Warszawa

0°C

  Córki Johna Godsona zaśpiewały "Hallelujah" na konwencji Polska Razem Jarosława Gowina (WIDEO)

  Córki Johna Godsona zaśpiewały "Hallelujah" na konwencji Polska Razem Jarosława Gowina (WIDEO)

  sobota, 07 grudzień 2013 19:52
  "Halleluja" na konwencji Polska Razem "Halleluja" na konwencji Polska Razem fot. YouTube/Polska Razem

  Piosenka "Hallelujah" z filmu "Shrek" zabrzmiała na konwencji nowej partii Jarosława Gowina.

  Utwór zaśpiewały Deborah i Sharon Godson - córki byłego pastora, obecnie posła, Johna Godsona. Wideo z ich wykonaniem zamieszczamy pod tym artykułem.

  Program nowego ugrupowania Polska Razem Jarosława Gowina ma opierać się na trzech filarach: gospodarce, rodzinie i na przywróceniu Polakom kontroli nad własnym państwem. Zakłada również działania prorodzinne.

  - Zakładamy partię po to, aby przywrócić polityce prawdziwy sens. Polityka nie może być źródłem przywilejów. Musi być służbą i ciężką pracą dla Polski - mówił podczas konwencji w Warszawie Jarosław Gowin.

  Z kolei dotychczasowy lider PJN, Paweł Kowal, który podobnie jak to ugrupowanie, dołączył do Polska Razem, odniósł się do programu nowej partii w kontekście europejskim.

  - Chcemy wyrwać Polskę z europejskiej drzemki. Nikt za nas nie postara się o nasze miejsce na kontynencie. To musimy zrobić my, a będziemy skuteczni, kiedy będziemy razem - mówił.

  Głos zabrał także John Godson.

  - Proponujemy także zakaz odbierania dzieci z powodu biedy. Państwo coraz głębiej ingeruje w nasze życie, a w ostatnich latach coraz częściej wkracza w obszar, który od wieku był bastionem życia człowieka, jakim jest życie rodzinne. (...) Chcemy, aby w Polsce instytucje państwowe wspierały rodziny i rodzicielstwo, aby szczęśliwe rodziny dawały szczęśliwe dzieci, naszych przyszłych spełnionych życiowo obywateli, a niestety często jest inaczej - powiedział.

  Do nowej partii Polska Razem oprócz PJN dołączyli również Republikanie Przemysława Wiplera.

  Poniżej zapowiedziany utwór "Halleluja" w wykonaniu córek Johna Godsona - Debory i Sharon.

  Udostępnij

  Opracowanie: ChnNews.pl
  Źródło: polskatimes.pl

  Ostatnio zmieniany czwartek, 09 kwiecień 2015 11:55

  Please publish modules in offcanvas position.