje się na obwód rostowski (w Rosji, red.).

2. Nastąpi krótki atak jądrowy na Ukrainę. Może być jeden niewielki przypadek. Dotyczy to obwodu donieckiego, ale na skalę lokalną. Możliwe, że wyrządzi mniej szkód niż Czarnobyl. Będzie to południe obwodu donieckiego. Wszystko pójdzie do góry i nie osiądzie na Ukrainie. Obwód rostowski.

3. W przyszłości ujrzymy bardzo silną agresję bez przyczyny, okrucieństwo i przemoc wśród młodzieży z powodu wydarzeń, jakie mają miejsce na Ukrainie. Zobaczymy bardzo wiele pozbawionych opieki dzieci, które trzeba będzie karmić i otoczyć troską i dopiero potem karmić je duchowym chlebem.

Pytania i odpowiedzi (słowa/wizje, które otrzymały różne osoby w zgromadzeniu):

Pytanie: Ile jeszcze potrwa wojna i kiedy nastąpi pokój?

1. Wszystko to będzie jeszcze trwało co najmniej rok.

2. Półtora roku.

3. Widziałam cyfrę 397 dni - tyle potrwa wojna.

Pytanie: Jak w ciągu najbliższej połowy roku będą wyglądać działania wojenne na Ukrainie? Czy rozprzestrzenią się na nowe obwody?

1. Będą targnięcia na nowe terytoria.

2. Ukraina nie zapłaciła jeszcze pełnej ceny za swoją wolność i transformację w zdrowy kraj. Zostanie jeszcze przelana krew w Donbasie, na Krymie i w Kijowie. W kraju jest jeszcze wielu nikczemników i podłych ludzi. Jest wciąż sporo przedstawicieli "piątej kolumny". Będą jeszcze ofiary w dużych miastach - w Charkowie, Dniepropietrowsku, Zaporożu, Odessie. Będzie miało miejsce kilka bardzo ważnych strategicznych walk na wschodzie Ukrainy, od których będzie dużo zależało. Polegnie tam wielu wojskowych z obu stron. W tych bitwach zostanie wykorzystana duża ilość sprzętu bojowego. Tam wszystko się zdecyduje. Ukraińscy generałowie będą bardzo bać się odpowiedzialności, żeby nie popełnić fatalnego w skutkach błędu, jak pod Iłowajskiem i by nie trafić za kratki. Dlatego odpowiedzialność za podjęcie kluczowych i strategicznie ważnych decyzji będą starali się zrzucać na siebie nawzajem. Ich tchórzostwo i nieudolność objawią się w pełni. W tym czasie będzie jeszcze kilka kotłów, takich jak ten pod Iłowajskiem, tylko że będą mniejsze. Odpowiedzialność za nie będą starać się zrzucić na dowódców oddziałów. Rosja w tej kampanii wojennej będzie agonizować (od słowa agonia). Dla niej tam wszystko się zdecyduje. Zwycięstwo Ukrainy jest nieuchronne. To w pełni zdecyduje także o politycznym krachu Rosji. Nastąpi zmiana władzy, politycznego kierunku Rosji.

3. Wizja

Widziałem okręty wojenne i łodzie podwodne. Przyszło zrozumienie, że nastąpi aktywizacja Floty Czarnomorskiej, działań floty.

4. Wojska będą trzymać Mariupol. Będą ofiary na lewym brzegu. Tam jest rzeka, ale dalej nie pójdą, nie przejdą, a pójdą morzem. Wojna przeniesie się na morze i możliwe, że przerwą ukraińską obronę morską. Zechcą pójść na Berdiańsk.

5. Wiosną od strony Krymu nastąpi wtargnięcie na kontynent.

Pytanie: Jaka jest geopolityczna przyszłość Ukrainy w najbliższych 10 latach albo roku czy dwóch latach?

1. Wizja.

Piękna pogoda, płynie rzeka i nie słychać nawet fal. Rzeka płynie cicho, a na brzegu siedzi młoda dziewczyna i patrzy w niebo. Jest jasne i piękne. Wydaje mi się, że jest to oczyszczenie Ukrainy i że będzie nowe, piękne życie.

