"Jawi się niewdzięcznikiem" - John Godson wciąż atakowany za związki partnerskie

"Jawi się niewdzięcznikiem" - John Godson wciąż atakowany za związki partnerskie

wtorek, 19 luty 2013 19:16
John Godson John Godson fot. johngodson.pl

Nie ustają ataki na posła, byłego pastora, Johna Godsona, za jego nieustępliwą postawę w sprawie związków partnerskich.

Przypomnijmy, że poseł Godson publicznie ogłosił, że głosował przeciwko ustawom o związkach partnerskich. Stwierdził ponadto, że związki homoseksualne, które zgodnie z ustawami zaliczałyby się do związków partnerskich, są sprzeczne z naturą.

Jak informował na swoim profilu na Facebooku, po głosowaniu na jego skrzynkę pocztową przysłano całą masę listów. Wiele z nich było napisanych w sposób agresywny i obraźliwy. Nie brakowało wątków rasistowskich (poseł Godson został między innymi nazwany "czarnuchem").

Ale myliłby się ten, kto spodziewałby się, że ataki te z czasem ustaną. Co więcej, nadeszły nawet z samej Platformy Obywatelskiej.

Szturm przypuścił poseł PO - Aleksander Pociej. W serwisie natemat.pl napisał:

"Paradoks jego sytuacji polega na tym, że wypinając się na związki partnerskie wypiął się na tę liberalną część Platformy, która spowodowała, że został pierwszym czarnoskórym posłem w polskim Parlamencie. Dzięki ludziom, których myślenie potępia złamał tabu - przeciętny biały Polak-Katolik wybrał na swojego posła czarnego Polaka-Protestanta. Dzisiaj, gdy kolega Godson twierdzi, że z powodu swoich przekonań gotów jest opuścić Platformę to jawi się nie tylko niewdzięcznikiem, ale przede wszystkim człowiekiem bez wyobraźni. Już widzę, jakie serdeczne przyjęcie zgotują mu nowi koledzy – ultrasi spod znaku zakazu pedałowania. Już widzę, jak ojcowsko przytuli go do serca Ojciec Dyrektor, rubasznie żartując na ucho żeby Godson się umył".

John Godson odpowiedział:

"Nie po raz pierwszy zostałem zaatakowany przez kolegę z partii. Przyjmuję to i jestem wdzięczny Bogu za każdy z nich".

Nie wszyscy posłowie PO podzielają zdanie posła Pocieja.

W obronie Johna Godsona stanął niedawno minister sprawiedliwości Jarosław Gowin, który powiedział:

"Fala nienawiści, która uderzyła w Johna Godsona, pokazuje, jak tolerancję pojmują środowiska lewicowo-liberalne w Polsce. Nie wyobrażam sobie, że mógłbym być na liście Platformy, jeżeli zabrakłoby na niej miejsca dla Johna Godsona. Mówię to jasno i uczciwie".

Zapewne o pierwszym polskim czarnoskórym pośle znów zrobi się głośno, gdy do Sejmu trafią kolejne projekty ws. związków partnerskich. Jeden z nich tworzą posłowie konserwatywni.

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 marzec 2013 16:50
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

A co na to prorok Ryszard Krzywy?
@JoannaZnajdź kochanka. Z twego już nic nie będzie 
@TemperamentnaZnajdź kochanka. Od niego sexu już nie będzie. 
@nie rozumiemCzłowiek, już skrzywdzony przez sposób w jaki "dano mu życie" ma być z tego powodu zabity?  Zabić dziecko, bo "ojciec" to przestępca? Takie uzasadnienie decyzji o odebraniu ...
@Artur Są filmy jak to Rosjanie strzelają w plecy ....
@Gitara2) (ciąg dalszy poprzedniego komentarza)
... Strzeżcie więc pilnie swoich dusz, gdyż nie widzieliście żadnej postaci w dniu, w którym PAN przemówił do was na ...
@Gitara1) "Nie zapominaj o dniu, w którym stałeś przed PANEM, swoim Bogiem, na Horebie, gdy PAN powiedział do mnie: Zgromadź mi lud, abym im przekazał ...

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.