U sąsiada Polski zakazano wystawy LGBT

U sąsiada Polski zakazano wystawy LGBT

niedziela, 12 listopad 2023 11:19
zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne fot. Pixabay.com

Wygląda na to, że w naszym regionie wciąż słychać głosy rozsądku odnośnie propagandy LGBT. I to ze strony przedstawicieli władz.

Ekspozycja wystawy "Nieskrywana miłość" fotograf Doroty Holubovej miała zostać zakazana na Zamku Bratysławskim na Słowacji.

"Dziś po raz pierwszy ocenzurowali moje zdjęcia i zakazali ich wystawiania w instytucjach publicznych" - poinformowała Holubova w mediach społecznościowych.

Fotograf o odwołaniu wystawy dowiedziała się od pracowników muzeum. Minister kultury Słowacji Martina Simkovicova miała ustnie zakazać prezentowania wystawy, ponieważ jej zdaniem jest to "propaganda LGBT".

Ekspozycja Holubovej to zbiór 27 portretów par homoseksualnych i transseksualistów w jednoznacznych sytuacjach.

Jak wiadomo, organy Unii Europejskiej starają się aktywnie propagować LGBT i działać na rzecz tzw. "tolerancji". Okazuje się jednak, że w Europie wciąż są osoby piastujące ważne stanowiska, które nie boją się powiedzieć "stop" unijnej, liberalnej agendzie.

Źródło: aktuality.sk

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  Persona non grata · 8 miesiecy temu
  Brawo dla rozsądku i odwagi!
 • This commment is unpublished.
  stec · 6 miesiecy temu
  Zaczyna się, to dopiero początek: Nauczycielka uznana winną za wyrażenie swoich poglądów na temat seksualności
  Chrześcijańska szkoła i LGBT  chrzescijanin.pl/nauczycielka-uznana-winna-lgbtq/
 • This commment is unpublished.
  towarzysz · 5 miesiecy temu
  Są pastorzy którzy popierają tęczową cenzurę, np pewien osobnik z Koszalina, co zasiada w radzie krajowej swojego kościoła głosi właśnie takie socjalistyczne poglądy oraz wyzywa od zwiedzonych tych którzy nie wierzą w darwinizm.
 • This commment is unpublished.
  Beata · 1 miesiecy temu
  Brawo Słowacja ,nie pozwoliła na propagowanie grzechu .

Ostatnie komentarze

Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.
@PłaskoziemcaWyrazy wspólczucia
Ten Krzywy niech opowie które z jego rzekomych proroctw się spełniło!!! Może prorokował np. że będa anomalie pogodowe,że miłość oziębnie,ale o tym wszystkim Biblia uczy ...
egzorcyzmy Anneliese Michel Papież Franciszek: Jezus stał się diabłem
@hańba 2005Naradzaliśmy się tam w dole długo (wskazuje palcem w dół) aż doprowadziliśmy do Komunii na rękę... Komunia na rękę jest bardzo dobra dla nas w ...
"Od Wielkiego Czwartku komunię św. będą mogli przyjmować na rękę wierni w diecezji warszawskiej. Zgodę w tej sprawie wydał prymas Józef Glemp."
@virus@Bergoglio.877w proteście przeciw bluźnierstwu komunii na rękę powstał wirus GLEMP.877 bo ten "glemp" wprowadził to bluźnierstwo komunii na rękę
HUJ JORGE BERGOGLIO and his fucking
friends formatting Your Hard Disk NOW !
Podziekuj pierdolonemu kosciolowi diabła i węża.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.