2. Słowo.

Wielu się oczyści.

3. Słowo.

Ukraina powstająca z ruin, która zaznała rozpaczy i poznała cenę wolności. Nie przylgnie do Europy, nikomu nie da swojej zawojowanej krwią niepodległości. Nastąpi przewartościowanie w narodach i Ukraina będzie uznawana za "starszy bratni naród". Z Ukrainy Bóg wyleje swoje życie na inne narody.

4. Na Ukrainę będzie rozprzestrzeniać się wpływ Unii Europejskiej i USA, ale Ukraina nie otrzyma członkostwa w NATO ani w UE.

5. W sprawie Ukrainy i Unii Europejskiej.

Będzie okres zachwiania, jak i teraz ma to miejsce. Ale Ukraina nie będzie członkiem Unii Europejskiej. Będzie prowadzić swoją samodzielną politykę.

6. O Ukrainie.

Przez pierwszych pięć lat będą szybko zmieniać się wpływy we wszystkich sferach władzy. To będzie jak fale morskie. Potem, po pięciu latach nastąpi stopniowy rozkwit w gospodarce i innych sferach, ale niezbyt szybko, a powoli, tak jak powoli otwiera się kwiat.

7. Widzieliśmy wielką falę emigracji z Ukrainy. Zobaczymy też bardzo dużą reemigrację. Wielu ludzi powróci do kraju z różnych stron.

8. Sen.

Widziałam bałwana, jak słowiańskiego idola, który podnosi się w części Ukrainy. To był Tarnopol. Potem rozrasta się na zachodzie kraju. Wraz z upływem czasu rozrósł się do Kijowa. W pewnym momencie będzie miał na Kijów wpływ. Będzie jednak znajdował się na zachodzie Ukrainy i wyrośnie stamtąd. Zobaczyłam u tego słowiańskiego bałwana słowo, które było na nim napisane - "AMERF". Jak skrót. To amerykańska firma "AMERF", która zajmuje się złotem, drogocennymi kamieniami itd. Kontrolują ją poważni ludzie w Ameryce. Na bałwanie było słowo "AMERF" i "Everge". To angielskie słowo. Oznacza "nagle się pojawić, "powstać" (redakcja podejrzewa, że chodziło o słowo "emerge", red.). Ten bałwan miał paszczę i zaczęły z niej wychodzić flagi różnych państw. Były tam flagi krajów skandynawskich, Litwy, Polski. Wychodziły z tego bałwana.

Potem z jego paszczy zaczęły wychodzić cukierki. Były ładne, w ładnym opakowaniu. Zaczęły sypać się w stronę Naddniestrza, Bałkanów, Grecji. W tych cukierkach była krew. Trafiały nie tylko do tych krajów, ale i innych. Wysypały się z bałwana, a następnie pojawiły się nici, które zaczęły go owijać. Te nici były jak pocięta amerykańska flaga. Próbowali podnieść tego bałwana, zabrać go, ale nie udało im się. A na koniec - z bałwana wyrosły dwie strzały. Jedna była skierowana w stronę zachodu, trochę w górę, a druga na wschód. A po pewnym czasie wyrosła jeszcze jedna strzała - do nieba, do góry.

Jak rozumiem, bałwan, idol, który wyrośnie, to coś niedobrego, niebożego, które wyjdzie z zachodniej Ukrainy w pewnym czasie. Być może już się to pojawia. Będzie w to zaangażowana amerykańska firma AMERF i ludzie, którzy za nią stoją. Flagi, które wychodziły, to różne kraje wspierające ten sojusz. Będzie to idol zjednoczenia, który włącza w siebie politykę, ekonomię, ideologię i sojusz militarny. Z bałwana zaczęły wychodzić cukierki - to, jak rozumiem, pokusy w ładnym opakowaniu, które będą wychodzić z tej organizacji, z tego sojuszu. Będą wyglądać miło, ale w środku będzie tam krew. Możliwe, że doprowadzi to do rozlewu krwi, jakichś działań wojskowych. A potem strzały, które skierowane są na wschód i zachód - możliwe, że będzie to jak sojusz albo porozumienie wojskowe, które będzie skierowane na zachód i wschód w celu obrony. A ostatnia strzała, która w pewnym czasie poszła w niebo - to ideologia, która będzie walczyć z Bogiem.

