"Jawi się niewdzięcznikiem" - John Godson wciąż atakowany za związki partnerskie

"Jawi się niewdzięcznikiem" - John Godson wciąż atakowany za związki partnerskie

wtorek, 19 luty 2013 19:16
John Godson John Godson fot. johngodson.pl

Nie ustają ataki na posła, byłego pastora, Johna Godsona, za jego nieustępliwą postawę w sprawie związków partnerskich.

Przypomnijmy, że poseł Godson publicznie ogłosił, że głosował przeciwko ustawom o związkach partnerskich. Stwierdził ponadto, że związki homoseksualne, które zgodnie z ustawami zaliczałyby się do związków partnerskich, są sprzeczne z naturą.

Jak informował na swoim profilu na Facebooku, po głosowaniu na jego skrzynkę pocztową przysłano całą masę listów. Wiele z nich było napisanych w sposób agresywny i obraźliwy. Nie brakowało wątków rasistowskich (poseł Godson został między innymi nazwany "czarnuchem").

Ale myliłby się ten, kto spodziewałby się, że ataki te z czasem ustaną. Co więcej, nadeszły nawet z samej Platformy Obywatelskiej.

Szturm przypuścił poseł PO - Aleksander Pociej. W serwisie natemat.pl napisał:

"Paradoks jego sytuacji polega na tym, że wypinając się na związki partnerskie wypiął się na tę liberalną część Platformy, która spowodowała, że został pierwszym czarnoskórym posłem w polskim Parlamencie. Dzięki ludziom, których myślenie potępia złamał tabu - przeciętny biały Polak-Katolik wybrał na swojego posła czarnego Polaka-Protestanta. Dzisiaj, gdy kolega Godson twierdzi, że z powodu swoich przekonań gotów jest opuścić Platformę to jawi się nie tylko niewdzięcznikiem, ale przede wszystkim człowiekiem bez wyobraźni. Już widzę, jakie serdeczne przyjęcie zgotują mu nowi koledzy – ultrasi spod znaku zakazu pedałowania. Już widzę, jak ojcowsko przytuli go do serca Ojciec Dyrektor, rubasznie żartując na ucho żeby Godson się umył".

John Godson odpowiedział:

"Nie po raz pierwszy zostałem zaatakowany przez kolegę z partii. Przyjmuję to i jestem wdzięczny Bogu za każdy z nich".

Nie wszyscy posłowie PO podzielają zdanie posła Pocieja.

W obronie Johna Godsona stanął niedawno minister sprawiedliwości Jarosław Gowin, który powiedział:

"Fala nienawiści, która uderzyła w Johna Godsona, pokazuje, jak tolerancję pojmują środowiska lewicowo-liberalne w Polsce. Nie wyobrażam sobie, że mógłbym być na liście Platformy, jeżeli zabrakłoby na niej miejsca dla Johna Godsona. Mówię to jasno i uczciwie".

Zapewne o pierwszym polskim czarnoskórym pośle znów zrobi się głośno, gdy do Sejmu trafią kolejne projekty ws. związków partnerskich. Jeden z nich tworzą posłowie konserwatywni.

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 marzec 2013 16:50
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Chodził do kościoła , ale się nie zaciągał, no ale jak już w końcu przyszedł, to trafił na list biskupa do wiernych. List mu nie ...
Koledzy, kazdy pseudo prorok musi miec na chleb...i to wszystko wyjasnia. Ci ludzi zeruja na niewiedzy biblijnej wierzacych. Guru to w Indiach a nie w ...
Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.
@PłaskoziemcaWyrazy wspólczucia
Ten Krzywy niech opowie które z jego rzekomych proroctw się spełniło!!! Może prorokował np. że będa anomalie pogodowe,że miłość oziębnie,ale o tym wszystkim Biblia uczy ...

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.