Niemcy przerażeni. "Przestaliśmy żyć w normalnych czasach"

Niemcy przerażeni. "Przestaliśmy żyć w normalnych czasach"

czwartek, 23 luty 2017 07:54
Berlin Berlin fot. Wikiwand.com

Bardzo niepokojące informacje napływają z Niemiec. W kraju naszych zachodnich sąsiadów normalne czasy się skończyły. To mówią sami.

Szef Federalnego Urzędu Ochrony Konstytucji Hans-Georg Maassen poinformował, że w Niemczech przebywa obecnie 1600 osób, które kontrwywiad zalicza do środowiska islamistyczno-terrorytycznego.

Maassen podkreślił, że obywatele muszą zrozumieć, że "przestaliśmy żyć w normalnych czasach".

Niemieckie służby dostają codziennie kilka konkretnych informacji o przygotowywanych zamachach.

Mieszkańcy zachowują wzmożoną czujność, a służby mają więcej pracy.

Ale i to nie stanowi gwarancji, że nie dojdzie do kolejnych ataków. Radykalizacja postępuje między innymi w Internecie.

- W sieci powstają grupy społeczne, można powiedzieć gminy muzułmańskie, o których świat zewnętrzny dowiaduje się dopiero wtedy, gdy członkowie tych grup zmieniają swoje zachowanie - mówi Maassen.

Przyznaje, że służby często nie mają precyzyjnych informacji, jeśli chodzi o te grupy.

Niemcy należą do europejskiej czołówki, jeśli chodzi o liczbę przyjętych muzułmańskich imigrantów. W ostatnich latach dokonali oni tam kilku ataków terrorystycznych.

Jednocześnie Berlin chciałby, żeby inne państwa Unii również przyjmowały większą liczbę migrantów. Argumentuje to potrzebą europejskiej solidarności.

Na podstawie: Wirtualna Polska

Zobacz także: Papież: "muzułmański terroryzm nie istnieje". Gorzki komentarz polskiego publicysty

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

A tu następne rewelacje na temat Clarka i jego poglądów - oczywiście fałszywych i zwodniczych. Przerażające, że nasi rodzimi "przywódcy" tak ochoczo i bezkrytycznie zapraszali ...
Ciąg dalszy ujawniania zgorszeń, obrzydliwości i fałszywców, którzy niestety zasiali kłamstwa w głowach Polskich chrześcijan i nieststy te kłamstwa już nawet wydały owoce. Warto jednak ...
jak można podawać rękę tej gn*dzie lukaszence?! 
Nie istnieje tekst w Nowym Testamencie mówiący "Po śmierci apostołów będzie tylko Biblia jako jedyne żródlo wiary".🤷‍♂️
Brawo,Pan Ziobro!

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.