9. Zobaczyłam, jak na Ukrainę pada złoty deszcz. Był na niej jasny, złoty pyłek, zstępował na nią. To Boża łaska nad Ukrainą i takie słowo: "nie możecie służyć dwóm panom". Ukraina będzie przechodzić ten okres boleści, dopóki nie będzie miała tylko jednego pana. Teraz służy dwóm. Aż nie zostanie u niej jeden pan. Będzie wychodziła z tego stopniowo. Przyjdzie bardzo duże przebudzenie - za 10 lat. Ogarnie wiele narodów. To będzie bardzo duże przebudzenie.

10. W sprawie Unii Europejskiej.

Nie było Bożej woli, żeby Ukraina była w Unii Europejskiej i to nie nastąpi.

11. Słyszałam słowa: kwitnący sad. Ujrzałam ten obraz i nawet poczułam zapach tego, do czego Pana przygotował nasz kraj.

Pytanie: Jaka będzie przyszłość Rosji w najbliższych 10 latach?

1. Wizja.

Zobaczyłam mapę Rosji. Jej prawa część, w rejonie Dalekiego Wschodu była ubarwiona na czerwono. Pierwsza myśl, jaka przyszła, to Chiny - że rządzi tam komunistyczny reżim, a jego podstawowy kolor to czerwony. Lewa część Rosji do Wołgi, środkowa część kraju, miała kolor biało-szary. Pozostała część - jak na globusie. Potem zobaczyłam na całym terytorium Rosji jakieś wybuchy. To wstrząsy. Rozumiem to tak, że Rosja nie zachowa się w takim kształcie, jak obecnie.

2. Wizja.

Widziałam Rosję - szary kolor, brudno-szary, ciemny, jakby była pokryta mgłą. Tak jakby niczego nie było. Wygląda tak, jakby to była też centralna część Rosji. I szereg ludzi. Rozumiem to tak, że są to młodzi ludzie, jakiś zdrowy ruch. Szli w szeregu i były na nich czyste barwy podobne do barw rosyjskich. Ten zdrowy szereg albo się uratuje albo stamtąd wyjdzie. Będzie grupa młodych ludzi, którzy zachowają zdrowy rozsądek w tej mgle i ona ich nie wchłonie. Szare terytorium i wąski strumyczek życia to ruch proroczy, który powstanie w Rosji i przyniesie dobry owoc.

3. Wizja.

Szary pas, na mapie Rosji mniej więcej od Smoleńska do Rostowa nad Donem. Był tam szary pas w dymie. Miałem takie wrażenie, że Rosja straci to terytorium.

4. To boleść i ciasnota. I nie jest to związane z działaniami wojennymi. To ogólny stan, który będzie w kraju i jest związany z gospodarką.

5. Usłyszałam tylko jedno słowo - głód.

6. Ziemia jak asfalt, żelazo i miedź. A potem malutkie przebłyski pomocy z Ukrainy. Początkowo nie będzie to duża pomoc dla tych ludzi, którzy znajdą się w tych sytuacjach. Czy to głód czy cała ciemność, która dotknie ten kraj.

7. Nastąpi bardzo niespokojny czas. Będzie terytorium, na którym będą miały miejsce działania podobne do rewolucyjnych.

Pytanie: Czy nastąpi zmiana reżimu politycznego w Rosji i kiedy? Ile jeszcze u władzy będzie trzymał się Putin?

1. W Rosji nastąpi zmiana władzy. Putin utrzyma się rok.

2. Putin ma zapewniony los politycznych tyranów i zło nie odejdzie od jego domu. Słowo Boże mówi: "od domu tego, kto oddaje złem za dobro, zło nie odejdzie". A polityczna elita Rosji za swój brak odwagi i milczenie również zbierze obficie.

