6 mln złotych od Ministerstwa Kultury na muzeum w Centrum Opatrzności Bożej

6 mln złotych od Ministerstwa Kultury na muzeum w Centrum Opatrzności Bożej

środa, 05 luty 2014 10:33
Centrum Opatrzności Bożej Centrum Opatrzności Bożej fot. centrumopatrznosci.pl

Wielka dotacja z Ministerstwa Kultury trafi do Archidiecezji Warszawskiej.

Jak czytamy na stronie internetowej resortu, na kontynuację robót przy budowie Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego zostanie przekazanych 6 milionów złotych. Ministerstwo przychyliło się tym samym do wniosku złożonego przez twórców muzeum.

Znajduje się ono na terenie Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie i stanowi jego integralną część. Wspomniane centrum powstaje od 1999 roku.

Spośród beneficjentów dotacji właśnie muzeum w Centrum Opatrzności Bożej otrzyma zdecydowanie największą kwotę.

Drugie pod względem wielkości przyznanych funduszy Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski otrzyma 1 milion złotych.

Udostępnij

 

Ostatnio zmieniany środa, 05 luty 2014 10:53
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

A tu następne rewelacje na temat Clarka i jego poglądów - oczywiście fałszywych i zwodniczych. Przerażające, że nasi rodzimi "przywódcy" tak ochoczo i bezkrytycznie zapraszali ...
Ciąg dalszy ujawniania zgorszeń, obrzydliwości i fałszywców, którzy niestety zasiali kłamstwa w głowach Polskich chrześcijan i nieststy te kłamstwa już nawet wydały owoce. Warto jednak ...
jak można podawać rękę tej gn*dzie lukaszence?! 
Nie istnieje tekst w Nowym Testamencie mówiący "Po śmierci apostołów będzie tylko Biblia jako jedyne żródlo wiary".🤷‍♂️
Brawo,Pan Ziobro!

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.