Sejm: kolacja parlamentarna z okazji 15-lecia ordynacji kapłańskiej Johna Godsona (ZOBACZ ZDJĘCIA)

Sejm: kolacja parlamentarna z okazji 15-lecia ordynacji kapłańskiej Johna Godsona (ZOBACZ ZDJĘCIA)

czwartek, 24 kwiecień 2014 12:02
John Godson i goście w sejmie John Godson i goście w sejmie fot. ChRS

Kolacja w sejmie z okazji 15-lecia ordynacji kapłańskiej posła i twórcy Chrześcijańskiego Ruchu Społecznego - Johna Godsona.

W kolacji wzięło udział blisko 100 osób, w tym ponad 40 parlamentarzystów. Wśród nich byli: Jarosław Gowin (Polska Razem), Killion Munyama (PO), Marek Suski (PiS), Krystyna Ozga (PSL), Jerzy Borowczak (PO), Iwona Arent (PiS), Piotr Pyzik (PiS), Jan Dziedziczak (PiS) i inni.

Wśród duchownych znaleźli się: ksiądz prałat Roman Trzciński, biskup Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce - Marek Kamiński, prezbiter naczelny Kościoła Bożego w Chrystusie - pastor Andrzej Nędzusiak, prezbiter naczelny Kościoła Chrystusowego w RP - Andrzej Bajeński, pastor Kościoła "Wieczernik" w Kielcach - Edward Ćwierz, pastor Społeczności Chrześcijańskiej Północ w Warszawie -  Krzysztof Zaręba, pastor Kościoła Bożego w Chrystusie "Droga" - Marek Ciesiołka, pastor Zbigniew Masewicz, pastor Wspólnoty Odkupionych Chrześcijan w Warszawie - Zion Okuneye, pastor Kościoła Chwały - Janusz Szarzec oraz pastor łódzkiego kościoła "Zwycięstwo w Jezusie" - Raymond Adonai.

Gośćmi specjalnymi uroczystości byli: prof. Enoch Adeboye - pastor Redeemed Christian Church of God - kościoła protestanckiego z Nigerii liczącego ok. 5 milionów członków na całym świecie, Garry Breitkreuz - kanadyjski parlamentarzysta, nauczyciel i misjonarz (m.in. w Kamerunie).

Wśród gości honorowych znaleźli się: ambasador Nigerii w Polsce -  Samuel Wodi Jimba wraz z żoną oraz misjonarz w Afryce, obecnie działający w Embassy Ministry w Kanadzie - Jerry Sherman z żoną.

Uroczystość rozpoczęła się od modlitwy, którą poprowadził biskup Marek Kamiński. W ciągu kilku minut poseł i były pastor John Godson opowiedział uczestnikom kolacji historię swojego nawrócenia, ukazując tym samym, jak wiernym i potężnym w swoim działaniu okazał się Bóg w jego życiu.

Następnie przemówił Garry Breitkreuz, który zaznaczył, że głęboko wierzy, iż nadchodzi czas wielkiego przebudzenia dla Polski. Głos zabrał także gość specjalny – Enoch Adeboye. W swoim wystąpieniu, skierowanym w szczególności do parlamentarzystów, zaprosił ich do oddania życia Bogu oraz przyjęcia Jezusa jako swojego Pana i Zbawiciela.

“Zawierzenie Bogu, zaowocuje o wiele większymi osiągnięciami niż jesteśmy w stanie sami sobie wyobrazić i przewidzieć na podstawie własnego intelektu” – przekonywał pastor Adeboye. “Wiara jest bowiem przestrzenią, która wprowadza nas w rzeczywistość nieograniczonego Boga” – dodał.

Wieczór uświetnił występ chrześcijańskiego artysty Grzegorza Kloca.

Galerię fotografii z wydarzenia obejrzysz TUTAJ (w dziale: Kolacja Parlamentarna)

Udostępnij

Źródło: Chrześcijański Ruch Społeczny

Ostatnio zmieniany sobota, 26 kwiecień 2014 13:09
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Zobaczcie nowy przedmiot NAUKA O ZDROWIU,na kanale A.Cyrikasa tez jest o tym filmik pt MASKI OPADŁY.: Lgbt,szczepienia homosex.....
@zielonoświątkowiecNa jakiej Bozej podstawie?
@ale co ja tam wiem..Tacy krytykanci to nie sa wyznawcy Chrystusa
Wierzacy Marian Weclawek-spiacy prorok z Leszna twierdzil ze konca swiata nie bedzie w 2012  a wojna zacznie sie w 2024 lub 2025 w Kosowie. Swoja ...
Czytałem biblię wiele razy teraz czytam od nowa po resecie umysłu. Byłem katolikiem potem św Jehowy, dzisiaj jestem wolnym człowiekiem. Biblia to mitologia to co ...
@Nataszazgadzsm się z tym co napisałaś 
bardzo naciągany artykuł , wprowadzający czytelników w błąd
jeszcze ktoś się na tych szarlatanów nabiera u nas?

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.