3. Zmiana władzy politycznej, reżimu w Rosji - 2 lata, Putin rok.

4. Putin utrzyma się nie więcej niż rok, przy czym jego zmiana zdecydowanie nie nastąpi w sposób pokojowy.

5. Wizja.

Widziałam dwa pociągi. To władza Putina i wszystko, co jest związane z reżimem w Rosji. Tj. 2 lata, ale zobaczyłam, że pociąg, który odzwierciedla obecny kierunek Rosji, jedzie po jednym torze, a naprzeciwko jedzie mu inny. Zobaczyłam rozwidlenie, kiedy skręci z drogi. Tj. ich kurs się zmieni. Putinowi został rok.

6. Putin utrzyma się nieco więcej niż rok. W zachodniej części Rosji będą zarzewia powstań, jak ogniska, do Uralu. Będą naciskać na Moskwę. Dlatego będą miały miejsce takie wydarzenia.

7. Widziałem, że Putin na czymś zasiada, na określonym miejscu i czuje się bardzo komfortowo. To miejsce nagle pod nim się zawali i koniec. Rozumiem, że jest to koniec reżimu, który przyjdzie nagle. To, na czym on się opiera, właśnie go zawiedzie.

Pytanie: Jaki będzie los obecnych władz na Ukrainie w najbliższym roku?

1. Na Ukrainie dojdzie za półtora roku do zmiany władzy.

2. Ujrzymy nowe twarze, a ci, których widzimy teraz na Ukrainie, znikną ze sceny politycznej.

3. W najbliższym roku władza się utrzyma. Ostre zmiany nastąpią na końcu wojny. Tj. wszystko nastąpi jednocześnie - zakończenie działań wojennych, odnowa władzy i krach Putina.

4. W Radzie Najwyższej Ukrainy ta przemalowana regionalna opozycja zostanie wyparta w ciągu roku.

5. Myślenie o tym, jakby tu pozostać na siodle władzy, nie skończy się sukcesem w przypadku wielu ukraińskich polityków. Prezydent zostanie.

6. Ten rok będzie dla Ukrainy ciężki, ale zmiany obecnej władzy w ciągu tego roku nie będzie.

7. Przez ten rok ukraińska władza jeszcze pozostanie. Reset nastąpi po 14 miesiącach.

Proroctwa dotyczące Ameryki:

1. Ameryka Północna, a dokładnie granice USA. Nastąpi bardzo silne trzęsienie ziemi. Zadrżą przy tym serca na dwóch kontynentach. Narody Ameryki są na dwóch kontynentach i bardzo się tego przestraszą. Bóg rzuci Amerykę władczo na kolana i pokaże jej jej pychę. To początek sądu za lekceważenie Bożych proroków i głosu Boga w tych ostatnich czasach. Powiedziano, że Bóg będzie objawiać się w cudach i znakach, w tym czasie będzie chronił Swój lud, Swój Kościół w tych wszystkich nieszczęściach.

2. Przyszło takie słowo: "Ekumene". W Ameryce już dawno wszystko jest zmieszane. Zobaczyłam Amerykę jak bujającą się wyspę w ciemności, a ciemność była bardzo silna, choć w niektórych miejscach są ogniska światła. Rozumiem, że te miejsca światła to wierzący ludzie. Wciąż walczą oni za swój kraj. Ciemność to islam. Ameryka znajduje się pod ciemnością islamu.

Przyszło jeszcze zrozumienie, że Ameryka jest teraz jak Tytanik. Koniec Ameryki został już określony, ale znajduje się ona jeszcze w początkowej fazie, kiedy wszystko wydaje się jeszcze bardzo mocne, pewne, niezwyciężone, ale został już włączony ten mechanizm zniszczenia. Został włączony przez odstępstwo od Boga.

3. Będzie silny związek z Iranem. Proislamski prezydent jest bardzo silny, zawzięty. Nastąpi duży odpływ ludzi z USA i Kanady do Europy.

4. Wizja.

Z terytorium Ameryki wychodziło "ognisko" tkaniny i ona, jakby przenoszona przez wiatr szare okrycie, przenosi się i przykrywa Ukrainę. To znaczy, że Ameryka występuje w roli opiekuna, obrońcy. Ale ta tkanina, kiedy zacznie okrywać terytorium Ukrainy, zakryje ją od nieba, od Boga. W górnej części Ukrainy, w niedużej części, ludzie zdzierają to przykrycie (mam wrażenie, że jest to styk obwodów sumskiego, czernihowskiego i kijowskiego). Oni nie chcą, żeby na nich było to pokrycie, dlatego że pod pozorem dobrego przykrycia i obrony, oddziela ono od Boga, zamyka niebo przed Ukrainą.

5. Ameryka jest dotknięta przez ducha islamu. W jakim sensie? Muzułmanie wierzą, że Bóg nie potrzebuje Syna. Ameryka przyjęła tego samego ducha i to samo powiedziała Bogu: "nie trzeba Słowa czyli nie potrzeba Syna". Formalnie Go uznaje jako Boga. Świętuje Jego narodzenie. Ale powiedziała: "nie potrzebujemy Słowa". Powiedziała to samo, co Bogu mówi religia islamu: "nie trzeba Syna". I dlatego ten duch ją dotyka i dotknie. I dlatego będzie występowała przeciwko prawdziwemu chrześcijaństwu. Dlatego jest jak okrycie narodów, które zakrywa przed Bogiem.

6. Po zmianie władzy ten prezydent, który przyjdzie, będzie bardzo zdecydowanym i wpływowym człowiekiem. Nie będzie taki, jak ten, który jest obecnie. Będzie jego przeciwieństwem.

Źródło: Morningstar.kiev.ua

Redakcja ChnNews.pl nie zajmuje stanowiska w sprawie przytoczonych proroctw.


Informacja dla portali internetowych:

Kopiowanie całości artykułu NIEDOZWOLONE. Przy użyciu części tekstu wymagana informacja: "Pełna treść artykułu TUTAJ" (link do artykułu). W razie wykorzystania pojedynczych fragmentów, prosimy o wzmiankę o źródle: chnnews.pl

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  soky · 2 lata temu
  No i przyszedł czas, kiedy można przeczytać owe proroctwa i powiedzieć "sprawdzam". Wnioski raczej przygnębiające...:(
  • This commment is unpublished.
   natasza · 2 lata temu
   @soky Z tymi proroctwami, to czasem tak jest, że każdy wypowiada swoje pobożne życzenia. Np. odnośnie Ameryki "6. Po zmianie władzy ten prezydent, który przyjdzie, będzie bardzo zdecydowanym i wpływowym człowiekiem. Nie będzie taki, jak ten, który jest obecnie. Będzie jego przeciwieństwem."Niestety nikt nie powiedział, że ten nowy  prezydent (chodzi o Trumpa , zaprzysiężonego w 2017) swoim postępowaniem przyczyni się do wzmocnienia pozycji aktualnego pierwszego terrorysty świata. Nie mówiąc o tym, że odszedł w niesławie, trzymając się "pazurami swojego fotela". 
  • This commment is unpublished.
   Genera · 2 lata temu
   @natasza Wolne wypowiedzi ale ta mocno Trafna 
  • This commment is unpublished.
   Re · 2 lata temu
   @natasza Bredzisz 
 • This commment is unpublished.
  Stan. · 2 lata temu
   Nie zewszystkim sie zgadzam.Glod bedzie, (snila mi sie 1 krowa ladnie wygladajaca czyli 1 rok jeszcze bedzie jedzenie ,teraz tz.w kwietniu snila mi sie tez jedna krowa ale juz troche chudsza).Zmiana nastapi za 3.. dni.tz.w przyszlym roku.Ucisk wielki przed nami........
 • This commment is unpublished.
  Mateusz · 11 miesiecy temu
  I cyk mamy bunt Wagnera, właśnie opanowali Rostów nad Donem

Ostatnie komentarze

"ewangelizator"
Czy komukolwiek z Was śnił się dinozaur? Skoro ludzie żyli razem z dinozaurami, to powinny one pokazywać się w snach. A tak poza tym wszelkie ...
@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?
bluźnierczy allah-azathoth i jego kacerski prorok muhammad-alhazred, ich dzieła to koran-azif

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.